Alec Merlino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alec Merlino

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: San Clemente, California
Zawód: Barman




Hobby: Surfowanie, granie na gitarze, nagrywanie filmów z podróży.

Irytują mnie: Okropni kierowcy, korki i ludzie, którzy wyolbrzymiają opowiadane historie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Charyzmatyczny, uparty, zabawny.

Osobisty powód do dumy: Skończenie studiów i robienie rzeczy, które zawsze popychają mnie dalej, które są dla mnie niewygodne, np. podróżowanie samemu, granie na gitarze i śpiewanie przed innymi.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja mama i ojciec, bo pokazali mi czym jest miłość i jak być pozytywnym nawet w ciężkich chwilach. Mój ojciec był kilkukrotnie zwolniony z pracy, ale zawsze wymyślał jakiś sposób na zarobienie pieniędzy.

Moja mama jest bardzo bezinteresowna, ciężko pracuje w nieruchomościach, zawsze jest pozytywna i chce dla innych jak najlepiej. Oboje są bardzo odważni i kocham ich.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie moich bliskich, żebym był zmotywowany, zdjęcie wyciągu z mojego konta bankowego, bo jest na nim zero dolarów, a także gitara, abyśmy mogli śpiewać "Kumbaya" przy ogniu.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Jay, Joe i Malcolm najbardziej mnie przypominają. Wszyscy z nich są czarujący i łatwo ich lubić. Dominowali w zadaniach i byli wysportowani, więc byli przydatni plemieniu.

Powód bycia w Survivor: Zawsze byłem przedsiębiorczy, nie uznaję "nie" jako odpowiedź. Chcę ograć innych. Chcę udowodnić sobie, że mogę być tym lubianym, czarującym, silnym fizycznie graczem. Chcę też siedzieć na finałowej radzie plemienia i wygrać milion dolarów!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Umiem oczarować ludzi wokół mnie, mężczyzn oraz kobiety. Umiem "czytać" ludzi i odnaleźć się w sytuacji, w jakiej jestem lepiej niż inni. Umiem dostosować się do różnych środowisk. W mojej pracy mam do czynienia z każdym typem człowieka, tak samo jak w Survivor - dzięki temu moja gra socjalna będzie najlepsza.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Alec Merlino

Post autor: tombak90 »

Mój ojciec był kilkukrotnie zwolniony z pracy, ale zawsze wymyślał jakiś sposób na zarobienie pieniędzy.
To prawie jak w Kiepskich, już go lubię.
Ogólnie wyczuwam tu bolesną typowość: 1. Ochach, hys sacz e hjudż tret, won z nim. 2. A nie, wait, niech nam trochę poroboli w IC-kach. 3. No dobra, już merge, tam są drzwi.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości