S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

bootelka
2nd voted out
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:16
Winners at War: Sophie
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: bootelka »

Ja jestem jedyną osobą tutaj, która go lubi. Adam ma strasznie dużo czasu antenowego. W poprzednim sezonie taka osobą była Kellee, na początku miała bardzo dobry edit i pozycję w grupie a dość szybko i niespodziewanie odpadła. Przeczuwam tutaj coś podobnego.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E02 "It's Like a Survivor Economy"

Post autor: Saw »

Nie będę ukrywał, że zaczynam coraz bardziej martwić się o ten sezon. Odcinek oglądało się całkiem przyjemnie, ale widząc tyle przewag w grze i że 1/4 odcinka skupione jest na poszukiwaniach, to się odechciewa oglądać. Trzeba było przedłużyć te odcinki, a nie robić standardowe 40 minutowe. Dodatkowo jeszcze EoE zabiera sporo czasu. Najbardziej wkurza mnie fakt, że odpadła już moja trzecia faworytka z gry. Za chwilę nie bedzie komu tam kibicować. To już nie jest smieszne, że kobiety odpadają jedna po drugiej. Jeff pewnie wniebowzięty.
DAKAL
Kim znalazła HII, co jest na plus. Uważam, że powiedzenie o tym Sophie wcale głupie nie było. Po ostatniej radzie nie ma żadnych sojuszników. A że Kim zawsze kojarzyła się z gry z kobietami, no to wybrała sobie na sojuszniczkę Sophie. One grały w sąsiednich sezonach, dodatkowo Sophie tam pokazała się jako lojalna osoba. Wcale mnie nie dziwi, że wybrała właśnie ją. Sophie natomiast ustawiła się na najlepszej pozycji w plemieniu. Widać, że wzbudza zaufanie innych. Poza tym mieliśmy odnowienie sojuszu Tony'ego i Sarah. Niezbyt mnie to cieszy. Tony jest spoko i dostarcza sporo rozrywki. Tak akcja z drabiną była szalona, ale po nim to wszystkiego można się spodziewać. Chciałbym jednak, żeby Sarah odpadła, bo nie wiem jak długo wytrzymam ją oglądać.
SELE
Danni ostro pokpiła sprawę, choć sojusz old school też nie był lepszy. Tak naprawdę przez głupotę stracili jedną z nich. Danni ogarnęła zbyt duża paranoja. Popełniła błąd w rozmowie z Benem i Ethanem. Później jeszcze zwrócenie się do Roba i celowanie w Parvati z którą on był blisko. No widać, że biedna nie odnalazła się w nowoczesnym Survivor. Ale mimo wszystko mi jej szkoda. Wróciła po tylu latach i przez głupie błędy szybko zepsuła sobie grę. Chciałem też żeby w końcu odpadł jakiś irytujący facet. Ale to mozna sobie pomarzyć chyba. Sojusz old school tez popełnił błąd że trzymał Danni na dystans. Było ich tylko czterech więc należało pokazać jej, że jest jedną z nich, a nie że ona zaczęła panikowac. Ethan fajnie się odnajduje. Jest w sojusz old school ale widac sporo jego rozmów z pozostałymi. Na pewno jest lepiej ustawiony niż Parvati czy Rob. Ogólnie dziwne, że ci z new school podkreślają że oni są takimi zagrożeniami, a i tak na końcu wywalają Danni. Michele pewnie niestety będzie duchem sezonu. Domyślam się że Jeff jej nienawidzi i zabronił jej pokazywać :cry: Chociaż o dziwo większym duchem pozostaje Nick z Dakal. Jeremy zbiera przewagi od Natalie z EoE. Ben wkurwia niemiłosiernie. Produkcja chyba chciała mu podrzucić HII, ale napatoczyła się Denise :lol: Ona też wyjebała z tym, że chce połowe HII przekazać Parvatii. Szkoda, że Adam ja przywołał do porządku, bo mogły być niezłe jaja. Adam pokazał się w tym odcinku z dobrej strony. Ogarnął sytuacje z Denise, był także aktywy przy eliminacji Danni. Jestem prawie pewien, że on dojdzie daleko. Nikt nie będzie w nim widział zagrożenia. Może to nawet przyszły zwycięzca. Ale o mój boże obym się mylił.

EoE jest nudne. Cieszy mnie jedynie fakt, że mogę sobie pooglądać Amber i Natalie. Może tej drugiej uda się powrócić do gry, bo sporo fantów tam zdobywa i jest aktywna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości