Mike White

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike White

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 47 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Filmowiec




Hobby: Podróże, wino, sporty wodne.

Irytują mnie: Nie mam cierpliwości do zacofanych ludzi.

Trzy słowa, które cię opiszą: Ciekawy/zabawny, dynamiczny, kreatywny.

Osobisty powód do dumy: Wiele osiągnąłem w swojej karierze i nakręciłem wiele filmów.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Myślę o George'u Plimptonie, który chciał też doświadczyć rzeczy, o których pisał. Nie bal się niczego.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Maska na oczy do snu. Dobrą książkę - jakąś grubą. SeaBob do wody!

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Jonathan Penner dobrze opowiadał historię i Rob z Amazon umiał czytać ludzi.

Powód bycia w Survivor: Chcę zagrać w grę. Od zawsze chciałem to zrobić i zobaczyć, jak sobie poradzę. Drugim powodem jest to, jak absurdalnie wymagający jest ten program.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Chcę to zrobić. Znam grę. Studiuję ludzkie zachowanie - to, co robią i to, co mówią.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Mike White

Post autor: tombak90 »

To co, panie i panowie, będzie finał, czy "zaledwie" miejsce w ostatnim epie? #SołFakinObwies
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Mike White

Post autor: Jack »

Boję się tego samego co ty tombak, że z Mikiem będziemy się męczyć do ostatniego odcinka. Nie przepadałem za nim w TAR i uważałem, że był jednym z najmniej barwnych uczestników ever, a jednak z jakiegoś powodu zaprosili go do all-starsów, a teraz znalazł się w Survivor.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości