Natalia Azoqa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalia Azoqa

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Irvine, California
Zawód: Inżynier przemysłowy




Hobby: Fitness, czytanie, wieczorki z grami z przyjaciółmi i rodziną.

Irytują mnie: Pierwsi są ludzie, którzy źle czyszczą zęby. To jest pierwsza rzecz na którą zwracam uwagi i czasami wygląda to tak, jakby ktoś nie mył zębów od paru dni. Jak tak można?

Nie lubię też ludzi, którzy stoją zbyt blisko mnie w kolejkach oraz osób, które stukają stopami o podłogę - jeżeli czuję, że stół się rusza, bo stukasz stopami to coś jest nie tak.

Trzy słowa, które cię opiszą: Pewna siebie, charyzmatyczna, szczera.

Osobisty powód do dumy: Jestem uparta gdy się czegoś podejmę, dzięki temu zdobyłam stopień inżyniera. To nie była łatwa droga i mimo problemów osobistych skupiałam się na swoim celu.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Mój ojciec, ponieważ w wieku 18 lat opuścił Jordan i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych bez rodziny lub przyjaciół, mimo tego udało mu się odnieść sukces dla swojej rodziny. Inspiruje mnie do bycia silną i ciągłego starania się by być lepszą.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Koc, by było mi ciepło w nocy. Lornetkę, abym mogła obserwować ludzi planujących ruchy w oceanie. Może okaże się, że mam ukryty talent czytania z ruchu warg? Szczoteczkę do zębów, bo zawsze, gdy widzę jak inni czyszczą sobie zęby jakimiś patykami to aż mnie odrzuca. To, czy śmierdzę jest mi obojętne, ale jeżeli będę mieć brudne zęby - będę obrzydzona.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Kelley Wentworth, bo mimo tego, że ciągle lądowała na dnie, to znajdowała sposób jak zajść dalej. Nie jestem stereotypowym inżynierem i chęć udowodnienia tego jest moim paliwem w drodze do sukcesu.

Powód bycia w Survivor: WYGRANA! Kocham Survivor i od dziecka chciałam wziąć udział. Widziałam każdy odcinek i zawsze zastanawiałam się, jak wygląda ta gra od strony uczestnika. Dopiero niedawno, gdy zobaczyłam Jeffa na evencie Survivor to wydało mi się możliwe. Zrobiłam z nim selfie i powiedziałam mu, że będę w programie, więc musiałam sprawić, że tak się stanie. To będzie wymagające, ale to jest najlepsza część gry. Dzięki temu wygrana będzie o wiele lepszym uczuciem.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wierzę, że wygram, bo jestem nie tylko dobra w "czytaniu" ludzi, jestem też dobra w dostawaniu tego, co chcę. Wiem jak przekonać ludzi do zrobienia czegoś dla mnie i może to mi pomóc w robieniu wielkich ruchów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Natalia Azoqa

Post autor: tombak90 »

Lornetkę, abym mogła obserwować ludzi planujących ruchy w oceanie. Może okaże się, że mam ukryty talent czytania z ruchu warg?
Zbastuj z tymi lornetkami, młoda damo. Varner zdaje się też podglądał ludzi w oceanie, zobaczył nie te wargi co trzeba i do czego go to doprowadziło?
Wyczuwam tu typową buńczuczną czikę-latinę, która już przy pierwszym swapie będzie głęboko pod ziemią, no ale patrząc tu i ówdzie, chciałbym się mylić.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość