S38E13 "Idol or Bust"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 8 maja, 2019
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Maw »

Omg. Ten odcinek. Slaaaay me. Rick jest świetnym graczem. Ludzie, którzy go hejtują, zazdroszczą, że wywalił ich faworytów. Nie mogę się doczekać aż a końcu wygra ten sezon i dostanie kolejne 50 konf oraz przewag!!! Jego gra robi wrażenie. Inni tam w ogóle nie istnieją. Lauren, Victoria, Gavin? Typowe pionki. Czekam z niecierpliwością na finał tego wspaniałego sezonu.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: XanderDE »

4 minuty. Po tym czasie wyłączyłem odcinek, bo nie mam zamiaru oglądać tego cyrku.
BDR 211 EBK

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Kobra »

W tym roku coś kiepsko prezentują się te wszystkie reality show. Może druga połowa roku będzie lepsza *naiwnie wierzy, że program Dżuli Czen zmiecie wszystko inne*
Nie miałby nic przeciwko wygranej Ricka, gdyby na siłę nie starano się udowodnić nam jak rewelacyjnym graczem jest. Tym bardziej niezrozumiałe jest to w "nowej erze" programu, gdzie robi się wszystko, aby wygrał najlepszy (łącznie z ingerencją produkcji) - zmiana formatu finałowej rady, rozpalanie ognia - i godzą się na wygraną jakiegoś Ricka robiąc przy tym z widzów idiotów.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Kamel »

odcinek skończył się w czwartej minucie, dalej przestalem uwaznie ogladac i zająlem sie czyms innym, bo nie ma po co marnowac czasu na taką żenadę :(
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: MaciekRS »

Mnie też ten odcinek chyba ostatecznie zniechęcił.
Mój rytuał oglądania Survivor "od zawsze" to obejrzenia odcinka , potem secret scenes, wysłuchanie jakiegoś podcastu i następnie koło niedzieli ponowne uważne obejrzenie odcinka. Tym razem już wystarczy mi pierwsze obejrzenie, nie bedę już do tego wracał.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Kelrik »

Rick zmierza ostro po zwycięstwo. Dodatkowo wyprowadził w pole wrogi sojusz pozbywając się groźnej Aurory. Świetny ruch. Za czarnego konia uważam jednak Lauren, która niekoniecznie musi wykorzystać swój HII dla siebie, wtedy ostro zamiesza. Wreszcie się dowiemy kto jako ostatni wróci z wyspy wyrzutków. Tylko po co ten ruch tak późno? Przecież taka osoba nie ma szans na wygraną.

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Szewik »

Kelrik pisze:
09 maja 2019, 19:25
Rick zmierza ostro po zwycięstwo. Dodatkowo wyprowadził w pole wrogi sojusz pozbywając się groźnej Aurory.
Serio uważasz, że to wyprowadzenie w pole, że odpadła Aurora? To była świadoma decyzja trójki która była na nagrodzie. To był chyba najbardziej irytujący odcinek surva ever. To ściąganie spoconej bluzy ricka, że niby tak intensywnie szukał hii... Żałosne. Pewnie wygra pomimo iż przez pół edycji nie wiedział co się będzie działo na radach. Producenci za wszelką cenę chcą przekonac widzów do Ricka co przynajmniej na mnie wywołuje odwrotny efekt. Trzymam kciuki żeby tej edycji nie wygrał ani Rick ani Julie, która jest ameba. Odechciewa mi się surva US. Czuję rezyserkę.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: MaciekRS »

Jak to ktoś napisał
"Rick Devens Presents Rick Deven's The Rick Devens Show starring Rick Devens."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Kobra »

Czyi powrót obstawiacie?

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: MaciekRS »

Aurora.
A Lauren będzie rozpalała ogień w final 4

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Kobra »

MaciekRS pisze:
10 maja 2019, 18:27
Aurora.
A Lauren będzie rozpalała ogień w final 4
Sama XD ?

Ja obstawiam takie coś
1. Rick
2. Lauren
3. typowa starsza pani runner up
4. ruda
5. kolejna przybłęda z EoE
6. Gavin

Już nie pamiętam, kiedy ostatnio Survivor miał emocjonujący finał (nie licząc dogrywki w GI)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: MaciekRS »

Kobra pisze:
10 maja 2019, 18:58
MaciekRS pisze:
10 maja 2019, 18:27
Aurora.
A Lauren będzie rozpalała ogień w final 4
Sama XD ?
Nie wiem z kim ale już 2 razy miała nawiązania do ognia w odcinkach. Pewnie z kimś kto wróci.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: XanderDE »

No dobra. Obejrzałem odcinek i jeśli rzeczywiście jurorzy uważają Ricka za takiego super gracza to jest to jedne z gorszych jury w historii programu. Mam nadzieję, że Rick nie wygra, bo jego social leży na dnie oceanu i gdyby wygrał to byłoby prawdziwe wymarcie survivor dla mnie.
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S38E13 "Idol or Bust"

Post autor: Umbastyczny »

Serio? Oglądając te ostatnie odcinki mam mocne deja vu. Sezon się stacza, jest coraz gorzej w zasadzie. Mam mimo wszystko nadzieję, że nie skończy się w oczywisty sposób, ale szanse na to ocenia na jakieś 2%. Rick jeśli nie wygra to ma zapewniony udział niedługo w jakimś sezonie z powracającymi tak czy siak. Nie mogę go zdzierżyć :(

Czy wyeliminowanie Aurory było dobrym ruchem dla trio Gavin-Lauren-Victoria. Dla Lauren na pewno, dla pozostałych możliwe, że mniej. Mam nadzieję, że Julie się przynajmniej ogarnie i będzie miała ochotę kopnąć Ricka w pupkę.

No i tak, zostały nam 3 rady. Czy w ogóle będzie okazja wyeliminować Ricka? W F4 jak coś może uratować go ogień. W F6 może użyć HI? A F5? Czy znajdzie kolejne HI? A wystarczy, że raz na etapie F6/F5 wygra immu i już nie musi niczego znajdować. Martwi mnie to :(

No i ciekawi mnie HI Lauren, które może użyć do F5 jeśli dobrze pamiętam, teraz jest ponownie F6, więc ma 2 okazje, a Kelley o nim rozpowiedziała wyeliminowanym. Teraz ktoś z tą wiedzą wróci do gry. Peszek Lauren.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38: Edge of Extinction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości