Keith Sowell

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Keith Sowell

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 19
Miejsce zamieszkania: Durham, North Carolina
Zawód: Student medycyny



Hobby: Pisanie i recytowanie poezji, tenis, granie w gry planszowe i wideo, oglądanie filmów.

Irytuje mnie: Gdy zapatrzeni w siebie ludzie mówią o tym ile pieniędzy mają i wszystkich rzeczach, które zrobili i angażują się w rozmowę tylko wtedy kiedy jest o nich albo “równych” nim.

Trzy słowa, które cię opisują: Religijny, lubiący rywalizację i kreatywny.

Osobisty powód do dumy?: Zdobycie stypendium Jackie Robinson, bo nigdy wcześniej nie osiągnąłem czegoś na poziomie krajowym. Nadal mnie to dziwi! Mieli ponad 3500 osób aplikujących, przeprowadzili rozmowy ze 140 i nagrodzili jedynie 63. To, że znalazłem się pośród tych 63 nadal mnie zadziwia i wiem, że to tylko dzięki Bożej łasce.

Co lub kto jest twoją inspiracją w życiu?: Moimi inspiracjami są zdecydowanie mama i babcia! Bez niech nie był bym tą osobą, którą jestem dzisiaj. Nauczyły mnie morali, wartość i jak zawsze być kochającą i dbającą o innych osobą. Widziały mnie w moich najgorszych momentach i nigdy nie przestały mnie kochać. Nigdy nie mieliśmy wiele, ale mama zawsze robiła dla mnie wszystko. Moja babcia to ta, która pomogła rozpocząć moją ścieżkę wiary, która jest moją największą opoką w życiu. Są moimi bohaterami!

Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę?

Moją Biblię, byłoby to ciągłe przypomnienie, że Bóg zawsze mnie wspiera!
Moją książkę poezji, bo moja poezja mnie kształtuje!
Kurtkę “Black Panther”, bo jestem fanatykiem Marvela i zawsze sprawia, że się uśmiecham.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz:
Utożsamiam się z Jeremim Collinsem, ponieważ jest bardzo rodzinny. Rodzina jest dla niego najważniejszą wartością i grał tylko dla nich. Moja rodzina jest jedyną wartością na której mogłem polegać od początku! Są moją motywacją do wszystkiego i myślę, że chciałbym polegać na grze socjalnej tak jak on i łączyć się z ludźmi na długo.

Powód do bycia w Survivor?
Bez wątpienia moją największą motywacją do udziału w programie jest moja rodzina. Odkąd się urodziłem mieszkaliśmy w tej samej przyczepie bez większych zmian. Odkąd zacząłem dobrze sobie radzić w szkole, oczy innych zwróciły się w naszym kierunku by pomóc nam wyjść ze stagnacji. Gdybym mógł zrobić coś żeby nam pomóc, to uwierzcie, że będę tym który się wyłamie. Survivor może być tylko początkiem. Jestem też zmotywowany do tego żeby nauczyć się więcej o sobie. Nigdy nie musiałem zdobywać pożywienia czy przebywać na zewnątrz, więc jestem gotowy zobaczyć jak sobie poradzę z tym testem. No i oczywiście jestem superfanem i udział był moim marzeniem! Jestem najmłodszym czarnym uczestnikiem w historii i jak fajnie byłoby dodać do tego najmłodszego zwycięzcę

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Wiem, że mogę zostać Ostatnim Ocalałym, bo cały czas żyję pomimo wszystkich przeciwności. Będąc czarnym mężczyzną z niższej klasy społecznej; Nie byłem wychowany by wierzyć, że będę salutorianem w swojej klasie i będę mógł pozwolić sobie na pójście do Duke University. Nie miałem w rodzinie lekarzy, żeby pokazali mi jak osiągnąć ten cel czy możliwości finansowych, żeby pozwolić sobie na zajęcia przygotowawcze. Nawet nie wiedziałem czym GPA jest do liceum. Nie miałem korzystnego startu, ale udało mi się to wypracować, na przekór wszystkiego poszedłem w medycynę. Jestem ambitny, skupiony i swoją silną wolą potrafię przenosić góry. Póki co nic mnie nie zatrzymało i 17 czy 19 innych uczestników, teraz tego nie zrobi!


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Keith Sowell

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości