S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 24 kwietnia, 2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Maw »

I ludzie naprawdę tak lubią Ricka? Przecież on jest żałosny i prowadzi tragiczną grę, jedną z najgorszych w tym sezonie, a co najgorsze myślę, że może wygrać, bo ci z IoE go lubią. Jeśli tak to będzie jeden z najgorszych zwycięzców ever. Nazywa innych goats, że nie grają, a to on był blindsidowany na każdej Radzie. :) Teraz Julie i Lauren też pokazały, jak bardzo się myli.

W końcu Lauren dostała mocny odcinek, ale niestety chyba trochę są późno. :( No ale i tak trzymam kciuki. Aurora nasza kochana drama queen przetrwała kolejne głosowanie. Wiadomo, moja faworytka, ktoś w nią wątpił? Teraz niech przywrócą endurance challenges i będzie mogła wygrać immunitety do samego finału. <3

Bye Wardog. Trochę mi go szkoda, bo wiadomo, że nie powróci, mam tylko nadzieję, że to nie znaczy, że Rick wygra... Like każdy z obecnych w grze byłby lepszym zwycięzcą od niego.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: MaciekRS »

Zgadzam się z tym że Rick byłby najgorszym zwycięzcą na tym etapie. Nie dość że już wcześniej odpadł to jeszcze widać że nie czuje sytuacji.
Wardog zapłacił za to że zbyt wcześnie pozbył się Kelley która była jego tarczą i dodatkowym głosem, nie jest mi go szkoda. Głupi błąd.
Dostaliśmy bardzo otwartą finałową 7 i coraz bardziej się boję że wygra to ktoś kto powróci z tych przegranych.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Jack »

Maw, dzisiaj po raz kolejny muszę się z Tobą zgodzić. Wygląda na to, ze Rick ma największe poparcie wśród osób z Extinction. Nie znaczy to jednak, że wygra ten program. Mogą jeszcze tutaj wrzucić tyle twistów, że Rick wyleci z hukiem, tak że Probst będzie się zastanawiać co poszło nie tak. Bo umówmy się, Rick chyba jest również ulubieńcem produkcji. Facet, w dodatku dość ogarnięty, wraca z Extinction i poźniej wygrywa show - idealny scenariusz na historię tego sezonu.

Niepokoi mnie to, że mamy tak bardzo dużo Julie. Ona wydawała się niezrównoważona psychicznie, a teraz mamy ją co odcinek i w dodatku przedstawioną jako osobę próbującą myśleć, kierującą się rozumiem - co jest bardzo dziwne :D

Aurora przetrwała kolejny odcinek. Pewnie w następnym również będzie zagrożona XD

Wardoga jakoś mi nie szkoda. Zaczął grać w ten sposób i w ten sam sposób zginął. To pewnie zemsta Kelley :D

Odnoszę takie wrażenie, że wygra ktoś powracający z Extinction. Pewnie jak nie Rick to Julie.

Reem w tym odcinku znów dostała dość długą wypowiedź. Chyba w tej edycji zebrała z 3 razy więcej czasu antenowego niż drewniany Joe :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Maw »

Może też pójść w odwrotną stronę i twisty mogą pomóc Rickowi. :D Produkcja ma jeszcze czas na podstawienie mu HII czy czegoś. W F4 pójdzie na miejsce ustalone przez Probsta i wygra fire making challenge z Lauren/Julie/Aurorą/Victorią.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Kobra »

Najbardziej się obawiam, że osoby siedzące na eoe mają jakiś niepisany pakt i koniec końców poprą w finale "swojego" człowieka. Wygrana kogoś z eoe byłaby idealnym scenariuszem dla produkcji, bo w ten sposób wyjdzie na Dżefa, że jego twist był super ważny i znaczący.
Wardog w sumie nie przyniósł hańby łysym - planował, grał (nawet do pewnego momentu najlepiej), dostawał jakichś paranoi, no i odpadł. Wszystkie wcielenia Tony'ego byłyby z niego dumne.
Czy wydaje mi się, że pasztetowa Lauren jest już oficjalnie ostatnią z Manu/Lesu? :D

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Kelrik »

Szkoda Wardoga bo grał najlepiej. Za wcześnie jednak zaufał osobom ze starej Kamy. Niech to wygra ktokolwiek tylko nie taki plankton jak Ron czy Julie. Zaskoczony jestem, że tak długo trzeba czekać na powrót kogoś z Extinction. Kiedy to zamierzają zrobić, jak ich 6-tka zostanie? Dziwny i nietrafiony ten zabieg w tym sezonie. Co do Ricka to ja akurat go lubię. Ciężko mu teraz będzie bo liczby ma przeciwko sobie. Kibicuję też Lauren. Liczę, że ten jej HII może zrobić różnicę.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Kobra »

Kelrik pisze:
26 kwie 2019, 19:19
Kiedy to zamierzają zrobić, jak ich 6-tka zostanie?
Obawiam się, że ten aspekt zjebią na maksa i eoe potraktują jak wyspę odkupienia, czyli powracający będzie piątym graczem, a więc wróci na jedną radę przed rozpalaniem ognia.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Kamel »

Ooof, nadrobione wszystkie odcinki.
Ten sezon miał tragiczny poczatek, potem sie troche bardziej wciągnąłem i było lepiej. Odpadł Wardog, więc się ciesze, a z radości poskacze jak wyleci Rick. Koleś mnie wkurza niemiłosiernie i jesli wygra to stane sie fanem Kuby z BBPL, więc prosze nie. Serio, bede zadowolony z wygranej każdego, tylko nie jego (ofc z tych co zostali w grze, a nie na wyspie zdechlaków- dla mnie jak ktoś tam trafił to nie zasluguje juz na wygraną nawet jesli nazywa się Wentworth).

Od wygranej Ricka wolałbym juz nawet powrót Reem i jej wygraną. Wtedy Jeff by zobaczył jakie wspaniałe są jego pomysły
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: ciriefan »

W końcu mieliśmy dobry odcinek. Dobrze zbudowany blindside, każdy w rozgrywce się wypowiedział. Nie było upchniętych stu rzeczy i też za wiele EOI.

Będę zaskoczony, jak tego sezonu po tym odcinku nie wygra kobieta. A na pewno będę tym rozczarowany. Wydaje mi się, że wszystko rozegra się pomiędzy Julie a Lauren. Wygrana Ricka byłaby porażką, bo aktualnie też go strasznie nie cierpię. Tak samo nie chciałbym, aby wygrał ktokolwiek powracający z EOI. Dla mnie ten twist jest niedorzeczny i nie powinno go być.

Powtórzę to, że cast był dobrze wybrany i zagwarantował nam ciekawy przebieg rozgrywki, ale ten sezon zabił edit, powrót weteranów i twist z EOI. I Jeff miał czelność zwolnić osobę od castingu? W sumie skoro nie zrekrutowała bezmózgich ameb jak w poprzednich sezonach z weteranami, w efekcie żaden z weteranów nie doszedł do end game, pewnie osoby z EOI też się okazały porażką, a jak na koniec jeszcze wygra kobieta, no to oczywiście Jeff pewnie wpadł w szał i zwolnił Lynne. Koleś dalej chce niszczyć ten program. Aż się boję obsady kolejnego sezonu XD

http://survivorpolska.pl/tajemnice-jede ... xtinction/

KONFY

Rick - 4 (31)
Julie - 2 (23)
Ron - 8 (23)
Lauren - 4 (17)
Victoria - 1 (16)
Gavin - 4 (15)
Aurora - 2 (10)

Wardog - 3 (28)

Kelley - 2 (30)
David - 0 (27)
Julia - 0 (9)
Eric - 0 (13)
Joe - 0 (10)
Aubry - 0 (23)
Chris - 0 (9)
Reem - 2 (14)

Wendy - 18, Keith - 16

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Davos »

Niezły odcinek z fajnym blindsidem na koniec. Lubiłem Wardoga, ale faktycznie po odpadnięciu Kelley i zdobyciu immunitetu przez Ricka nie miał już się kim zasłonić więc musiał odpaść, bo dla każdego było oczywiste, jak wielkim on jest zagrożeniem. Rick miał niby dobry pomysł, żeby zgrać się z Wardogieg i Ronem, przekonując ich że zagrożenia powinny trzymać się razem, ale jak widać Ron ostatecznie i tak się od niego odwrócił i wolał trzymać się z babkami, czemu się nie dziwię, bo np. z Aurorą dzięki temu dodatkowemu głosowi ma dobry układ, Julie też mu ufa. Rick by pewnie teraz odpadł gdyby nie wygranie immunitetu, ale topór nadal nam nim wisi. Lauren powoli wychodzi z cienia i mam nadzieję, że teraz to ona zacznie grać pierwsze skrzypce. Gavin też dopiął swego, pozbywając się Wardoga.

Na extinction island robi się coraz ciaśniej, a Reem mnie rozwala tymi cierpkimi komentarzami kierowanymi w stronę kolejnych przybywających tam ludzi :D Ciekawi mnie tylko, kiedy w końcu ktoś stamtąd wróci do gry, bo jeśli dopiero na etapie Top5 to trochę późno...
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E11 "Fasten Your Seatbelts"

Post autor: Saw »

Całkiem fajny odcinek, zakończony mocnym blindsidem. Lubiłem Wardoga, jednak ostatnio pojawiła się u niego zbyt duża pewność siebie. Z jednej strony pozbycie się Kelley miało sens, bo to mocny gracz, ale z drugiej pozbył się lojalnego sojusznika. Stracił też tarczę jaką ona dla niego była. Jednak zawsze to Kelley była uważana za większe zagrożenie od niego. A teraz to on stał się celem. Lauren i Julie czuły złość po tym jak je zdradził. Ładnie pracowały nad tym by zabrac ludzi przeciwko niemu. Głównie pochwaliłbym Julie. Co prawda nadal za nią nie przepadam, to jednak pochwalę jej zagrywki w tym odcinku. Z Wardogiem trzymał tylko Rick, który chciał by mocni gracze trzymali się razem. Ale Ron nie poszedł na ten układ i ich wystawił. Ogólnie Ron ma takie szczęście, że zawsze znajduje się gdzieś pomiędzy sojuszami i może decydować o tym kogo wybierze.
Wkurza coraz bardziej mnie Rick. Mam złe przeczucie, że to on będzie zwycięzcą tego sezonu. Gościu co prawda ostro kombinuje, ale zawsze dostaje po dupie na radach plemeinia. Prawie zawsze jest nie po tej stronie co trzeba. To pokazuje jego ogromną słabość. Ale Jeff się nim jara i myślę że zrobi wszystko by jego idol wygrał. W następnym odcinku będzie na pewno zagrożony. Więc albo podrzucą mu HII albo wyślą jakąś przewagę z EoE. To już naprawde przestaje być śmieszne. Niech mu jeszcze więcej pomocy podrzucają. Nie dość że wrócił z EoE to jeszcze tak mu ułatwia się drogę do finału. Ale dla Jeffa to byłoby marzenie, gdyby wygrał ktoś z EoE.
W ogóle co to za durnota, że jurorzy mieszają się w grze i mogą wysyłac przewagi. Ta cała wyspa wymarcia zabija ten naprawdę niezły sezon. Tak sobie myślę, jaki lepszy byłby ten sezon bez tego durnego twistu i bez powracających graczy, którym tak wiele czasu poświęcono.
Nadal mocno trzymam kciuki za Lauren, bo odżyły moje nadzieje w nią po tym odcinku. I z braku laku trochę pokibicuję Gavinovi i Aurorze, z której można się chociaż pośmiać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38: Edge of Extinction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości