Jeremy Crawford

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Crawford

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 40 lat
Miejsce zamieszkania: New York City
Zawód: Prawnik




Hobby: Podróżowanie, taniec, genealogia.

Irytują mnie: Gdy ktoś się spóźnia, brak logiki, gdy ktoś uważa, że coś mu się należy.

Trzy słowa, które cię opiszą: Zabawny, logiczny, intuicyjny.

Osobisty powód do dumy: Zdałem egzamin prawniczy w Nowym Jorku, New Jersey i Georgii za pierwszym podejściem.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Nie mam bohatera, ale podziwiam zdolność zrozumienia ludzi, jaką ma Oprah.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Albumy ze zdjęciami. Życie nie jest wiele warte bez wspomnień i ludzi, z którymi kochasz je dzielić. Alkohol. I przyjaciela, bo to odległe miejsce.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Jeremy Collins. Moja osobowość nie pozwoli mi na prowadzenie cichej gry, ale myślę, że moja szczerość i humor może daleko mnie zanieść jeśli stworzę silne relacje.

Powód bycia w Survivor: Jestem fanem od dawna. Chcę samemu przeżyć tę przygodę. Chcę wygrać tytuł Sole Survivor i pieniądze, abym mógł dbać o mojego chorego ojca.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Uważam, że potrafię czytać ludzi i zdobywać ich zaufanie. Nie martwię się o to, co pomyślą o mnie w domu, więc mam nadzieję, że nie będę się bał wielkich ruchów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości