​Reem Daly

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

​Reem Daly

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 46
Miejsce zamieszkania: Ashburn, Virginia
Zawód: Sprzedawca



Hobby: Szachy, kickball i sąsiedzkie bezpieczeństwo.

Irytują mnie: Brak tolerancji, nucenie, złe maniery, dłubanie w nosie, obijanie się i bycie snobem.

Trzy słowa, które Cię opisują: Dociekliwa, wytrwała i energiczna.

Osobisty powód do dumy:
Nie chcę brzmieć tandetnie, ale moje dzieci! Są dobrymi, czułymi osobami i jestem z tego bardzo dumna!

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu: Mama.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?:
Czapka - żeby było ciepło i ukryć włosy w złym stanie.
Bluza - wygoda, ciepło i dobre do spania.
Spodnie.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz:
Stephenie LaGrossa, ponieważ ona nigdy się nie poddaje, i Rudy Boesch, bo nic go nie obchodzi.

Powód bycia w Survivor:
Chce podjąć to wyzwanie. Spełnić jedno z marzeń z “Bucket list” [listy rzeczy, które chcę zrobić przed śmiercią].

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Moja gra socjalna jest świetna i pomimo tego, że jestem szczera do bólu, wiem kiedy wyluzować. Oglądam ten program od 2000 roku i nie ufam nikomu. Słowa nic dla mnie nie znaczą. Czyny mówią głośniej.


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

​Reem Daly

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

​Reem Daly

Post autor: Fenistil »

Po obejrzeniu wywiadów zdecydowanie najbardziej zwróciła moją uwagę. Jest zdecydowanie zbyt szczera dla własnego dobra, ale jednocześnie przy tym dość zabawna i rozbrajająca. ;) Coś czuję, że będzie jedną z lepszych osobowości sezonu i że trafi nam się od niej kilka trafnych i kąśliwych confessionali. Pod kątem zwycięstwa raczej zbyt wiele nie ugra, ale jestem ciekawy czy moje przypuszczenia się sprawdzą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości