Angelina Keeley

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 28 lat
Miejsce zamieszkania: San Clemente, California
Zawód: Konsultantka finansowa




Hobby: Podróżowanie, próbowanie nowych rzeczy, aktywizm polityczny, wieczorki z margaritami, tańczenie, ćwiczenie, cokolwiek związanego z francuskimi buldogami oraz założenie mojej organizacji non-profit - Ready to Run, która zachęca i pomaga dziewczynom w gimnazjach i liceach w startowaniu w wyborach szkolnych.

Irytują mnie: Niezdecydowanie, kiedy ludzie nie chodzą na wybory oraz osoby, które nie lubią psów.

Trzy słowa, które cię opiszą: Intuicyjna, przekonująca oraz kochająca.

Osobisty powód do dumy: Zostałam wybrana na przewodniczącą ciała studenckiego w Stanford. Byłam pierwszą latynoską, która to zrobiła.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice. Pracowali niezwykle ciężko na wszystko co mają oraz po to, by zapewnić godne życie swoim dzieciom. Dzięki nim i ich nieskończonej miłości mogłam osiągnąć wszystko co chciałam.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Kopię "Still I Rise" Mayi Angelou, poemat, który opisuje moje nastawienie do życia oraz Survivor. Radio, abym codziennie mogła słuchać wiadomości. Niewiedza, co dzieje się na świecie będzie dla mnie jedną z najgorszych części. Oraz makijaż, nie będę udawać - noszę go codziennie.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Natalie Anderson - za jej intelekt, osobowość oraz wyczucie odpowiedniej chwili. Parvati za jej urok, świadomość społeczną oraz przebiegłość. Oraz obie z nich za ich wolę walki i to, że były badassami.

Powód bycia w Survivor: Survivor to ostateczne wyzwanie. Jestem ambitna, chcę sprawdzić siebie, moje możliwości oraz moje granice. Jako żona wojskowego wiem, że jesteśmy jednymi z najsilniejszych i poradzimy sobie w każdych warunkach.

Chcę wygrać, ponieważ niedługo mój mąż wyruszy na swoją drugą misję. Chcę być inspiracją dla rodzin, które przez wiele miesięcy, a czasami nawet lat, żyje bez swojego żołnierza. Milion dolarów jest również powodem - jak każdy Amerykanin mam wiele długów studenckich i możliwość ich spłacenia byłaby czymś niesamowitym.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Zawsze byłam niesamowicie optymistyczna i pozytywna. Widzę najlepszą stronę we wszystkim i u wszystkich, wyciągam jak najwięcej z każdej sytuacji. Nie uwielbiam natury, ale szybko się uczę i lubię próbować nowych rzeczy.

Jestem sprytna, zabawna oraz niesamowicie wytrwała. Moja miłość do innych, empatia i świadomość emocjonalna są tym, czemu przypisuje wszystko to, co osiągnęłam. Dogaduję się z ludźmi i oni mi ufają.

Nie boję się ryzykować. Wykorzystam wszystkie swoje umiejętności, w odpowiedniej chwili z odpowiednimi ludźmi, aby dotrwać do końca.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: tombak90 »

Na zdjęciu wygląda trochę jak Ania Mucha, której dentystka kazała zagryźć gazika po borowaniu ósemki, ale zapomniała już powiedzieć, kiedy przestać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: Maw »

A ona mi trochę z wyglądu przypomina Parvati. :D Co mogę o niej napisać? Ma ładną sukienkę, ładne imię, wydaje się sympatyczna i to tyle. Mam nadzieję, że w grze mnie czymś zaskoczy. I że nie będzie grała jak Adam. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: ciriefan »

Żarty z Angeliny nigdy nie przestaną być śmieszne <3


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: ciriefan »

Angelina jest w ciąży

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angelina Keeley

Post autor: ciriefan »

Angelina i Kara wystąpiły w serialu Biały Lotos

https://www.instagram.com/reel/CkXSl81s ... _copy_link

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości