Pat Cusack

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Pat Cusack

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 40 lat
Miejsce zamieszkania: Watervliet, New York
Zawód: Kierownik działu konserwacji




Hobby: Polowanie, football, pływanie łódkami.

Irytują mnie: Strzelające kostki.

Trzy słowa, które cię opiszą: Zawany, pracowity, kochający.

Osobisty powód do dumy: Wychowanie swoich dzieci na aktywnych i towarzyskich.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój ojciec jest moim bohaterem. Miał dwie prace, aby zapewnić dobry byt sześcioosobowej rodzinie, w czasie gdy moja matka leżała w łóżku po wypadku.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Zdjęcie mojej żony i dzieci. To wszystko co potrzebuje. Są moją codzienną motywacją.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Cochran, ponieważ jest kameleonem, tak jak ja. Hatch, bo jest 'prawdziwy'.

Powód bycia w Survivor: Głównym powodem jest oczywiście milion dolarów, ale będąc ojcem trójki dzieci takie egzotyczne miejsce to jest coś, z czym nigdy nie miałem do czynienia. Nigdy nie opuściłem Nowego Jorku.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Nikt nie dorówna mojej sile umysłu, sile fizycznej oraz emocjonalnej. Moje oddane i determinacja to moje najsilniejsze strony.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Pat Cusack

Post autor: tombak90 »

Ciała tych ludzi z roku na rok coraz bardziej zaczynają przypominać kartki z zeszytu polskich gimnazjalistów. Na dupie sobie jeszcze coś wytatuuj.
Mój typ na losy tego jegomościa: kozaczek z pierwszych epów, który dostanie z liścia pierwszym lepszym blindsidem i kostnica.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości