Eric Hafemann

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Eric Hafemann

Post autor: MD »

Obrazek

Wiek: 34
Miejsce zamieszkania: Livermore, California
Zawód: Strażak



Hobby: Podróżowanie, koszykówka, praca z drewnem i wszystko co można robić na zewnątrz.

Irytują mnie: Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy traktują siebie zbyt poważnie. Wyluzujcie ludzie. Staram się o tym pamiętać 99.8 procent czasu i NIE jestem najmądrzejszą, najfajniejszą, najciekawszą, najbardziej zasługującą i najważniejszą osobą w pokoju.

Trzy słowa, które cię opisują: Entuzjastyczny, towarzyski i spontaniczny.

Osobisty powód do dumy?
Jestem bardzo dumny ze swojego zawodu. Znalezienie się w miejscu, w którym jestem wymaga bardzo dużo ciężkiej pracy i niebywałej odwagi. Jestem dumny z tego, że jestem tego częścią. Dobrzy ludzie! Jestem również bardzo dumny z bycia dobrym ojcem! Miałem jednego z najlepszych ojców na świecie, więc mam wysoko zawieszoną poprzeczkę! Jak na razie, wszystko idzie całkiem dobrze.

Co lub kto jest twoją życiową inspiracją?
Pierwszą osobą, która przyszła mi na myśl, jest mój najstarszy syn Levi. Levi jest wspaniałym dzieciakiem. Kilka miesięcy przed jego drugimi urodzinami, został zdiagnozowany z zaburzeniem ze spektrum autyzmu. Najprościej ujmując, musi stawić czoła wyzwaniom, którym większość dzieci nie musi, a pomimo tego jest najradośniejszym, wyzwolonym i ciężko pracującym chłopakiem, którego znam. Jest naprawdę specjalnym człowiekiem i mogę być jego tatą. Jak wspaniałe to jest! Jest całą motywacją, której potrzebuję!.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś na wyspę?
Zdjęcie mojej rodziny żeby przypomnieć mi dlaczego muszę grać tak ciężko.
Książkę. Coś co zajmie mi umysł i utrzyma przy ziemi. Najprawdopodobniej moją Biblię.
Deskę do surfingu.

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Muszę powiedzieć Tony Vlachos. Nie sądzę, że jesteśmy podobnymi ludźmi, ale od podstaw zgadzamy się w tym jak grać w tę grę. Tony ciężko pracował od początku do końca. Rozumiał, że KAŻDA część gry, KAŻDY moment, KAŻDA sytuacja ma wartość i może być użyta aby wpłynąć na twój rezultat. Myślę, że większość graczy widzi tylko najbardziej oczywiste części Survivora jako pionki na szachownicy, gdzie w rzeczywistości, każdy najmniejszy detal jest ruchomym pionkiem. Innymi słowy, nigdy nie przestawaj grać. Planuję działać pod wszystkimi kątami, wszędzie i ze wszystkimi… cały czas. Myślę, że właśnie tak wygrywasz, zwracając uwagę na szczegóły i używając ich w swojej grze. Tak właśnie robił Tony i też tak zrobię.

Powód do bycia w Survivor?
Moim największym celem bycia w programie jest przygoda! Przygody są czymś ważnym dla mnie i czymś czego zawsze będę szukał. Ta przygoda daje wyjątkową szansę do przetestowania rzeczy, które prawię moim synom. Ten program da mi szansę żeby pokazać im, że ciężka praca się opłaca i marzenia są warte podążania za nimi! Ten program jest świetną platformą do opowiedzenia dobrej historii!

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Myślę, że mam dużo umiejętności, które przydają się w drużynie. Mam silną etykę pracy i jestem zręczny. Jestem silny i mocny fizycznie i wydaje mi się, że jestem dobry w jednoczeniu ludzi. Mam dar mediacji, co będzie WIELKĄ zaletą w grze. Jestem kimś, kto może być klejem dla sojuszu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eric Hafemann

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Eric Hafemann

Post autor: Fenistil »

Bardzo przypadł mi do gustu wywiad z Ericiem. Pokazał się jako taki zwykły koleś, ale jednocześnie mówił naprawdę mądrze i mimo bycia fanem udało mu się uniknąć typowego psychofańskiego słowotoku i rzucania utartymi hasłami. Jest bardzo sympatyczny i z facetów zrobił na mnie najlepsze pierwsze wrażenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości