Lyrsa Torres

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Lyrsa Torres

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 36 lat
Miejsce zamieszkania: Boston
Zawód: Agentka lotnicza




Hobby: Kickboxing, pisanie, rysowanie.

Irytują mnie: Nie znoszę brudnej kuchni, ludzi, którzy nie umieją przestać mówić o sobie i niepotrzebnych ciągłych dźwięków.

Trzy słowa, które cię opiszą: Przesadnie ambitna, zabawna, przedsiębiorcza.

Osobisty powód do dumy: Powrót do szkoły i dojście do studiów doktoranckich.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moją bohaterką jest moja mama, ale jej tego nie mówcie! Wróciła na studia po czterdziestu latach i skończyła je o wiele szybciej ode mnie. Widziałam, jak radzi sobie ze swoim strachem oraz problemami w szkole. Nigdy się nie poddała i nawet na niektóre zajęcia chodziłyśmy razem!

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Mój szkicownik z ołówkiem, aby móc rysować i pisać. Książkę "100 Years of Solitude", bo to jedna z moich ulubionych. Rękawice do kickboxingu aby ćwiczyć.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Myślę, że Sandra. Jej pierwsze dwa sezony i strategia "tak długo, jak nie będę to ja" i cicha gra były dobre. Zjadłabym też kozę z Game Changers. To jedzenie!

Powód bycia w Survivor: Chcę udowodnić sobie i moim przyjaciołom, że dam radę. Jestem fanką programu od pierwszego sezonu, chociaż czasami zapominam szczegóły. Moi przyjaciele uważają, że nie dam sobie rady, bo nie lubię jeździć pod namioty. To jest też gra społeczna, nie tylko fizyczna i myślę, że jestem w stanie przetrwać i ograć innych używając mojego mózgu. Mam też kredyt studencki do spłacenia i Ph.D do opłacenia. Chciałabym wygrać dla moich rodziców oraz przyjaciół. Bo huraganie Marii, życie w Puerto Rico wywróciło się do góry nogami i chciałabym im pomóc.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Może nie jestem zagrożeniem fizycznym, chociaż od czterech miesięcy trenuję kickboxing, ale myślę, że obserwacja innych uczestników, używanie ich słabości aby sobie pomóc i dobra gra socjalna mogą dać mi zwycięstwo. Głównie będę opierać się na grze socjalnej. Będę eliminować innych, ale moje relacje z nimi będą prawdziwe. Jestem bardzo lojalną, szczerą osobą, więc będę starała się nie wbijać innym noża w plecy, ale to jest gra i chcę ją wygrać.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Lyrsa Torres

Post autor: tombak90 »

Czy oni jej przypadkiem nie złowili z jakiejś kolorowej manify na naszym podwórku? Wygląda jak jedna z tych silnych i niezależnych kobiet, która broni demokracji ze świeczką, pisze petycje przeciwko myśliwym i ogólnie wstyd jej za tenkraj.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Lyrsa Torres

Post autor: Maw »

A dla mnie ona po prostu prezentuje się nudno. Może i te kolorowe włosy rzucają się w oczy, ale nic więcej. Pewnie będzie flopem jak Mari. Okropny jest ten kolczyk w nosie.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Lyrsa Torres

Post autor: MaciekRS »

Oho, przedstawicielka SJW w całej swojej krasie. Ale z takim nastawieniem pewnie długo tam nie posiedzi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Lyrsa Torres

Post autor: Jack »

Otwarcie mówi, że USA to nie jest jej dom. Pewnie zostanie zmiażdżona przez widzów na twitterze/Jeffa na jednej z najbliższych rad plemienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości