S40E05 "The Buddy System on Steroids"

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E05 "The Buddy System on Steroids"

Post autor: Saw »

Kolejny bardzo fajny odcinek. Przemieszanie fajnie wpłynęło na rozgrywkę. Myślę że teraz będzie jeszcze ciekawiej. Trochę żałuję że nie jest to podział na dwa plemiona, bo nie ukrywam że na trzy lekko już mi się znudziło. No ale wyszło nieźle.
SELE
Bez wątpienia najfajniejsze plemię. Liczę, że będą wygrywać immunitety i unikać rad plemienia. Parvati i Michele są na dnie w tym plemieniu. Ale bardzo mi się podoba współpraca tych dziewczyn. Obie zaczęły mieszać i kombinować. Parvati nawiązała relacje z Yulem i Nickiem. Jak widać dziewczyna nadal ma w sobie sporo uroku, czym potrafi omotać facetów. Rozbawiło mnie jak Nick wyznał, że Parvati była jego crushem :lol: Nie wiedziałem że Michele i Wendell byli kiedyś parą. To pechowo, że akurat na siebie trafili po przemieszaniu. Całe szczęście, że mają koleżeńską relację, ale i tak wyczuć było między nimi pewien dyskomfort. Mam nadzieję że to nie skończy się źle dla Michele. Cały czas jestem w szoku że ma tak duży rozbudowany edit i jest pokazywana w tak pozytywnym świetle. Oby to oznaczało, że dużo ugra w tym sezonie. Trochę pechowo że ona i Parvati trafiły akurat na trójkę z sojuszu.

DAKAL
Kim w końcu odbiła się od dna i znalazła się teraz pomiędzy dwoma sojuszami. W końcu jakieś dobre informacje dla niej. Oby dobrze to dziewczyna rozegrała. Wolałbym żeby wybrała Sandrę i Tony'ego. Tak sobie myślę że izolowanie Kim od grupy może się teraz na nich zemścić. Też jest tu ciekawie że względu na przewagi. Aż trzy ukryte immunitety i ucieczka z rady. No i co najciekawsze nic w zanadrzu nie ma tylko Tony :o

YARA
No to w końcu odpadł Rob. Szczerze dużo bardziej wolałbym jakby padło na Adama lub Bena. Ale Rob też może być, bo szczerze mówiąc już nudzi mnie promowanie go przez produkcje. Po raz kolejny potwierdziło się że Rob jest graczem strasznie jednowymiarowym i przecenianym przez Jeffa i CBS. No dobra wygrał S22 i zdominował S8. Ale w obu sezonach ludzie byli w niego zapatrzeni jak w obrazek. Dlaczego tak było w All Stars cięzko powiedzieć, ale w zwycięskim sezonie miał za rywali totalne ameby i idiotów. Tam nie było nikogo kto by potrafił się mu sprzeciwić. Dodatkowo nie było tam żadnych przemieszań i Rob stworzył trwałą grupę, która zdobyła przewagę po połączeniu. Teraz jednak było inaczej. Mamy tu samych zwycięzców i mocnych graczy. Nawet Adam nie jest tak głupi że da się zmanipulować. Rob pilnujący porządku i nie pozwalający rozmawiać o strategii to śmiech na sali :lol: Chyba już nawet CBS kochający Roba nie potrafił ukryć tego jak słabo to rozegrał. Widać że on nie potrafi dostosować się do nowych sytuacji. Kolejne przemieszanie i Rob praktycznie nie istnieje. No dobra ułożyło się niekorzystnie, że trafił akurat na Adama i Bena. No ale czemu próbowal tylko układu z nimi. Tak naprawdę olał Sophie i Sarah i nie zrobił nic żeby z nimi grac. Sam sobie winien że poleciał. Sophie i Sarah mocną zbliżył się do siebie. Sophie znalazła HII co mnie bardzo cieszy. Dziewczyna gra naprawdę dobrze w tym sezonie. Az jestem w szoku że tak wiele jej w odcinkach i ma tak dobry edit. Nawet Sarah przestała aż tak wkurwiać. Ale to tylko chwilowo, bo chciałem żeby Sophie była bezpieczna i żeby miała z kim grac. Jak sytuacja się ogranie to niech odpada. Tak się jeszcze zastanawiam czemu dziewczyny nie zagrały żadną przewagą na radzie. One musiały być pewne że nic im nie grozi. A więc Rob został zrobiony w bambuko z ogromną siłą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości