Gavin Whitson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Gavin Whitson

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 23
Miejsce zamieszkania: Erwin, Tennessee
Zawód: Dyrektor ds. Programu w YMCA



Hobby: Chodzenie do Disney World, binge’owanie “The Office” (potrafię zacytować wszystkie odcinki), jedzenie smażonych pikli Texas Roadhouse. Chyba muszę przemyśleć moje życie, patrząc na te hobby...

Irytują mnie: Kiedy przytrzymasz komuś drzwi i ci nie podziękuje, ludzie którzy vape’ują, ludzie którzy pytają mnie czy nadal jestem w liceum, osoby które wolno piszą smsy, ci którzy dotykają radia w moim samochodzie, rodzice krzyczący na dzieci podczas zawodów sportowych.

Trzy słowa, które cię opisuję: Sarkastyczny, głodny i marzyciel.

Osobisty powód do dumy?
Pięć lat temu zaprosiłem dziewczynę na randkę i powiedziała “nie”. Rok później znowu się zapytałem i powiedziała “tak”. Teraz jesteśmy zaręczeni i nie mógłbym być bardziej szczęśliwy. Ona też ma szczęście, bo jestem dobrą partią! To osiągnięcie dla nas obojga.

Kto lub co inspiruje cię w życiu?
Moja mama i tata. Od 23 lat są moim systemem wsparcia i bez nich nie byłbym osobą, którą jestem dzisiaj. Nauczyli mnie zawsze okazywać uprzejmość, niezależnie od sytuacji. Zawsze wpajali mi, że jeżeli chcesz osiągnąć coś w życiu, musisz zrobić wszystko co w twojej mocy żeby to się udało. Użyję tych lekcji i wartości żeby grać w tę grę.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś na wyspę?
Xbox: Mógłbym oglądać Netflixa i grać w Fortnite.
Lusterko: trzeba się upewnić że wyglądam dobrze dla tych oglądających w domu.
Miętowo-czekoladowe lody: czy naprawdę muszę wyjaśniać?

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Keith Nale. Każdy uwielbia Keitha! Grałbym jednak bardziej socjalnie świadomie. Jest jedynym gościem, który mógłby konkurować z Joe Anglim. Chcę być tym, któremu kibicują wszyscy widzowie.

Powód do bycia w Survivor?
Mam ten wewnętrzny zmysł do wygranej. Zawsze kiedy pod prysznicem słucham motywu przewodniego, marzę o wygranej immunitetu. To palące pragnienie, które zawsze miałem. Kocham ten program. Chcę też udowodnić mamie, że nie będę pierwszym wyeliminowanym. Zamarła kiedy pokazałem jej aplikację. Powiedziała, że ośmieszę się, mdlejąc z głodu. Poczekaj mamo…

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Po pierwsze, jeżeli mogę przetrwać prowadząc wakacyjne obozy z setką szalonych dzieciaków, wiem że mogę przetrwać na wyspie z dwudziestoma szalonymi osobami. To o 80 mniej szaleńców! Jestem z południa, więc przebywanie na zewnątrz mam we krwi. Mam też takie podejście, że jeżeli czegoś chcesz, to musisz na to zapracować. Nic nie będzie ci podane na tacy. Zapracuję na swoje miejsce w grupie.


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Gavin Whitson

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości