S40E06 "Quick on the Draw"

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Duncan »

Szkoda mi bardzo Parv :< Sandry trochę mniej, bo przekombinowała, ale w sumie szacun, że chciała zrobić jakiś widowiskowy ruch.
Nadal mam swoich czterech faworytów w grze Michele, Sophie, Tony i Kim, więc oby jak najdalej zaszli i bardzo liczę na ten powrót Natalie z EoE, zasługuje po prostu na niego. ; )

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Szewik »

frasiek pisze:
19 mar 2020, 17:22

A sama Parvatti to miała takie samo szczęście jak Rob, dzięki przemieszaniu jej obrońcy mogą pominąć to, że była na dnie mniej licznego plemienia i opowiadać bajeczki o pechu w tym sezonie.
Niby była od początku na dnie, ale jakoś nie odpadała. Przez te parę odcinków słyszeliśmy od Ethana, Roba, Michelle, że Parvati to ich number one. Dannie też wspominała to na samym początku zanim jej odwaliło. Jakaś magię socjalna jednak musi miec.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Davos »

Świetny odcinek! Bardzo przyjemnie mi się go oglądało praktycznie przez cały czas, a i końcówka ciekawa - ruch Denise efektowny i efektywny. Czapki z głów dla niej za to, jak wykorzystała przeciwko Sandrze jej własny HII :) Jedynie zmieniłbym to, żeby zieloni poszli na radę zamiast niebieskich, bo lubię Parvati, a na Adama już nie mogę patrzeć i gość powinien w tym odcinku odpaść, ale znów mu się przyfarciło.

Zieloni
Sophie i Sarah są bezpieczne, a Ben zabiega o ich względy i wydaje się, że robi to skutecznie. Za to Adam znów jęczy, że jest na dnie. Szkoda, że to plemię nie poszło na radę, bo Adama już chyba nic by nie uratowało, a tak trzeba się z nim męczyć dalej...

Niebiescy
Wiadomo było, że faceci będą trzymać ze sobą więc nie spodziewałem się tu niczego innego niż odpadnięcia którejś z dziewczyn. Choć wydawało mi się wcześniej, że raczej poleci Michelle, a Parvati zostanie jako tarcza po mergu, ale jednak to ją wolał wykopać Yul i spółka. No nie powiem, trochę żałuję Parv, bo fajnie się ogląda jej próby czarowania facetów i kombinowanie, nawet jeśli nie zawsze jej to wychodzi. Co do Michelle - miała nawet dobry pomysł, żeby głosować na Wendella i zyskać dzięki temu tokena od Parvati. Wendell był mi do tej pory obojętny, ale w tym odcinku wzbudził moją niechęć, nie podoba mi się ani jego gra, ani zachowanie. Na przeciwnym biegunie za to Yul, któremu nieodmiennie kibicuję i cieszę się, że cały czas jest dobrze ustawiony. Może i nie robi jakichś spektakularnych ruchów, ale niby czemu miałby je robić, skoro dzięki świetnemu socjalowi skupia wokół siebie ludzi i jest cały czas w dobrym sojuszu? Na razie trzeba dotrwać do mergu i zbierać siły, a to Yul robi bardzo dobrze.
#teamYul :)

Czerwoni
Tony i jego kryjówka :D Facet jak zwykle ubarwia sezon, w którym gra więc cieszy mnie, że nie odpadł. Zabawne było, że wszyscy już wiedzą, że jak on gdzieś znika to pewnie siedzi w ukryciu koło studni i podsłuchuje :D A Denise pozamiatała, co tu dużo gadać :) Można się kłócić, czy ten ruch jest dobry dla jej gry, ale ja się zgadzam, że skoro Tony i Jeremy chcą budować sojusz "zagrożeń" to Denise tym ruchem o wiele lepiej się w niego wpasuje, a Sandra i tak nie chciała z nią grać na dłuższą metę, a jedynie pozbyć się jej rękami Tony'ego. Lubię Sandrę i szanuję ją za jej osiągnięcia w Survivor, ale trochę już denerwuje mnie to jej wysokie ego i podobało mi się, że Denise jej utarła nosa :) No a Kim skoro nie użyła HII to musiała być w te plany wtajemniczona, bo inaczej nie czułaby się tak bezpiecznie. Jedynie szkoda, że Denise nie dogadała się wcześniej z Jeremy'm i zmarnowała na niego HII, no ale z drugiej strony przynajmniej w grze będzie o te dwa immunitety mniej (no i nulifier Parvati też przepadnie).

EoE tym razem zdominowane przez Tysona, który znalazł nulifiera i sprzedał go za tokena, za którego kupił masło orzechowe :D Ale jego plan jest całkiem sensowny, bo skoro trafił na EoE tak późno to i tak nie dogoni w liczbie tokenów Natalie więc może ich nie uzbierać tyle, żeby kupić za nie HII, a i tak najpierw musiałby wrócić do gry, żeby w ogóle móc z tego HII skorzystać. Więc gromadzenie kalorii, żeby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w zadaniu o powrót jest w tej sytuacji całkiem sensowne. I gdybym miał obstawiać, kto wróci z EoE, powiedziałbym, że będzie to ktoś z dwójki Tyson-Natalie. Pozostałym daję dużo mniejsze szanse. No ale zobaczymy.

Nie da się ukryć, że póki co old-schools dostają mocno po tyłku. Odpadło już 8 osób, z czego aż 7 pojawiło się po raz pierwszy w Survivor w sezonach 1-20. Tylko Natalie jest z tych nowszych sezonów, reszta pamięta znacznie odleglejsze czasy w Survivor. Widać jak gra się mocno zmieniła, skoro oldschoolowcy nie mogą się w niej odnaleźć.
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: frasiek »

Szewik pisze:
19 mar 2020, 22:36


Niby była od początku na dnie, ale jakoś nie odpadała. Przez te parę odcinków słyszeliśmy od Ethana, Roba, Michelle, że Parvati to ich number one. Dannie też wspominała to na samym początku zanim jej odwaliło. Jakaś magię socjalna jednak musi miec.
Chodzi mi o to, że była na dnie była w momencie przemieszania, gdy 2 z 4 osób. które wymieniłeś były już poza grą, a trzecia głosowała inaczej niż Parv.
A tak poza tym to nie "Dannie odwaliło" tylko jej sojusznikom zapomniało się ją włączyć do dyskusji o strategii.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: XanderDE »

Tłumaczenie Sandry czemu zrobiła to co zrobiła: https://www.instagram.com/tv/B968BEupWq ... fzvu4lm201
A tu słowo od Parvati: https://www.instagram.com/tv/B97m5S8pTH ... uditzy9t6n
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: ciriefan »

Świetny odcinek.

EOE - no szkoda, że to nie Nat zdobyła kolejnego tokena, ale nie może zgarniać ich wszystkich. Lubię Tysona, ale w tym sezonie jakoś do mnie nie przemawia. Niezmiennie kibicuję tutaj Natalie. Nie wiem, czy to przez aż dwie rady, ale dziwi mnie, że Rob i Amber nie dostali żadnej ckliwej sceny razem na EOE.

Zieloni - niestety musieli wygrać, a eliminacja Adama była tak realna w tym odcinku... Sophie raczej była bezpieczna, więc eliminacja każdego byłaby dobra. No ale cóż...

Niebiescy - Nigdy nie byłem wielbicielem Wendella, ale teraz to nie mogę go zdzierżyć. Mam wrażenie, że jako iż byl winnerem, to edit go trochę wybielał w GI, ale kawałek wrednego charakterku pokazał przy głosie na Chrisa. Tutaj ta cała jego arogancja i traktowanie ludzi z góry - czekam, aż Michele utrze mu nosa, bo moim zdaniem właśnie taką historię budują tu edytorzy. Yul gra świetnie i nie ma potrzeby robić na razie nie wiadomo jakich wielkich zagrań (popatrzmy jak Sandra na tym wyszła). A nawet jak tak będzie grał do końca, to na koniec i tak zawsze jest to konkurs popularności i liczą się zbudowane relacje, więc myślę, że z wieloma osobami wygrałby bez problemu, bo ma niesamowicie czarującą osobowość i jest dobrym mówcą. Nie wiem, czym tak bardzo Nick podpadł tak wielu osobom - w sumie to do tej pory prowadzi praktycznie identyczną grę jak chociażby wspomniany Yul, tylko no ok, nie ma tak czarującej osobowości. Nie byłem fanem Michele w Kaoh Rong, ale tutaj naprawdę ją polubiłem. Może nie jest graczem podcinającym ludziom gardła, ale podoba mi się, że jest ktoś taki w tej grze, tak dla kontrastu. I myślę, że prywatnie to jest naprawdę spoko laska - właśnie takim ludziom chce dać się zwycięstwo, więc ostatecznie nie dziwi mnie, że pokonała mniej lubianą Aubry robiącą większe ruchy. W tym sezonie z każdym odcinkiem jestem coraz bardziej team Michele. Parvati szkoda, ale no od początku było wiadomo, że ciężko będzie jej cokolwiek ugrać. Moim zdaniem nie pokazała się źle. Podobało mi się to, że nie dała się sprowokować Wendellowi, który tylko ją podpuszczał, żeby podała czyjeś imię, aby pewnie potem mieć na nią kolejnego haka i ostatecznie i tak na nią zagłosować. Odeszła z twarzą i jak dla mnie ośmieszyła Wendella.

Czerwoni - świetna rada. Denise moim zdaniem zawsze była mocno niedoceniana. Ja z kolei zawsze byłem pod ogromnym wrażeniem jej gry w Philippines, gdzie wg mnie psychologicznie tak świetnie potrafiła manipulować ludźmi i ich tokiem myślenia. Po raz kolejny udowodniła, dlaczego w tym caście była od początku moją faworytką nr 2 po Natalie. Zagranie widowiskowe - pytanie brzmi tylko, czy nie odkryła się za bardzo jako mocny gracz i na ile jej to nie zaszkodzi? Zakładam jednak, że miała to dobrze zaplanowane i ciekawy jestem, jak tym razem planuje manipulować sytuacją i co powie po radzie, no i czy to jej się uda. Co ciekawe - Denise zrobiła na social mediach live'a, na którym powiedziała, że nikt nie wiedział o jej planie - ciekawe, na ile to prawda. Sandrę lubiłem bardzo do tej pory, ale w tym sezonie jakoś mnie nie przekonała. Jej ruch przeciwko Tony'emu/Jeremy'emu był w sumie z dupy, zdecydowanie za wcześnie, ale też no nie widzimy wszystkiego, więc trudno to oceniać. Najzabawniejsza scena odcinka - Tony robiący spy shack, a pozostali stwierdzili, że nie będą gadać przy studni, bo ostatnio tam było spy shack - epic fail XD Kim niby miała być swing votem, a wydawała się być najmniej znaczącym graczem w tym odcinku, no ale cóż, znowu może działa edit.

Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku już połączenie, bo męczą mnie trochę te małe plemiona. No chyba że ma przegrać zielone plemię i odpaść ktoś z trójki Ben/Adam/Sarah, wtedy z połączeniem można poczekać. Moi top 3 faworyci na ten moment to Denise, Sophie i Yul.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Sa!nt »

Witam wszystkich a przede wszystkim Roxy, Umbe, Mećka, Gienka, Woytasa, Seekira i resztę oldshool survivor ;)

Na początek chciałbym napisać, że dla tego sezonu wróciłem dla Survivora po edycji One World, dla tego dla mnie połowa twarzy to no name'y. Co ciekawe moja przygoda na nowo z Survivorem (bo ja pamiętam dwa pierwsze sezony emitowane w tvp ;) zaczęła się od sezonu 20 i później nadrabiałem wstecz) więc powrót do 40 edycji to mój kolejny come back. Fajnie zobaczyć znajome twarze przede wszystkim Amber, Danni, Yula i Ethana bo ich dawno nie widziałem. Żałuje, że nie ma Jenny, Toma, Arasa, Toda bądź JT ale cóż nie można mieć wszystkiego. Patrząc na zwycięzców z new school zastanawiam się jak musiały wyglądać ich sezony, że tacy "wybitni" gracze wygrali. Zaskoczeniem dla mnie było, że Tyson wygrał sezon oraz, że zrobili sezon z mentorami. Ale przejdźmy do obecnego sezonu - w tym poście postaram się jednorazowo podzielić się moimi wrażeniami z dotychczasowego przebiegu gry, sezon oglądam na bieżąco - nawet czytam Wasze komentarze, niestety nie mam czasu na komentowanie co odcinek ;)

Zacznę od tego, że kibicowałem temu co znam czyli oldschoolowym zwycięzcom, dlatego widząc co teraz się dzieje, że wszyscy odpadli oprócz Yula musiałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Dwóch "podobno" najlepszych graczy w jednym plemieniu czyli Rob i Parv zepsuli sobie grę i wszystkim oldchoolowcom co widać plony do tej pory. Rob po wywaleniu Amber chyba stracił głowę i nie umiał utrzymać sojuszu przy sobie i za dużo czasu spędzał z Parv i Ethanem zapominając o Danni, zamiast spróbować jej wyperswadować wywalenie Parv i obiecać na następnej radzie się z nią pożegnać, wolał wywalić Danni tracąc liczby w sojuszu Oldschool i to zapoczątkowało lawinowe wypadanie graczy starej szkoły. Najpierw Ethan później sam Rob i Parv bo nie mieli liczb na przemieszaniach. Ruch Sandry przypomniał mi pewną sytuacje z FvF i tak myślałem, że może skończyć się dla niej tragicznie bo takich rzeczy się nie robi.

Ogólnie sezon mi się bardzo podoba, ciekawe zadania, ciekawe osoby (teraz wszyscy są na EOE - więc tam na pewno jest teraz wesoło.) Kibicuje jak zawsze Kim, Yulowi i Sophie oraz Tonyiem niech zajdzie jak najdalej bo dzięki niemu jest fun :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Jack »

Szewik i Roxy po tym odcinku z całą pewnością są w żałobie :( Nie martwcie się, Probst jeszcze kiedyś zaprosi Parvati :D W sumie to jeszcze mają szansę na powrót, bo jest to nieszczęsne EoE...

Denise nieźle wykorzystała akcję z Sandrą. Z jednej strony szkoda, że pozbyła się też drugiego idola, ale tak naprawdę to było jedyne zabezpieczenie, żeby mieć pewność, że ten big move może się udać. I teoria osób piszących, że Sophie i Denise to osoby, które robią tam za tło i nie powinny wracać, chyba legła w gruzach :(

Gdyby był na miejscu Denise, grał w jakiegoś Survivora z takimi legendami jak Roxy albo Ctoria to też chciałbym je wyrzucić jak najszybciej. A gdyby mi za to płacili to już tym bardziej zdecydował się na coś takiego :D

Nadal trzymam kciuki za Yula i mam nadzieję, że nie spieprzy tego po połączeniu. Również powoli zaczynam przekonywać się co do Kim. W swoim sezonie nie miała konkurencji, tutaj potrafiła odnaleźć się w dość nieciekawej sytuacji gdzie już od początku wypominano jej "poker alliance". Poza tym notowania Sophie i Denise poszły u mnie w górę. Czekam na kolejny odcinek.

Btw, zastanawiam się czy i w jakiej formie w tym sezonie realizowany będzie reunion. To byłaby doskonała okazja, żeby "spotkać" się również ze zwycięzcami z innych sezonów, nie zaproszonych do udziału w tej edycji. Jednak z powodu wirusa Reunion Show może być odwołany :(

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
22 mar 2020, 21:34
Jednak z powodu wirusa Reunion Show może być odwołany :(
Tylko, dlatego, że uczestnicy by się musieli zlecieć z całego USA?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Jack »

Nie napisałem, że tylko dlatego :)
Poza tym przełożono rozpoczęcie zdjęć do sezonu 41.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Kobra »

Kogo obchodzi reunion show? Gorzej, że wyniki jakoś będzie trzeba ogłosić. Parvati w tym sezonie zachowywała się, jakby w ogóle nie chciała tam być. Ale jeśli już się zgodziła to mogła bardziej się zaangażować, niż tylko w kółko powtarzać jakim to jest zagrożeniem i że wszyscy chcą jej się pozbyć. Girl, to było 20 sezonów temu... Głos na Wendella z dupy, bo nic jej nie dał i chyba lepiej było uderzać do Yula z propozycją wywalenia Miszel jako, że może w grze zaszkodzić swojemu ex i jego sojuszowi, ewentualnie wcisnąć mu jakiś śmieciowy nullifier w zamian za głos.
Podoba mi się, że zaczęli handlować swoimi przewagami, nie wiem, czy poczuli, że te tokeny są więcej warte, czy doszły ich jakieś przecieki, bo mam wrażenie, że nagle chęć ich posiadania wzrosła. Nie pokazali tego, ale wydaje mi się, że już w następnym odcinku połączą ich, bo w grze zostało 12 osób, więc to chyba już ten czas.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Fenistil »

Sandra okazała się łasa nie tylko na pieniądze, ale też na prawdziwą walutę. To o tyle zaskakujące, że fire tokeny wydają się mieć największą wartość na EoE, bo mogą pomóc powrócić do gry (albo się nażreć dobroci :D ), natomiast na wyspie tokeny warto mieć, ale jak na razie są nic nie warte dopóki ktoś z EoE nie wyciągnie pomocnej dłoni z ofertą. No chyba że po merge'u dynamika ulegnie w tej kwestii jakiejś zmianie.

Sandra zaskoczyła mnie przy tym dość mocno, bo zdeptała swoją zasadę, że "dopóki nie odpadam ja, jest dobrze". Manewr mógł się może udać w jakimś sezonie ze świeżakami, ale na pewno nie w all-starsach. Łatwo się krytykuje już po fakcie, ale zbyt mądre to nie było.

Dla Parvati szacunek, że zachowała godność i nie dała się wciągnąć w propozycje Wendella. Zabrałby jej tokeny, a potem i tak by pewnie wyleciała. Zaskoczyło mnie jednak, że tak otwarcie przyznał się do wszystkiego na radzie. Czy dla Nicka i Yula takie zachowanie jest ok?

Największy smutek miałem w odcinku tuż po wyzwaniu, gdy wygrało jedyne plemię, na którego porażkę liczyłem. Ale ten Adam ma fuksa...

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: joeytribbiani »

Eh. Gwiazda Parvati jakoś mniej świeciła w tym sezonie. Co mnie boli strasznie, bo jest ona jedną z moich ulubionych uczestniczek. Chciałbym zwalić na edit, że zawsze była w cieniu Roba itd (co swoją drogą też racja, że jego edit przyćmił Parvati), ale jednak z bólem muszę przyznać, że ona sama mało od siebie dała. Mam wrażenie, że zgodziła się na udział w tym sezonie dlatego, że to wielki sezon 40, ALL WINNERS, więc nie wypadało, aby takiej legendy jak Parvati zabrakło w gronie tych najlepszych z najlepszych. Jednak chyba za krótki okres minął odkąd na świat przyszło jej dziecko i od nagrywania sezonu i głową była jednak z tym dzieckiem. Ale to też tylko moje gdybanie :D Tę Parvati, do której byliśmy przyzwyczajeni zobaczyliśmy tylko w pierwszym odcinku i w szóstym. Co prawda, co tydzień serwowała nam jakąś świetną konfę, ale to tyle :) Zdecydowanie jej największym błędem było pozbycie się Danni. Potem cała reszta jej sojuszu się rozsypała i na koniec została z jedną Michele, która też w ogień by za Parvati nie skoczyła, i trzema typami z innego plemienia, którzy ni chu chu nie chcieli się pozbyć jednego ze swoich. Parvati jednak nie dała się nabrać Wendellowi i nie oddała mu swojej kasy, więc dobrze, że chociaż odpadła z podniesioną głową. Wiadome było, że jak jej drużyna przegra i pójdzie na radę to nie będzie miała szans na przetrwanie i tak też się stało. Dostała też najgorszą "zabawkę" z możliwych, ponieważ w ogóle nie mogła jej użyć. Na jej miejscu jednak starałbym się przekupić Nicka, że jeśli zagłosuje z nią i Michele to odda mu tego nullifier (mamy polską nazwę na to? :D) i może jakieś tokeny. Może tak było, ale w telewizji nie pokazali. Swoją drogą, Wendell dostaje dość negatywny edit więc liczę, że nie długo się z nim pożegnamy.
Sandra też się nie wykazała i zgubiła ją chciwość. Jakby przyjęła strategię z sezonu 7 i 20 to by pewnie przetrwała ten odcinek, a że ona na siłę chciała zrobić jakiś supermoment to jej się to odbiło czkawką :D Lubię Sandrę, zasługuje ona na uznanie, bo jako dwukrotna zwyciężczyni i tak daleko zaszła i potrafiła się odnaleźć w plemionach, jednak poniekąd sama siebie wyeliminowała.
Dwa duże nazwiska odpadły w tym odcinku. Dwa nazwiska, które raczej i tak do finału by nie dotarły, ale miło było zobaczyć obie Panie znów w akcji. Zostaje teraz tylko EOE i jeśli na powrót z EOE będzie zadanie z trzymaniem ręki w górze, to może Parvati uda się wrócić :D Na Sandrę raczej nie ma co liczyć, bo byłbym w szoku gdyby nagle wygrała zadanie przeciwko takim osobom jak Natalie, Tyson czy Parvati.
Z zapowiedzi wynika, że jednak nie będzie teraz połączenia? To mnie akurat zdziwiło, bo od dłuższego czasu mamy połączenie przy 13 osobach.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: Roxy »

Jack pisze:
22 mar 2020, 21:34
Szewik i Roxy po tym odcinku z całą pewnością są w żałobie :(
Tak.

mia
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2020, 23:13
Kontakt:

S40E06 "Quick on the Draw"

Post autor: mia »

Ostatnie 2 odcinki super- najpierw wypad Mariana, teraz Parvati- jakże miło mi było oglądać tę ich bezradność ... No i na deser upokorzenie Sary przez Denise...bajka. Cóż, pycha kroczy przed upadkiem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości