Dan Rengering

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dan Rengering

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Gainesville, Florida
Zawód: Oficer S.W.A.T




Hobby: Ćwiczenie na siłowni, bieganie na stadionie lub przez tor treningowy S.W.A.T. granie w gry i urządzenie wieczorków z moimi córkami.

Irytują mnie: Nie znoszę ludzi, którzy są leniwi. Idź i zrób to, co chcesz! Nie narzekaj i nie oczekuj, że coś dostaniesz bez zapracowania na to. Nie lubię też, gdy ktoś przerywa mi jak mówię. Daj mi skończyć moją myśl, może być ważna.

Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowany, ambitny, wysportowany.

Osobisty powód do dumy: Jestem niesamowicie dumny z tego, że dostałem się do S.W.A.T. Musiałem bardzo ciężko pracować, aby schudnąć na tyle, aby móc w ogóle spróbować, nie mówiąc o tym, żeby sobie dobrze poradzić aby się dostać. Byłem jednym z najmłodszych i najmniej doświadczonych ludzi, którzy się dostali do S.W.A.T.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moim bohaterem jest mój ojczym, Tim. Tim poznał moją matkę chwilę po tym, gdy moi rodzice przeszli w separację. Przez całe moje życie był dla mnie wzorem do naśladowania. Nauczył mnie, jak ceniona jest ciężka praca i jak być skromnym. Kiedy go poznałem mając siedem lat - nie miał nic. Moja matka i on ciężko pracowali, założyli firmę i teraz nie muszą sobie niczego żałować.

Nie zrozumcie mnie źle, nie są miliarderami, ale robią to, co chcą - kiedy chcą. Tim pracuje długimi godzinami i długimi nocami, aby zapewnić rodzinie to, co potrzebują. Najlepsze w nim jest to, że nigdy się tym nie przechwala.

Jest jedna piosenka Brada Paisleya. Zawsze kiedy ją słyszę myślę o Timie i się wzruszam. Ta piosenka to "He Didn't Have to Be". Jest o tym, jak wspaniały był jego ojczym i że ma nadzieję, że będzie chociaż w połowie jak on. Taki właśnie jest Tim.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie moich dzieci, bo będę za nimi strasznie tęsknił. Kindle z mnóstwem książek dla rozrywki. Hamak, abym miał komfortowe miejsce do spania.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Myślę, że najwięcej z siebie widzę w Malcolmie z 25 sezonu. Jestem młody i wysportowany tak jak on i pomogę drużynie w zadaniach, przez co będę dla nich przydatny na początku gry. Mogę też grać strategicznie tak jak on, przez co zajdę daleko.

Moja praca wymaga, abym umiał rozmawiać z każdym typem człowieka i umiał ich przekonać do zrobienia tego, czego chcę. Malcolm był tak lubiany, że pozostali wiedzieli - jeżeli nie odpadnie to nie mają z nim szans. Czuję, że też taki jestem. Umiem zaprzyjaźnić się z każdym.

Powód bycia w Survivor: Moją główną motywacją jest wygrana. Milion dolarów pomógłby mi w zapewnieniu moim dzieciom przyszłości. Drugim powodem jest chęć walki o przetrwanie. Kocham zadania i kocham wygrywać. Nigdy nie mogłem walczyć w grze o tak wysokiej stawce od czasu, gdy grałem w football w college'u. Chciałbym zmierzyć się z innymi mężczyznami i kobietami.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Uważam, że mogę wygrać z kilku powodów. Po pierwsze - chcę wygrać. Zawsze chcę wygrać we wszystkim, co robię. Nieważne, czy są to warcaby z moimi córkami czy bycie pierwszym, który zamelduje się w pracy. Zawsze chcę być pierwszy.

Kiedy postanowię, że coś chcę to zrobię wszystko, by to zdobyć. Największym przykładem jest dostanie się do S.W.A.T. Przed próbą dostania się do nich miałem nadwagę. Zdecydowałem, że chcę być czymś więcej niż zwykłym policjantem, wiec zrobiłem wszystko, by to osiągnąć. Zmieniłem swoją dietę. Ćwiczyłem codziennie i 2-3 razy w tygodniu chodziłem biegać.

Jestem bardzo dobry z ludźmi. Moja praca tego wymaga. Wszystko co robię w pracy wymaga interakcji z ludźmi, głównie z ludźmi, którzy są zdenerwowani albo są w trudnej sytuacji. Jestem dobry w przekonywaniu ludzi do zrobienia czegoś, czego normalnie by nie zrobili. Umiem uspokajać ludzi.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dan Rengering

Post autor: Maw »

Oczywiście często kibicuję strażakom czy policjantom, sam chciałbym jednym zostać. Szacun za jego matemorfozę, bo serio był tłusty. 😯Amerykańskie grubasy powinny wziąć z niego przykład. Przystojny, przypomina mi z wyglądu trochę męską Hali, ale raczej nie możemy liczyć na żaden showmance skoro ma córki. Mam nadzieję, że dadzą mu jakiś screentime i nie oleją go jak np. JP.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości