Elizabeth Olson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Elizabeth Olson

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 31 lat
Miejsce zamieszkania: Longview, Texas
Zawód: Pomoc kuchenna




Hobby: Ogrodnictwo (hodowanie własnego jedzenie), jazda konna (ale od paru lat nie mam już koni) oraz gotowanie prostego, ale fantastycznego jedzenia.

Irytują mnie: Nienawidzę leniwych ludzi. Nie lubię też ludzi, którzy w ogóle nie mają zdrowego rozsądku - są głupi. Mama zawsze mówiła, aby używać swojego mózgu - Bóg ci go po coś dał. Nudziarze też mnie denerwują. Osoby, które narzekają - nie znoszę narzekania!

Trzy słowa, które cię opiszą: Pracowita, wyjątkowa, szalona.

Osobisty powód do dumy: Bycie mamą. Urodziłam dwie córki bez żadnych leków. Wygranie trzech zawodów stanowych w Kentucky z moimi końmi. Stworzenie i zarządzanie odnoszącego największe sukcesy programu na Redcloud - "JAW" - był to program dla licealistów, gdzie uczyli się o ciężkiej pracy, Biblii, Bogu.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój brat Josh. Jest w armii. Wszystko co robi ma swoje źródło w jego miłości do kraju i ludzi, którzy w nim mieszkają. Kocha swoją rodzinę i Boga. Dorastając byliśmy najlepszymi przyjaciółmi i rozmawialiśmy o wszystkim. Teraz mamy swoje rodziny, więc nie rozmawiamy tak często, ale kocham go bardziej niż kiedykolwiek. Zawsze kiedy mam jakiś problem to myślę o nim i walczę dalej!

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Mój kapelusz. Bez niego czuję się naga. Nosiłam go do kościoła kiedy miałam 11 lat. Moja mama czasami chciała, żebym go zdjęła, ale to zawsze kończyło się kłótnią. Nosiłam ją podczas porodu moich dwóch córek oraz podczas cesarki z moim synem. Musiałam przekonać lekarza żeby pozwolił mi ją ubrać.

Czekoladę. Każda kobieta, która miała okres potrzebuje czekoladę.

Notatnik i ołówek, abym mogła lepiej planować swoją grę i zapisywać swoje myśli. Zwłaszcza, że nie będę miała z kim rozmawiać o wszystkim, a nie chcę zapomnieć czegoś ważnego.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Big Tom z Afryki. Był ze wsi, był zabawny, wiedział więcej o farmerstwie niż o obecnie panującej kulturze. Jeszcze Sandra Diaz-Twine, była sprytna, obiektywna i grała grę pełną pasji.

Powód bycia w Survivor: Chcę spełnić swoje marzenia. Nieważne jak szalone. Nie są szalone jeżeli są czymś, co chcesz zrobić. Nie znoszę myśli o żałowaniu czegoś. Chcę ŻYĆ. Ścigaj marzenia. Kto wie, może je dogonisz.

Mogę wygrać! Wierzę w to, że wygram gdy usłyszę słowa Jeffa: "Witajcie w Survivor, tutaj są wasze chusty". Od kiedy zobaczyłam swój pierwszy odcinek Australian Outback - pokochałam ten program. Już od dziecka wiedziałam, że to program dla mnie.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wszyscy mnie polubią i będą mnie potrzebować - będę zapewniać im jedzenie. Zbuduę relację z każdym i połączę różne pokolenia i kultury. Mocno walczę i się nie poddaję. Nie poddałam się, gdy miałam depresję. Nie opierałał się na uczuciach, tylko na logice. Bronię ludzi i niesprawiedliwość. Ludzie rozmawiają ze mną, bo jestem godna zaufania. Widziałam wystarczająco dużo Survivor, aby wiedzieć, jak ta gra powinna wyglądać. Kocham ten program. Kocham strategię i nie będę miała problemu z odcięciem kogoś, jeżeli to mi pomoże. Mieszkałam na całym świecie i zawsze wszystko się układało.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Elizabeth Olson

Post autor: tombak90 »

Dlaczego oni wszyscy tak nie lubią leniwych ludzi? Nie jesteśmy tacy źli :(
Babsko wygląda trochę jak zakonnica-sadystka z filmów familijnych. Dość odpychająca osóbka.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Elizabeth Olson

Post autor: Maw »

Polubiłem ją. Może być zabawna. Ten fuck na zdjęciu całego castu jest super. Dałbym jej więcej lat, staro wygląda. Niech pomści wszystkie kowbojki w Survivorze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości