Nick Wilson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nick Wilson

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Williamsburg, Kentucky
Zawód: Obrońca




Hobby: Pływanie w łódce po jeziorze, jeżdżenie czworokołowcami, tailgating podczas meczy footballu oraz wyścigi konne Keeneland.

Irytują mnie: Ludzie, którzy są urażeni przez każdą najmniejszą rzecz oraz mądrale.

Trzy słowa, które cię opiszą: Uroczy, towarzyski i inteligentny.

Osobisty powód do dumy: Bycie wieśniakiem-prawnikiem! Jestem pierwszym pokoleniem w mojej rodzinie, które poszło na studia, jestem też pierwszą osobą w mojej rodzinie, która ma licencjat. Cieszę się też, że jestem obrońcą z urzędu, bo pomagam ludziom zamiast uganiać się za pieniędzmi - zwłaszcza dlatego, że pieniądze i myśl o byciu bogatym motywowały mnie w szkole.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mamaw Joan - moja babcia. Jest najbardziej bezinteresowną osobą, jaką znam. Kiedy moja mama i tata się rozwiedli to ona wychowała mnie i moją czwórkę rodzeństwa kiedy mieszkaliśmy z ojcem. Nauczyła mnie wielu rzeczy, na przykład wartości ciężkiej pracy i tego, że ważne jest pomaganie innym. Dzięki niej lubię też piwo i muzykę bluegrassową. Jej ulubionym cytatem było "jeżeli czegoś nie używasz - tracisz to"!

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Lodówkę, piwo, radio. Nic nie przebije wypicia kilku piw na świeżym powietrzu. Picie podczas tailgatingu, na ognisku albo na wodzie jest super, ale myślę, że picie na plaży na Fiji byłoby jeszcze lepsze.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: J.T. z Tocantins, Heroes vs Villains oraz Game Changers. Mam ten południowy urok. Potrafię trzeźwo myśleć podczas zadań. Albo wygram albo odpadnę próbując zrobić wielki ruch. Nic nie będę żałował!

Powód bycia w Survivor: Są trzy powody dla których ludzie grają w Survivor - przygoda, pieniądze oraz sława. Głównym powodem dla mnie jest przygoda i doświadczenie! Od dziecka marzyłem o wzięciu udziału w programie. Chcę się sprawdzić.

Drugim powodem są pieniądze. Gdybym miał milion to mógłbym spłacić swój kredyt studencki, co otworzyłoby więcej możliwości dla mnie. Pieniądze nie są głównym powodem, bo oczekuję, że w trakcie swojej kariery zarobię milion.

Nie interesuje mnie sława. W dzisiejszych czasach uczestnicy Survivor i tak są sławni przez maksymalnie sześć miesięcy.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Uważam, że mogę wygrać Survivor, bo mam wszystko, co jest do tego wymagane. Po pierwsze - jestem pracowity i uparty. Całe życie ścigałem marzenia i je spełniłem, mimo skromnego startu.

Po drugie, łatwo mnie lubić. Po trzecie - jestem wysportowany i silniejszy niż wyglądam. Dobrze pójdzie mi w zadaniach, plemiennych i indywidualnych, fizycznych i w puzzle'ach. Po czwarte, jestem bardzo mądry i to ukrywa się za moim akcentem i miłością do życia poza miastem. Nikt nie będzie uważał mnie za zagrożenie.

Ostatecznie, jestem ekspertem w Survivorowej strategii. Jestem superfanem, który przeanalizował każdy sezon i każdy ruch. Tak jak mówiłem - mam wszystko, co potrzeba.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Nick Wilson

Post autor: tombak90 »

W dzisiejszych czasach uczestnicy Survivor i tak są sławni przez maksymalnie sześć miesięcy.
To sobie popłynął. Stawiam, że pierwszą konfę usłyszymy na Ponderosie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nick Wilson

Post autor: Maw »

Jak na razie to jeden z moich faworytów. Wszystko mi się w nim podoba. Nie obraziłbym się jakby akurat pod niego podstawiali te wszystkie HII i advantages.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości