S39E02 "YOLO, Let's Play!"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 2 października, 2019
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: XanderDE »

W momencie jak pojawiła się Molly jako cel już wiedziałem, że odpadnie. Im bardziej w odcinek tym bardziej byłem tego pewien. Jeszcze te argumenty "parvati 2.0"(eee... nie), "kontroluje dwóch gości"(w 10 osobowym plemieniu), no normalnie są tak słabe, że głowa mała i sądzę, że prawdziwym argumentem(dla Lauren) to było, że ma ładną buzię :P
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: joeytribbiani »

Na ten moment kobiety zdecydowanie dominują w tym sezonie. Chelsea rozpala ogień, Chelsea znajduje immunitet, Kellee wygrywa immunitet, Missy i Elaine wygrywają zadanie dla drużyny, Lauren jest odpowiedzialna za blindside.
U pomarańczowych nie działo się dużo: Aaron zły, bo jego kumpel wyleciał, Vince zły, bo ktoś na niego zagłosował, Dean niewidzialny, sojusz kobiet ma się dobrze. U fioletowych ciekawiej, bo szli na radę. Zawsze śmieszą mnie argumenty, że trzeba się kogoś pozbyć, bo jest "Parvati 2.0". Oprócz tego, że Molly była w sojuszu z większością i była ładna to raczej nic nie wskazywało na to, że mogłaby zdominować ten sezon, ale cóż. Kellee bardzo sprytnie ukryła swój idol. Jej zadanie na wyspie wydawało się o wiele łatwiejsze niż Elizabeth, ale jednak nie wiadomo iloma informacjami Sandra i Rob ją przytłoczyli. Na ten moment Tommy i Kellee to moi faworyci i mam nadzieje, że zajdą daleko. Noura strasznie przypomina mi Debbie i to nie jest dobra informacja. Jak dla mnie mogli najpierw wyeliminować Nourę/Jasona, a potem dopiero Molly, bo bez problemu zebrali na nią głosy. Ciekaw jestem jak sojusz "popularnych" będzie wyglądał w przyszłym odcinku.
Odcinek na plus. Zapowiada się dobry sezon. Oby tak dalej :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Maw »

Molly miała ładną buzię? No jak dla mnie ona jest paskudna. :D Te rozczochrane włosy, żabie oczy... Już Lauren jest dużo ładniejsza. Poza tym Molly pierwsza targetowała kobietę. Sam odcinek był spoko. Co prawda już od 1 minuty wiedziałem kto odpadnie, ale fajnie się oglądało ten blindside. To nie miał być blindside na widzach tylko na uczestnikach. Cieszę się, że Noura i Jason pozostali w grze. Noura jest entertaining i na pewno wniesie więcej niż Molly. Za ten ruch brawa należą się oczywiście Lauren, bo to była jej zasługa. Dziewczyna zapowiada się na mocnego gracza, a swoimi wypowiedziami przypomina mi trochę Da'Vonne z BB. Teraz Tommy będzie musiał się tłumaczyć. W drugim plemieniu Aaron wkopuje się w jeszcze większe bagno. Missy jako jedyna wyciąga do niego rękę, a on ją odpycha... Chelsea rozpaliła ogień i znalazła HII - muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że to akurat ona znajdzie, wyglądało to tak randomowo, chociaż w 1 odc. ciągle gadała o idolach, więc można było to przewidzieć. Nie można oczywiście nie wspomnieć o Kellee, która poszła na IoI. Producenci oczywiście każą im kłamać na temat Roba i Sandry. Wygrała zadanie, chociaż jakieś takie łatwe się zdawało. Akcja ze schowaniem idola we włosach epicka. :D

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: XanderDE »

Te rozczochrane włosy
Są sexy.
żabie oczy
Czy Ty kiedyś widziałeś żabie oczy? Molly wcale takich nie ma.
Już Lauren jest dużo ładniejsza
Babochłop. Bleeeee... :P
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Meciek »

Kolejny fajny odcinek! Tutaj już nie udało się pokazać wszystkich, ale wciąż było to w miarę rozłożone.

Nie podobało mi się "test" na wyspie idoli, bo no... co to za test? Powiedz trzy rzeczy o Sandrze, jednej z najpopularniejszych uczestniczek w historii Survivor, większym testem byłoby sprawdzenie wiedzy o nie wiem, Purple Kelly.

Eliminacja Molly w sumie na plus, była okej, ale jakoś za nią nie przepadałem wyjątkowo bardzo, a nie była też ciekawa.

Lairo:

Chelsea - 2 (3)
Aaron - 2 (4)
Missy - 1 (4)
Tom - 1 (3)
Vince - 1 (4)
Elizabeth - 0 (9)
Elaine - 0 (7)
Karishma - 0 (2)
Dean - 0 (0)

Vokai:

Kellee - 9 (12)
Jason - 3 (5)
Tommy - 3 (5)
Noura - 2 (3)
Jack - 1 (2)
Jamal - 1 (2)
Lauren - 1 (2)
Dan - 0 (1)
Janet - 0 (3)

Molly - 2 (6)

Island of the Idols:
Rob - 2 (7)
Sandra - 1 (5)

Poza grą:

Ronnie - 1

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek moim zdaniem słabszy od premiery, ale i tak przyjemnie się oglądało. Odcinek 40 minutowy i dużo czasu na wyspę idoli i od razu edit się zrobił gorszy, sporo osób niewidocznych.

LAIRO

Tu przede wszystkim rzuca się w oczy niewidzialność Deana, szkoda, mam nadzieję, że go w końcu usłyszymy i przekonamy się co planuje. Chelsea ma HI i spoko, bo to taki nietypowy właściciel HI. Vince niepotrzebnie robił aferę, że był zagrożony, a Aaron to w ogóle kloc. Zamiast siedzieć cicho i zacząć budować relacje to się awanturuje. Jak dla mnie mógłby wylecieć od nich jako kolejny. Najbardziej mnie rozwaliło jak potraktował Missy, która wyciągnęła do niego pomocną dłoń. Dla niej plusik i za to, i za zadanie. Szkoda, że Karishma była kompletnie niewidzialna w tym odcinku :(

VOKAI

Tutaj ciekawiej, wiadomo - rada. Zacznę do Kellee, która pojawiła się na wyspie idoli. Była pocieszna, ale jej zadanie wydawało się dość łatwe, plus Rob mocno zmienił zasady, nawet bez prób negocjacji z jej strony xD Chwilę się wahała, a on obniżył limit poprawnych odpowiedzi i wzmocnił moc HI. Coś jest na rzeczy, że produkcja każe uczestnikom trzymać w tajemnicy Sandrę i Roba. Historia Kellee spoko, byłem pod wrażeniem, że się załamała na zawołanie, zaczęła rozbierać, dała rzeczy do przeszukania itd. HI we włosach? Genialne xD Szkoda, że większości facetów pozostaje tylko odbyt :P No i Kellee pokazała się w rozmowach strategicznych przed radą. Polubiłem ją, kibicuję jej, wyczuwam, że klątwa Azjatek może być złamana :D

Jacka i Jamala jakoś nie polubiłem za bardzo, więc jak dla mnie mogą odpadać następni. Zwłaszcza ten drugi mnie irytował.

Lauren bardzo na plus. Chciała poprowadzić radę po swojemu, przekonała innych, pozyskała dla siebie Nourę i Jasona, więc fajnie.

Z innych osób to jakoś lubię Janet i Tommy'ego [/b]. Ta pierwsza wiedziała o wszystkim od dziewczyn + wydaje się mieć sojusz z tym drugim. A Tommy wypadł słabiej. Podkreślał, że nie chce uderzać w Molly, bo zrazi do siebie facetów, ale nie miał siły przebicia. Zobaczymy jak to się rozwinie. Dan był w zasadzie niewidoczny.

Noura i Jason - w sumie spoko duet. Noura pewnie jest męcząca dla innych, ale jak dla mnie jest barwna i póki co mnie nie irytuje. Fajnie, że oboje przetrwali.

Molly - nic do niej nie miałem, ale też wielkim fanem nie byłem. Widziałbym innych kandydatów do odpadki, ale po niej też płakać nie będę. PS: Jestem po stronie tych, którzy za jakąś piękność jej nie uważają.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Jack »

Odcinek nie był taki dobry jak premierowy, jednak oglądało mi się go całkiem nieźle.
Eliminacja Molly totalnie nieprzewidywalna. Po ostatnim epizodzie obstawiałem u niej jakąś finałową piątkę, a tutaj odpadka na jej pierwszej radzie plemienia.

Co do Noury i Jasona to podzielam zdanie Umbastycznego. Sam jestem ciekaw jak rozwinie się ich relacja i ich relacje z pozostałymi uczestnikami. Może jakieś przemieszanie ich uratuje?

Ogólnie o jakości tego sezonu może świadczyć to, że to już drugi odcinek, a mimo to Meciek nadal go ogląda <3

Muszę też wspomnieć o Kellee, która wybija się na tle pozostałych Azjatek w tym dziesięcioleciu Survivor. Być może nawet przegoni królową Ednę XD Ogólnie te porady Roba i Sandry były już trochę mniej ciekawe. Jestem ciekaw co tam produkcja ma w zanadrzu na kolejnych 10 odcineczków.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: frasiek »

Mimo, że Sandra to jedna z moich ulubionych zawodniczek w ogóle, to czas poświęcony jej i Robowi to w najlepszym wypadku czas stracony, w najgorszym popsuje grę zatrzęsieniem HII,ale resztę póki co ogląda się całkiem przyjemnie.
Meciek pisze:
04 paź 2019, 16:05
Nie podobało mi się "test" na wyspie idoli, bo no... co to za test? Powiedz trzy rzeczy o Sandrze, jednej z najpopularniejszych uczestniczek w historii Survivor, większym testem byłoby sprawdzenie wiedzy o nie wiem, Purple Kelly.
Nie ma znaczenia czy to była Sandra czy Purple Kelly, test i tak byłby głupi. Ja jestem pewny, że coś takiego byłbym w stanie zaliczyć, bez względu na to z kim bym nie rozmawiał, a na pewno nie jestem dobry w zawieraniu znajomości z przypadkowymi osobami. Problemem jest to, żeby się w takie rozmowy wplątywać, a nie żeby być w stanie powtórzyć to co ktoś przed chwilą powiedział.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Davos »

Drugi odcinek i drugi blindside. Nieźle. Póki co sezon trzyma poziom, choć są rzeczy, które mi się nie podobają. Test, który miała Kelly był o wiele za łatwy i kompletnie niewspółmierny do tego, co musiała zrobić Elisabeth, żeby zdobyć idola. Chyba każdy byłby w stanie odpowiedzieć na te pytania, nawet jeśli słuchałby tylko jednym uchem tak jak Kelly. No a druga sprawa, że jeśli co odcinek ktoś będzie miał szansę zdobyć immunitet na wyspie idoli to zepsuje to kompletnie grę. Zwłaszcza, że są jeszcze HII, które można znaleźć w obozach... Nie za dużo tego?

No ale reszta odcinka była już lepsza. Cieszę się, że to fioletowi poszli tym razem na radę, bo nie lubię jak jedno plemię cały czas dominuje w zawodach. Choć spodziewałem się, że to oni pójdą, bo dużą część odcinka przed zadaniem poświęcono sytuacji w ich plemieniu.

Lairo
Aaron był wkurzony po blindsidzie na Ronnie'm, ale zamiast próbować nawiązywać jakieś relacje i poprawić swoją pozycję to się od wszystkich odcinał. Koleś jest słaby i mam nadzieję, że szybko odpadnie. Vince też nerwowy... bez sensu. Chelsea za to mocno zapunktowała, bo nie dość, że rozpaliła od razu ogień to jeszcze znalazła HII. Choć to jej znalezienie immunitetu wyglądało tak randomowo, że aż podejrzanie. Missy próbowała wyciągnąć rękę do Aarona, ale ten ją olał. Jego sprawa.

Vokai
Noura swoim specyficznym charakterem denerwowała sporo osób, ale dla mnie jako widza było to nawet zabawne :) A ona sama poza Jasonem wydawała się być naturalnym kandydatem do odstrzału i pomysł z podziałem głosów pomiędzy tę dwójkę pewnie by przeszedł, gdyby nie Lauren, która zdecydowała się zrobić ruch przeciwko Molly i ją zblindsidować. Plus dla niej, że udało jej się przekonać do tego pomysłu innych i zebrać większość. Choć czy Molly faktycznie była aż takim zagrożeniem? Była w sojuszu większościowym, miała po swojej stronie Jacka i Jamala… no ale to w sumie tyle. Jeszcze byłaby okazja, żeby ją wywalić więc nie wiem, czy ten ruch nie był przedwczesny. Zwłaszcza Tommy'emu może się za to oberwać, bo teraz Jack i Jamal już nie będą mu ufać i mogą się na niego wkurzyć. Ciekawe, jak to się dalej potoczy, bo do tej pory Tommy był chyba najlepiej ustawiony. Podoba mi się jego współpraca z Kelly.
A sama Kelly też nieźle grała, choć zdobycie HII miała bardzo ułatwione. Za to plus dla niej za schowanie go we włosach :)
Janet też nieźle sobie radziła, bo choć pomysł blindsidu wyszedł od Lauren to Janet też miała w tym swój udział.

W grze jest 18 osób więc teoretycznie można teraz zrobić przemieszanie na 3 plemiona po 6 osób, jak to bywało w ostatnich sezonach. No to zobaczymy, czy i tym razem tak będzie.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: Saw »

Odcinek może i niezły, ale nadal nie mogę się do tego wszystkiego przekonać. Ta wyspa idoli to jakiś dramat jak na razie. Tak jak się spodziewałem, że tyle czasu będzie zajmować a nic ciekawego nie wniesie. Równie dobrze mogła byc wyspa duchów i poszłoby na pewno to sprawniej. Samo zadanie o HII słabe w porównaniu do poprzedniego jakie miała Elizabeth. No może pomysł zły nie był, ale te pytania mogły być trudniejsze i bardziej złożone. Wkurza mnie jeszcze fakt, że nikt nie może dowiedzieć się że na wyspie są Rob i Sandra. I tym samym każda kolejna osoba, będzie sikała z wrażenia na ich widok. Chyba taki jest w tym cel produkcji, bo nie wiem po co to ukrywać.

Zółci
Tu zbyt wiele się nie działo. Aaron miał focha na pozostałych o zdradę. Gościu jest beznadziejny. Zamiast się zamknąć to ma wielki ból dupy. To jest dopiero początek rozgrywki i jeszcze wiele może się zmienić więc nie ma co rozpaczać. Missy chciała do niego wyciągnąć pomocną dłoń, ale on zachował się jak dupek i ją olał. Chalsea znalazła HII co mnie bardzo cieszy, bo polubiłem dziewczynę. Zaplsusowała także rozpalaniem ognia. Liczę że dziewczyna odegra ważną rolę w tym sezonie.

Fioletowi
Blindside na Molly był do przewidzenia, ale na uczestnikach wywołał szok. Niby wszystko miało się rozegrać pomiędzy Jasonem i Nourą, a tu nagle cel spadł na Molly. Szkoda mi dziewczyny, bo nawet ją polubiłem po tym odcinku. Podobał mi się jej bliski sojusz z Jamalem i Jackiem. Argument że ona to "Parvati 2.0" żałosny. Serio, po kilku dniach oni stwierdzają takie rzeczy. Co ona takiego zrobiła, że tak ją nazwano. No bez przesady. Chociaż pochwalę Lauren, że zaplanowała ten blindside i doprowadziła do jego spełnienia. Ogólnie widzę w tej babce potencjał i myślę że może być mocnym graczem. Jamal i Jack znaleźli się teraz w mniejszości, ale myślę że tak łatwo nie odpadną. Nawiazali inne realcje, które zapewne pozwolą im przetrwać. Przegranym tej rady może być Tommy, który został zmuszony do odwrócenia się od Jamala i Jacka. Ładnie pracowała także Janet nad blindsidem. Widzę, że babcia całkiem nieźle sobie poczyna i ma łeb na karku. Jason i Noura, nadal będą raczej w mniejszości. To typowe łatwe głosy i każdej chwili można jedno z nich wywalić. Noura może i ma ciekawą osobowośc, ale mnie już lekko zaczęła wkurzać swoim zachowaniem. Ten odcinek w jakimś stopniu należał do Kelee. Podjęła ryzyko na Wsypie idoli i zdobyła immunitet. A później odegrała niezłą scenkę przed innymi, ukrywając HII we włosach. No tego jeszcze nie było, więc brawo. Wyczuwam, że to chyba ta Azjatka, która przełamie złą passę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S39E02 "YOLO, Let's Play!"

Post autor: tombak90 »

Blindside na Molly był do przewidzenia, ale na uczestnikach wywołał szok. Niby wszystko miało się rozegrać pomiędzy Jasonem i Nourą, a tu nagle cel spadł na Molly. Szkoda mi dziewczyny, bo nawet ją polubiłem po tym odcinku. Podobał mi się jej bliski sojusz z Jamalem i Jackiem. Argument że ona to "Parvati 2.0" żałosny. Serio, po kilku dniach oni stwierdzają takie rzeczy. Co ona takiego zrobiła, że tak ją nazwano. No bez przesady.
Bo widzisz kolego, w Survivor mamy już pewne zaklęcia. Jeśli nie lubimy jakiejś grupki i chcemy ją sprzątnąć, to wystarczy, że nazwiemy ich cool kids, a siebie samych nerds, outsiders, itepe. Gwarancja powodzenia na poziomie 90%.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 39: Island of the Idols”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości