S40E03 "Out For Blood"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Meciek »

Data premiery: 26 luty
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Fenistil »

Ogromna szkoda, że szczurek Adam nie poleciał, no ale to by było zbyt piękne. Przynajmniej mamy ten plus, że ludzie z sojuszu porządnie utarli mu nosa. Przykro mi jedynie, że oberwało się przez to akurat Ethanowi. Nie żeby coś, ale jak tak bardzo chcieli "osłabić Roba", to dlaczego go po prostu nie wyrzucić? Ktoś tu nie ma cojones. No ale domyślam się, że mogą go jeszcze ewentualnie potrzebować w obozie i w zadaniach.

W drugim plemieniu w sumie nic wartego uwagi, jedynie Sarah zyskała przewagę (oczywiście). Rozbawiło mnie, że w dzisiejszym wyzwaniu Tony miał okazję odtworzyć swoje drabinowe wyczyny z poprzedniego odcinka. :)

Na Wymarciu oczywiście Natalie zbiera wszystko co się da. Śmiesznie będzie jak już wróci do gry i będzie wiedziała o prawie każdej przewadze rywali. :P Plusik dla Amber za to, że przynajmniej włożyła w swoje poszukiwania trochę zaagażowania, no ale może następnym razem...

Ciekawi mnie jeszcze, czy w 4 lub 5 odcinku będzie jakiś tribe swap, bo to już mniej więcej ta pora gdy zwykle jest.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Maw »

Szkoda mi Ethana, w ogóle tragedia, że gracze, którzy powrócili do gry po tylu latach odpadli tak wcześnie - Amber, Danni i Ethan. :( No ale można się było tego spodziewać, pewnie relacje z innymi przed grą też zrobiły swoje, nie wierzę w to, co edit próbuje nam sprzedać, że nie przystosowali się do nowego Survivora pełnego twistów i sojuszów, i dlatego wylecieli... No niestety słabo, że na EoE mamy trzy naprawdę spoko osoby, a w grze dalej są tacy Adam, Ben czy Nick (który w tym odcinku nawet konfę dostał!!!! ale i tak był INV :O). Szkoda, że nie trafiło na Adama, ale koniec końców lepiej Ethan niż Parvati. No ale zgadzam się, że mogli wywalić Roba, chociaż myślę, że akurat eliminacja Ethana to może nie był najlepszy ruch ze strony Denise i Bena, to już Jeremy'ego i Michele jak najbardziej - jeśli serio mają coś tam z Robem i Parv to Ethan to był najlogiczniejszy wybór. Cieszę się, że mogliśmy zobaczyć trochę więcej tego wspaniałego duetu... Michele objawiła się jako super strateg i zastanawia mnie co to znaczy - czy zajdzie daleko, czy zostanie wyeliminowana niedługo za bycie "too big of a threat"? Mam nadzieję, że pierwsza opcja.

W czerwonym plemieniu dostaliśmy początek storyline Tyson vs. Sandra - ciekawe jak to się rozwinie? Sandra jako nowy Rupert robi wrażenie. Mam nadzieję, że uda jej się przetrwać.

bootelka
2nd voted out
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:16
Winners at War: Sophie
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: bootelka »

Montażyści pięknie puścili oczko do widzów już w pierwszej scenie, gdy Rob niejako wskazuje Adama dotykając go w nos podczas drzemki. Adam niczego się nie spodziewa i staje się celem ojca chrzestnego. Piękne :D

Nie mam pojęcia co on sobie myślał idąc do Roba zdradzając mu całą strategię. Parv jest jego sojusznikiem numer jeden i to pewne, że nie będzie siedzieć z założonymi rękami godząc się na takie głosowanie. Podwójnie głupie, gdyż Danni zrobiła chwilę wcześniej ten sam błąd i wyleciała. Może Adam poczuł się pewnie, bo w poprzednim odcinku Rob przybił mu piąteczkę i myślał, że teraz to jego najlepszy przyjaciel haha

Ogromna szkoda, że po raz kolejny niebiescy mieli radę. Tak naprawdę nie mamy pojęcia jaka jest dynamika gry i sojusze w przeciwnej drużynie. Bardzo mi tego brakuje.

Argumenty dlaczego new school nie głosowało na Roba:
- z trójki old school jest najmocniejszy w zadaniach, a z tym u nich ostatnio nie najlepiej
- wszyscy podejrzewają, że ma dwa tokeny. Przekazanie ich Parv a może Tysonowi mogło by być groźne??
- jak wiadomo jest EoE. Para Amber + Rob na tej wyspie to jakieś tam zagrożenie, które inni biorą pod uwagę
- Jeremy wie, o przewagach z EoE. Być może spodziewali się, że ma idola lub coś innego co może wykorzystać ratując siebie lub Parv, która była jawnie targetowana

Piękna była mina Adama po oczytaniu głosów. Jestem ciekawa jego komentarza w następnym odcinku. New school utarło mu nieźle nosa ;) Para Jeremy + Michele wydaje się być teraz na najlepszej pozycji. Mieli pakiet informacji i zdaje się, że to oni podjęli decyzję, kto wylatuje. Nie wiem, czy to dla nich dobrze, bo tydzień temu Etan miał świetną pozycję, a dziś...

Plusiki dla Natalie. Chyba jako jedyna wie, jak działa EoE.

Zgaduję, że w następnym odcinku usłyszymy "Drop your buffs".

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Kelrik »

Szkoda Ethana, ale lepiej, że padło na niego niż Roba lub Parv. Adam zagrał ostro i się przeliczył. W kolejnym odcinku może być jednak zmiana plemion lub rozbicie ich na 3 grupy. Ktoś kto ma dziś dobra pozycje na pewno na tym ucierpi. Wkurza mnie, że Sandra znowu się miga od udziału w zadaniach, a na potem kozaczy. Nie lubię baby.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: XanderDE »

Co za piękny odcinek. Adam jako jedyny głosujący na Parvati i jego mina po głosowaniu - bezcenne :D
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Kamel »

Michele skradła odcinek <3 jestem nią pozytywnie zaskoczony. No i parvati jej konfa ze spitnie bones adama na extinction. czekam
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Davos »

Kurde no... Ale jestem zły! Odpadł mój ulubiony (oprócz Yula) zawodnik z tego castu i jeden z ulubionych zawodników ever w Survivor :/ Cieszyłem się bardzo z powrotu Ethana i miałem nadzieję, że sobie pogra trochę dłużej w tym sezonie i pewnie by nawet tak było, gdyby nie głupi Adam, który wymyślił blindside na Parv i jakimś cudem uznał za dobry ruch przekonywanie do tego Roba... Ja chrzanię, co za koleś. Już go zaczynałem chwalić za dobrą grę, a tu taka wtopa. I to jeszcze świeżo po odpadnięciu Danni, która próbowała zrobić dokładnie to samo. Szkoda tylko, że rykoszetem oberwał Ethan :/ Nie rozumiem za bardzo, co Jeremy'emu, Michelle, Benowi i Denise dał ten ruch. Skoro koniecznie chcieli rozdzielić trójkę old-schools to powinni się pozbyć Boston Roba albo Parvati, którzy zawsze w tej grze są dużym zagrożeniem i zostawianie ich dalej razem nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza że teraz będą pewnie wkurzeni za blindside na radzie. Może i Boston Rob jest dobry w zadaniach, ale za chwilę pewnie i tak przemieszanie więc to już nie ma tak wielkiego znaczenia. A wysłanie go na EoE jest chyba lepsze niż zostawienie w grze, bo teoretycznie cały czas może pomagać mu Amber z EoE. Jedyny sensowny argument w głosowaniu na Ethana widzę taki, że czwórka z new-school bała się, że Rob albo Parvati mają HII i zagrają nim na któreś z tej dwójki, a eliminacji Ethana nikt się nie spodziewał więc i użycie na nim ewentualnego HII było praktycznie niemożliwe.
Z całej rady podobało mi się tylko to, że czwórka z new-school utarła nosa Adamowi. Fajnie się patrzyło na jego zaskoczoną minę i aż szkoda, że nie został zblindsidowany, bo to by było piękne zwieńczenie jego gry w tym odcinku.
A Michelle i Jeremy'ego pochwalę mimo wszystko za to, że byli decyzyjnymi osobami w tym odcinku i to od ich woli zależało, kto poleci. Fajnie, że edit w końcu pokazał więcej Michelle i naprawdę nieźle oglądało się ją w roli kombinatorki :) Choć nadal uważam, że wywalenie Roba, Parvati czy nawet Adama byłoby lepszym ruchem.

Czerwoni znów wygrali więc u nich działo się dużo mniej. Sandra łowiła ryby, Tony bawił się z rekinami, a Tyson próbował namówić Yula do uderzenia w Sandrę. Ciekawe, jak wyglądałaby u nich rada, gdyby do niej doszło w tym odcinku, bo choć Yul początkowo brał pod uwagę pomysł Tysona to potem doszedł do wniosku, że nie chce wyrzucać Sandry z uwagi na wysokie morale, które ona wnosi do plemienia. Podobała mi się konfa Yula, w której mówił, że chce mieć wokół siebie sojuszników, którzy są przewidywalni i nie wbiją mu noża w plecy. Jak dla mnie on prowadzi jak dotąd naprawdę świetną grę, może nawet najlepszą ze wszystkich graczy. Zobaczymy tylko, jak będzie dalej, bo ewentualne przemieszanie plemion może mu trochę utrudnić sytuację, zwłaszcza jeśli numerki nie będą po jego stronie.

Na EoE Amber starała się zdobyć adwentydż i choć ładnie kombinowała to ostatecznie Natalia sprzątnęła mu ją sprzed nosa. Natalia wymiata, nie da się zaprzeczyć, choć szkoda, że przewaga trafiła akurat do Sarah, bleh… :D Mam nadzieję, że Sarah nie będzie miała nawet okazji jej użyć i ktoś ją wcześniej zblindsiduje.


Pochwalę jeszcze zadanie, bo było ciekawe i emocjonujące do samego końca. Niebiescy przegrali dosłownie o kilka sekund... I te kilka sekund zadecydowało o eliminacji Ethana, no żesz kuźwa!
Obrazek

mia
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2020, 23:13
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: mia »

Ja tam jestem zadowolona z rozstrzygniecia. Co prawda wolalabym zeby polecial Mariano albo Parvati, ale i z Ethana sie cieszę, bo choc go lubilam, to jego sojusznikow po prostu nie znosze. Mam nadzieje ze poleca nastepni, choc obawiam sie, ze Probst zorganizuje cos na EI tak aby zonka mogla widowiskowo uratowac w ostatniej chwili Mariana, aby mogl sie nadal nadymac i przechwalac, choc jedyna wygrana dostal od produkcji w prezencie.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Umbastyczny »

Czy Jeff na czas montowania tego epa wyjechał na urlop? Nie mogę pojąć, że nagle znienawidzona przez niego Michele dostała tyle czasu antenowego. I na dodatek była pokazywana pozytywnie jako ogarniającą, kombinująca, strategiczna zawodniczka. No no no, jednak mnie te survy mogą jeszcze zaskakiwać :D Ale generalnie się cieszę, bo ja ją lubiłem i lubię, a po drugie wciąż jestem zdania, że każdy uczestnik zasługuje na przedstawienie jego gry i uczciwe pokazanie rozkładu sił itd.

Co do ich plemienia to mam dylemat. Kogo chętniej pożegnałbym najpierw, Adama czy Bena? Po dzisiejszym odcinku chyba Adam wysuwa się na prowadzenie, drugi Ben, a top3 zamknie Jeremy. Byłem zaskoczony dotychczasową grą Adama, ale no, wróciło do normy, wszystko zwalił i mogę go znowu swobodnie hejtować. Już się martwiłem, że będzie wymiatał, ale na szczęście nie, choć szkoda, że nie odpadł. Poziom jego arogancji i lekkomyślności w tym epie był bardzo wysoki. Ethana mi szkoda, bo go lubię. Dobrze, że Denise powoli się odcina od Adama. Ale i tak królową jest Michele! Sandra szykuj koronę dla nowej Queen! :D

EoE było za długie. Niby się to nieźle ogląda, ale mnóstwo czasu pochłania. Brawo dla Natalie, która ma szanse zdobyć 100% przewag (w sensie szans na zdobycie tokena) do momentu powrotu i kupić sobie HII i ze 2-3 ułatwienia w zadaniu :D Mogliby to dawać co drugi odcinek, albo nagrody ważne 2 rady, bo się za dużo tych przewag robi.

U czerwonych Yul na plus, bardzo rozsądnie gra. W sumie jak na razie Tony bardzo na plus, nie spodziewałem się po nim takiej zmiany. W sumie tu bez płaczu pożegnałbym Tysona za obecną grę albo Sarę za całokształt (czemu ma przewagę? :( ). Mam nadzieję, że pójdą na radę przed przemieszaniem, bo przydałoby się zobaczyć realny układ sił. Przez to, że wygrywają sporo osób jest mocno niewidocznych, mało jest Nicka bardzo, Kim dziś mało widoczna, Wendell też jakoś się nie przebija za bardzo.

Także do boju Yul! Potem Michele, potem kilka osób na czele z Sophie. A do piachu Jeremy, Ben, Adam, Sarah i Tyson.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Duncan »

Sezon ogląda sie naprawdę dobrze, o wiele lepiej niz obecny australijski. Ten odcinek zdecydowanie należał do Michele! Tak dalej ;)
Eliminacja Ethana totalnie niespodziewana. Cieszę sie, ze on jednak odpadł, a nie Parvati. Adam mnie bardzo irytuje i mam nadzieje ze odpadnie następny i w nagrodę za udział dostanie pobyt u fryzjera!
Natalie Królowa EoE! Mam nadzieje ze wróci :D Sandra nadal Queen! Polubiłem tez Toniego i Sophie. Zapowiada sie dobry sezon!

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: frasiek »

Umbastyczny pisze:
27 lut 2020, 23:28
Czy Jeff na czas montowania tego epa wyjechał na urlop?
Nie dało się z Roba zrobić masterminda, więc normalna ekipa zgłupiała i jakiś stażysta musiał montować.
Fenistil pisze:
27 lut 2020, 11:12
Ogromna szkoda, że szczurek Adam nie poleciał, no ale to by było zbyt piękne. Przynajmniej mamy ten plus, że ludzie z sojuszu porządnie utarli mu nosa. Przykro mi jedynie, że oberwało się przez to akurat Ethanowi. Nie żeby coś, ale jak tak bardzo chcieli "osłabić Roba", to dlaczego go po prostu nie wyrzucić?
Bo jako konkurencja do głównej wygranej Ethan był o wiele groźniejszy niż Rob.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: Kobra »

Jesteśmy po Mieszepisode. Jakiś taki smuteczek czuję z powodu Ethana. Kolejna osoba, którą lubię i która odpadła ;/ Pozostaje mieć nadzieję, że z grona 5,6 osób, które lubię z eoe nie wróci ta jedna, na którą nie mogę patrzeć. Dalej, po ostatnim odcinku byłem przerażony wizją Adama jako osoby najbardziej ogarniającej, ale było, minęło, wracamy do czasów millenialsów. Najgorsze jest to, że dalej mam obawę o to, że Adama nikt nie będzie traktował serio... no bo umówmy się... to Adam i przez to doczłapie do końca. Z niebieskich dobrze radzi sobie Denise i u nich to moja główna faworytka (w ogóle uważam, że to przez jakiś cień matsingstwa ciągnący się za nią przegrywają co chwila).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: tombak90 »

Siostro, basen, bo się zejszczam! :lol: Po dwóch kolejnych rundach jeszcze silniej można sobie unaocznić stopniowalność poziomu tych wszystkich rączych survotriumfatorów. Wydawało mi się, że ciężko już będzie zrobić Robowi większy prezent niż cast w S22 i słynnym plemieniu On-mi-trzepie, jednak okazuje się, że jest tu paru ogórasków gotowych stanąć w szranki z Phillipem i jego okultystycznym piórkiem.

Najpierw przyspieszona Gwiazdka i utłuczenie Pani Karpiowej. Tyle się te wszystkie kolorowowłose ekolożki z kolczykiem w brodzie wydzierają o humanitarnym uboju tychże zwierząt, a tymczasem nasz gwatelamski karpik nic sobie z tego nie robi i sam wpakował się prosto pod piłę z takim impetem, że aż po prostu słuchajcie te jej piękne wargi wzbiły się w powietrze, przeleciały i pierdutnęły gdzieś w Wuhanie wdając się w kolejne reakcje chemiczne ze wszystkim, co tam teraz pełza. Jeśli już ktokolwiek w tym sezonie był w stanie schować się poza radarem, to była to właśnie ona, bo nikt już praktycznie nie pamięta tego jej podniosłego sezonu, nie wspominając już po tym, że to bardziej Stephenie wtedy przegrała, niż ona zwyciężyła, no ale cóż – potwierdza się, że strateg to z niej miałki. Mogła sobie trwać jako jedyny anon w sojuszu z trzema legendami i wtedy jeśli nawet coś by się po drodze zesrało, to zanim by się do niej dokopali, zdążyłaby trzy razy zmienić strony.

Kiedy już wydawało się, że rekord samozaorania ustanowiony został na długo, tanecznym krokiem nadszedł on – Adam Porucham i Spadam. Dziffko, ja cię najpokorniej proszę – naprawdę jestem daleki od sakralizacji tych wszystkich legend, ale serio: kiedy Boston uskuteczniał swoje pierwsze survokanty, to ciebie jeszcze kogut za pisiora po podwórku ciągał, więc komicznie się oglądało jak taki zezowaty anonek podbija do niego i mówi eluwina wariacie, wiesz co, mam ochotę wypalić twojej niuni kulkę między oczy, możesz być po Radzie lekko niezadowolony, ale nie przejmuj się, dopóki jesteś mi wierny, to JA zapewnię ci ochronę, zoba na te bicki synku 8-)

Szkoda, że ostatecznie koleżka nie dał w ślad za Karpiem nura na Extinction, bo śmiesznie oglądałoby się reakcję na blindside kogoś, kto już na co dzień ma minę jakby właśnie zobaczył sekstaśmy Hantzów, no ale mam nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze. Nad Ethanem trochę chlipnę, bo dostał w piszczel w mocno randomowy sposób – i prawdę mówiąc ja też jestem z tych, którzy nie mogą przeprocesować tego, czemu był to właśnie on, skoro takie dwa zakapiory jeszcze tam biegają, w dodatku złączone w duo. Parvati co prawda jak na razie nie błyszczy i robi bardziej za kobietę mafii, do której luby przychodzi ze wszystkimi informacjami, a ona tylko mu przytakuje rozkminając w międzyczasie gdzie wyskoczyć jutro z Andżelą na hennę, ale mam nadzieję, że z czasem się rozkręci. Co do Roba, to beka z tego, że po latach wciąż jest Robem i potrafi zaprowadzić w narodzie taką mentalną srajdutę, że na jego rozkaz wszyscy wywalają chabety z torby. Tutaj props dla Denise, która mimo wszystko zachowała zimną krew i zachachmęciła tego ajdola gdzieś tam po majtach i jeszcze cały dodatkowy naszyjnik z propsów za to, że udało jej się sprawić, żeby to cielę oddało jej go na własność.

Stary Fitzgerald wreszcie zebrał w kupę cały margines społeczny w New Jersey i pojechał wyjaśnić Probsta kastetami za te wszystkie upokorzenia, jakich przez trzy lata doznawała w mediach jego latorośl, bo edit tak jej teraz kadzi, że no ja po prostu patrzam & nie wierzam. Póki co wychodzi mi, że przez samą ostatnią rundę lasia zrobiła więcej, niż przez cały swój sezon, no ale kto wie, ile w tym prawdy, a ile efektu działalności kastetów.

Pozostając w klimacie Gwiazdki, to to z Jeremym wyłapującym z Extintion prezent za prezentem, to jest już ewidentna przesada i serio wyrażam już oficjalne życzenie, żeby Twinnie dostała jakiegoś meltdownu i stamtąd nawiała, bo nie mogę już patrzeć na nią i jej zaślepienie tym typem. Rozumiem, że dzięki temu wszystkiemu coś się dzieje i nie siedzą tam na dupie jak wieśki plotąc do kamery kolejne sekciarstwa o sile ducha, no ale trudno, chuj mnie to boli, wyeliminowani nie powinni wpływać na grę i basta. Jeszcze w ostatnim epie przez chwilę się ucieszyłem, że rozważa zmianę adresata kolejnej przewagi, myślę sobie hmhmhm, jak fajnie, a tu jebs mokrą szmatą przez ryj – Sarah :oops: Zresztą czy w tych wszystkich ninja-misjach ze skradaniem się do obozu chociaż raz mogłoby się komuś coś nie udać? Jak już napinała się do tych pochodni i była tak jebitnie na widoku, to modliłem się, żeby którąś potrąciła i wtedy wszystkie pierdutnęłyby jak domino, ktoś śpiący dostałby tym po jajcach i zrobiłby się jeden, wielki wrzask, dzięki któremu przynajmniej cały ten motyw byłby coś wart. A tak pozostało nam tylko parsknąć sobie lekko z tego, jak Tony namaszczał koleżankę tymi swoimi kamuflującymi specyfikami z piachu, gliny i małpiej spermy, dzięki czemu rzeczywiście nikt nie miał szansy jej zobaczyć :lol:

W Dakal jak na razie wieje nudą, na przemian z trupią wonią, która konsekwentnie unosi się nad Spradlinką. Jak już po pierwszej nieudanej Radzie ruszyła w ten busz, to miałem nadzieję, że jakoś się odkuje, ale edit tak ją wychichotał za zaufanie do Sophie, że chyba nie ma co się za mocno nastawiać na jej sukces. Yul z kolei ciągle w formie, co mnie cieszy. Sandra co chwila w tarapatach, ale zaczynam mieć wrażenie, że opinia kozaczącego głupeczka, którą ostatnio wokół siebie tworzy, w tym akurat sezonie pomoże jej trochę przetrwać. Wendell zlewa się z tłumem, niezdecydowany chyba jeszcze, kto zastąpi mu w tym sezonie Domenicka. Tyson próbuje nadrobić punkty za to swoje pokerowe pierdololo z premiery, ale wyczuwam, że obkręcą go tam za tego nochala szybciej, niż mu się wydaje :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

S40E03 "Out For Blood"

Post autor: joeytribbiani »

Ethan :( Wiedziałem, że nie ma on szans na wygraną (przez jego historię nikt raczej nie chciałby siedzieć obok niego w F3). Miałem jednak nadzieje, że uda mu się zostać dłużej... No niestety. Sojusz Parvati+Ethan mógł być świetny, ale zbyt szybko umarł. Nie rozumiem tej logiki "chcemy osłabić Roba więc zagłosujmy na Ethana/Parvati". ????. Gdybym chciał osłabić Roba to bym zagłosował... hmm... na Roba? :D Chyba musiał mieć w kontrakcie, że wróci pod warunkiem zapewnionego immunitetu aż do merge :D Mało Parvati, cały czas jest ona w cieniu mimo, że wszyscy w mniejszym lub większym stopniu chcą na nią głosować, ponieważ widzą w niej zagrożenie. Tak jak wspomniał tombak, jeśli Rob to Ojciec Chrzestny, tak ona to kobieta mafii. Produkcja skupia się na Robie, więc ona dostaje mniej czasu antenowego (ale jak już dostaje konfy to nigdy nie zawodzi :D). Michele pokazała się z bardzo dobrej strony w tym odcinku i mnie to cieszy. Bardzo ją lubię i mam nadzieje, że dojdzie daleko. U czerwonych cały czas świetna zabawa. Mam jednak nadzieje, że w przyszłym odcinku to oni przegrają zadanie, żeby zobaczyć jaka dynamika u nich panuje. Boli serce jak bardzo niewidzialna jest Kim :(. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że to Natalie wróci z EOE i w sumie nie miałbym z tym większego problemu.
Znów obejrzałem sobie na YouTube najlepsze momenty Danni z S11 i bardzo, bardzo boli jak nie sprawdziła się ona w tym sezonie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości