Davie Rickenbacker

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Davie Rickenbacker

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 30 lat
Miejsce zamieszkania: Atlanta
Zawód: Menedżer mediów społecznościowych




Hobby: Pływanie, spacerowanie, jazda na rowerze, łowienie ryb - cokolwiek w co mogę zaangażować moje husky. Gra w scrabble, cosplaying i memy!

Irytują mnie: Nie lubię, gdy ludzie podejmują za mnie decyzje, zwłaszcza bez pytanie mnie o moje zdanie. Nie oczekuj niczego ode mnie jeżeli wszystko jest ci obojętne. Zmuszę cię do wstania i wykazania inicjatywy. Nie ma nic bardziej irytującego niż ktoś leniwy, kto zachowuje się, jakby mu się wszystko należało będąc z ludźmi, którzy musieli ciężko pracować na to, co mają. A, no i jak ktoś mówi na mnie Dave lub David zamiast Davie - tak nazwała mnie moja mama!

Trzy słowa, które cię opiszą: Niespotykany, żądny przygód, wyrachowany.

Osobisty powód do dumy: Moje profile w sieci. Od zawsze byłem dumny ze swojej obecności w social mediach. Wszystko, co chcecie o mnie wiedzieć znajdziecie na moich profilach. Moi przyjaciele nazywają mnie 'guru mediów społecznościowych', bo znam każdy trick.

Przykład: postowanie w godzinach szczytu, aby zwiększyć moją klikalność i liczbę like'ów, zagwarantować odpowiedzi od kobiet (jak zagadać do nich w wiadomościach prywatnych), nie wspominając o zapewnieniu świetnej rozrywki przez moje filmiki.

Często słyszę, że moje profile są ulubionymi profilami moich znajomych. Dzięki mediom społecznościowym zdobyłem też pracę. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że to jest mój powód do dumy.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Rick Grimes z The Walking Dead. Wiele się od niego nauczyłem - umiejętności przywódczych, strategii, radzenia sobie z nowymi ludźmi. Rick zapewnia dobre życie swoim bliskim i rodzinie. Nigdy się nie poddaje. W najgorszych chwilach myślę jak Rick i pozwala mi to wyjść z moich problemów dobrze się bawiąc.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Moją harmonijkę. Tworzenie własnej muzyki będzie pewnego rodzaju terapią. To będzie moja ucieczka umysłowa, może dzięki harmonijce zawiąże nowe przyjaźnie.

Moja czapka Davy'ego Crocketta. To mój symbol szczęścia. Nosiłem ją na egzaminy i je zdawałem, nosiłem ją też na randki i szczęśliwie się kończyły. Kiedy noszę tę czapkę jestem najlepszą wersją siebie.

Moja Biblia, Bóg daje mi się siłę i ważnym jest, abym mógł przyjrzeć się jego naukom, zwłaszcza w trudnych chwilach.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Jeremy Collins. Był naprawdę dobrym człowiekiem i wiedział kiedy przemówić, a kiedy obserwować sytuację - to mój Obama! Tony Vlachos, bo był innowatorem w grze. Ostatni jest Adam Klein, bo kochał swoją rodzinę i był zabawny. Wszyscy z nich są zwycięzcami i jestem nim też ja!

Powód bycia w Survivor: Chcę udowodnić sobie, że dam radę. Zawsze dokuczano mi, że nie gram w popularne sporty tak, jak moi przyjaciele. Nie jestem ani najmłodszy, ani najstarszy, więc jestem tak jakby czarną owcą w mojej rodzinie. Moją drugą motywacją są moje husky. Niedawno jeden z nich - Luna Moon - był uderzony samochodem. Myślałem, że umarła, ale udało nam się ją uratować. Niestety - trochę mnie to kosztowało. Chcę stworzyć ubezpieczenie dla zwierząt, aby ich właściciele w tak trudnych sytuacjach nie zostali postawieni przed takim wyborem (czy mają uśpić zwierzę).

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wiem, jak działa grupa. Jako właściciel syberyjskich husky wiem jak zdobyć ich zaufanie. Muszę je karmić. Jestem dobrym rybakiem, więc jak tylko wejdę to oceanu to złapię ryby. Zdobędę ich zaufanie. Buduję budy oraz klatki dla moich zwierząt, więc to będzie wyglądać tak samo z moim plemieniem. Tworzenie nowych, innowacyjnych szałasów będzie pomocą dla mojego plemienia. Będę budował relacje ze wszystkimi, a nie tylko z wybraną grupą, ale będę też stanowczy kiedy będę chciał coś zrobić.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Davie Rickenbacker

Post autor: tombak90 »

Nie ma nic bardziej irytującego niż ktoś leniwy, kto zachowuje się, jakby mu się wszystko należało będąc z ludźmi, którzy musieli ciężko pracować na to, co mają.
- rzekł triumfalnie pan "menadżer mediów społecznościowych", którego największą dumą są jego "profile w sieci".

Ogólnie po przeczytaniu tego wywiadu czuję potrzebę chemioterapii, więc wolę nie myśleć, w jakim stanie jest Meciek. Ciekaw jestem, czy oni tak sami wpisują co im Parkinson na palce przyniesie, czy Probsty mają coś do powiedzenia w długości tych prezentacji. Jeśli to drugie, to boję się, że będziemy go długo oglądać, "byle komu" by tyle bajbrać nie pozwolili.

Btw, myślałem, że po ostatnim sezonie wszyscy murzyni zaczną się porównywać do Wendella, ale nie, widzę, że Jeremy dalej wyznacza trendy :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Davie Rickenbacker

Post autor: frasiek »

tl;dr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości