Kara Kay

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kara Kay

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 30 lat
Miejsce zamieszkania: San Diego
Zawód: Agentka nieruchomości




Hobby: Przyjaciele (nie serial, prawdziwi ludzie). Bieganie / jazda na rowerze / yoga. Tańczenie / jazda na snowboardzie.

Irytują mnie: Kierowcy, którzy niepotrzebnie hamują. Ludzie, którzy nic nie ogarniają. Gdy ktoś mówi komuś jak ma żyć.

Trzy słowa, które cię opiszą: Energetyczna, uparta, porywcza.

Osobisty powód do dumy: Dostanie się do Charger Girls. Byłam Rookie of the Year, MVP w 2014 roku oraz kapitanem przez dwa lata.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja mama zawsze mówiła coś mądrego. Była przykładem jaka powinna być matka. Była idealnym wzorem do naśladowania i robiła to, co mówiła. Nie wspominając o tym, że była zabawna i miała swoje własne zdanie. Myślę, że żyła tak pełne życie, że Bóg stwierdził, że jest gotowa na niebo. Zawsze będzie moją bohaterką.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: "The Untethered Soul" Michaela Singera - jest w niej dużo o oczyszczeniu swoich myśli i myślę, że to byłoby pomocne. Lustro. Brzmi próżno, ale pomogłoby w rozpaleniu ognia i ciekawie byłoby zobaczyć kto by się w nim przeglądał. Talię kart - mogłaby być użyta w ramach rozrywki oraz do poznania charakterów innych.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Parvati Shallow, bo jest genialna, flirtuje z innymi - i wygrała! Jej sojusze były przemyślane i wykonywała ruchy w odpowiednim momencie. Byłabym pozytywnie nastawiona i budowałabym relacje jak Figgy, ale unikałabym showmance'u.

Powód bycia w Survivor: Żeby wygrać milion dolarów! Miło by było pomóc tacie znowu stanąć na nogi - prowadził swoją firmę, ale podczas kryzysu ją stracił. Pomagałam mu, ale każdy ma swoje granice ile może dać. Chcę też wyjść ze swojej strefy komfortu aby udowodnić, że potrafię zrobić wszystko z odpowiednim nastawieniem. Chciałabym też mieć trochę pieniędzy na dom. Mieszkam w San Diego, jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości - tu jest drogo!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem nieustępliwa. Nie poddaję się. Wiem jak dogadywać się i zaprzyjaźnić się z ludźmi z różnych sfer. Jestem jak kameleon. Obserwuję wszystko, ale potrafię też zająć się sobą kiedy potrzeba. Jestem silna i skupiona, więc mogę być zagrożeniem w zadaniach. Nie boję się iść po trupach. Moja gra socjalna zrobi na innych wrażenie i myślę, że przekonam jury moją strategią.

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Kara Kay

Post autor: Rider Girl »

Właśnie przeczytałam na youtube że podobno ona i Dan zablokowali siebie nawzajem na instagramie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kara Kay

Post autor: ciriefan »

Właśnie przeczytałam na youtube że podobno ona i Dan zablokowali siebie nawzajem na instagramie
Była drama na instagramie, gdy ktoś zapytał Dana o to, jak się czuje z tym, że Alec odbił mu Karę. No i Dan rzucił jakiś komentarz, że Kara to zużyta zabawka, którą się znudził i wyrzucił, a Alec sobie zabrał zużytą zabawkę. No i zaczęła się drama, że jak można tak określić kobietę XD Generalnie moda na sukces.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kara Kay

Post autor: Jack »

Ah te gwiazdy :D I tak za kilka miesięcy wszyscy zapomną o Karze. Razem z Aleciem pewnie mają wieczny ban w CBS.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kara Kay

Post autor: ciriefan »

Angelina i Kara wystąpiły w serialu Biały Lotos

https://www.instagram.com/reel/CkXSl81s ... _copy_link

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości