Bi Nguyen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bi Nguyen

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 28 lat
Miejsce zamieszkania: Houston
Zawód: Zawodniczka MMA




Hobby: Czytanie, cokolwiek z wodą, ćwiczenie.

Irytują mnie: Ludzie, którzy ciągle narzekają.

Trzy słowa, które cię opiszą: Silna, sprytna, zabawna.

Osobisty powód do dumy: Jeżeli miałabym wybrać jedno z moich osiągnięć - byłaby to wygrana debiutanckiej walki. Byłam underdogiem. Walczyłam z przeciwnikiem o wiele bardziej doświadczonym ode mnie. Pokonałam ją i przeszła na emeryturę. Dzięki tej walce dostałam swój przydomek oraz zdobyłam fanów. Wygrałam 22 walki po tej, ale z tej jestem najbardziej dumna.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja siostra Twee. Jest uparta i pracowita. Na studiach dawała korepetycje z rachunku różniczkowego w trakcie nauki angielskiego i została najlepszą studentką.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Jedną z moich ulubionych książek, jakąś o sile woli. Wzięłabym też bieliznę oraz gumki do włosów, bo moje włosy to koszmar.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Ben z sezonu 35. Jestem silna, asertywna, ale też cicha i obserwuję sytuację.

Powód bycia w Survivor: Pierwszy sezon, jaki widziałam to Survivor 35: Heroes vs Healers vs Hustlers. Uważałam, że na pewno mogłabym zdominować tę grę. Gdybym widziała ten program wcześniej to zgłosiłabym się o wiele wcześniej.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem sportowcem. Wygram wiele zadań i będę przydatna drużynie. Urodziłam się i żyłam na wietnamskiej wsi do dziewiątego roku życia, więc moje umiejętności przetrwania są świetne. Sprzedawałam samochody i umiem przekonać ludzi do zrobienia tego, czego chce.

Jestem wojowniczką, więc jestem dobrym strategiem. Przed każdą walką, oprócz treningu fizycznego, oglądamy filmy naszych rywali aby opracować strategię na ich pokonanie. Oprócz tego, umiem dostosować się do sytuacji.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Bi Nguyen

Post autor: tombak90 »

Powód bycia w Survivor: Pierwszy sezon, jaki widziałam to Survivor 35: Heroes vs Healers vs Hustlers.
I serio tu jesteś? :lol: :lol: :lol:
No pany, z tak wyśmienicie przygotowaną wojowniczką to my klątwy padających jak muchy Azjatek na pewno nie odwrócimy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Bi Nguyen

Post autor: frasiek »

Jeżeli miałabym wybrać jedno z moich osiągnięć - byłaby to wygrana debiutanckiej walki.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bi Nguyen

Post autor: Maw »

Zawsze kibicuję osobom o podobnym zawodzie jak ona w Survivorze, więc jej też będę. Mam nadzieję, że uda jej się przełamać wszyscy wiemy na czym polegającą klątwę. Jest ładna i wydaje się być spokojna, często ci co w ogóle nigdy nie oglądali Survivora okazują się dużo lepszymi strategami od superfanów, więc nie skreślałbym jej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości