S40E10 "The Full Circle"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: Davos »

frasiek pisze:
17 kwie 2020, 15:45
S20:
Właśnie mnie olśniło, że gdyby Kim zagrała HII na Tysonie to mielibyśmy epicki callback do rady, gdy Tyson sam siebie wyeliminował bo kombinował jak wywalić Parv zamiast dzielić głosy.
Gdyby Kim zagrała HII na Tysonie to mielibyśmy 5 unieważnionych głosów na Tysona, 2 ważne głosy na Denise i 2 na Sophie więc w dogrywce odpadłaby Denise. Kim tak czy inaczej straciłaby sojusznika i tak czy inaczej zmarnowałaby HII więc gdzie tu analogia do sezonu 20?

Sa!nt pisze:
17 kwie 2020, 17:22
Mam przeczucie, że jakby Kim trafiła z Tysonem to Sophie odpaliła by swoje HII w całym tym wariactwie Michelle użyła by monety ze strachu, a koniec końców wyleciałaby Denise.
Możliwe, że tak by się stało i wtedy mielibyśmy aż 5 użytych bonusów na jednej radzie. Ale w takim wypadku Sophie i Michelle by zmarnowały swoje przewagi, bo i bez nich odpadłaby Denise.


Umbastyczny pisze:
17 kwie 2020, 10:53
A może Nick i Michele to chytre bestie i celowo zaplanowali rozdzielenie się na 2 sojusze, by mieć pełny obraz gry? Może Michele i Nick tak naprawdę trzymają wszystkich za mordy i o wszystkim tam decydują? :D
Ciekawa koncepcja i gdyby tak było to można byłoby ich pochwalić za dobrą grę. Pytanie tylko, czy inni by uwierzyli, że oni nagle są nastawieni przeciwko sobie, skoro do tej pory mieli silną relację, o której wszyscy wiedzieli? I wszyscy wiedzieli, że ta dwójka była tak mocno zgrana ze sobą i z Wendellem, że była w stanie wywalić Yula.
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: frasiek »

Davos pisze:
17 kwie 2020, 23:41
frasiek pisze:
17 kwie 2020, 15:45
S20:
Właśnie mnie olśniło, że gdyby Kim zagrała HII na Tysonie to mielibyśmy epicki callback do rady, gdy Tyson sam siebie wyeliminował bo kombinował jak wywalić Parv zamiast dzielić głosy.
Gdyby Kim zagrała HII na Tysonie to mielibyśmy 5 unieważnionych głosów na Tysona, 2 ważne głosy na Denise i 2 na Sophie więc w dogrywce odpadłaby Denise. Kim tak czy inaczej straciłaby sojusznika i tak czy inaczej zmarnowałaby HII więc gdzie tu analogia do sezonu 20?
A co kogo obchodzi ta przereklamowana Kim, która nawet HII nie umie zagrać? ;P

W S20 Tyson, który może nie jest jakimś wybitnym graczem, ale przynajmniej ma osobowość, odpadł, bo nie podzielił głosów, a tutaj zostałby uratowany, bo ktoś inny nie podzielił głosów.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: Sa!nt »

frasiek pisze:Po prostu cast S24 było wyjątkowo słaby i dlatego wygrać go mogła osoba, które nie jest zbyt bystra.
frasiek pisze:A co kogo obchodzi ta przereklamowana Kim, która nawet HII nie umie zagrać? ;P
Jeden raz wybaczyłem, ale drugi raz nie mogę przejść obok tego obojętnie. Szanowny Panie Frasiek po co ta cała złość, frustracja i negatywne emocje? Co do jej gry w sezonie 24 mi bardzo imponowała i nie tylko mi jak widać w tym temacie. Tutaj gra na tyle ile jej pozwalają, od początku edycji ma pod górkę i jakoś ciągle jest w grze co nie można powiedzieć o takich AllStarsach jak Rob, Parv, Yul czy nawet Sandra który swój HII wykorzystała o niebo lepiej niż Kim ;)

Wydaje mi się, że marnujesz swój potencjał intelektualny wylewając swoje żale na tym forum nie lepiej wykorzystać go inaczej? Polecam internetowego Survivora tam będziesz mógł się sprawdzić zarówno od strony intelektualnej, strategicznej, a także socjalnej i będziesz mógł spróbować wykorzystać HII lepiej niż Kim.


#TeamKim

NightWing1993
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2019, 18:18
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: NightWing1993 »

Odcinek jak każdy poprzedni zleciał szybko.
Za szybko. Czy coś się działo, ciężko powiedzieć.
Ten sezon lekko rozczarowuje, pamiętam z jakimi emocjami oglądałem s20 czy s16.
Szkoda mi starej ekipy, nie lubię nikogo kto został.
Oprócz Kim.
I dla mnie Ona nie musi wcale grać, może nawet leżeć jak kłoda.
Tyle czekałem na Jej powrót, że czy gra czy nie gra to i tak się cieszę.
Denise mnie bardzo drażni, Sophie tak samo.
Michelle o dziwo też.
A Jeremy, Nick, Sarah nie mogę patrzeć na nich.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: frasiek »

Sa!nt pisze:
18 kwie 2020, 13:07
Tutaj gra na tyle ile jej pozwalają,
Zjadłeś "jej umiejętności".
Sa!nt pisze:
18 kwie 2020, 13:07
czy nawet Sandra który swój HII wykorzystała o niebo lepiej niż Kim ;)
Obydwie dały nietykalność Denise i nie osiągnęły tego co zamierzały. Jedyna różnica to to, że głupsza miała więcej szczęscie i przy okazji nie odpadła.
Sa!nt pisze:
18 kwie 2020, 13:07
Jeden raz wybaczyłem, ale drugi raz nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Jesteś z siebie dumny, że dzięki Tobie właśnie napisałem o Kim, że "głupsza miała szczęście"?

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: Sa!nt »

Frasiek bardzo dziękuje za merytoryczną pełną wzajemnego szacunku wypowiedź.

Życzę dużo zdrowia.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: r&b »

frasiek pisze:
17 kwie 2020, 09:08
Sa!nt pisze:
17 kwie 2020, 07:34
frasiek pisze:Kim jest królową tych, którzy nie potrafili zaakceptować tego, że Sandra miała 100% win ratio i mieli problem z kilkoma innymi zwycięzcami ją poprzedzającymi. Kim jako nowa królowa z 2 na 2 pewnie przywróciła by ich wiarę w to, że zasłużony zwycięzca to ktoś kto gra tak jak oni tego oczekują.
Ja się pod tym podpisuję. Nie wyobrażam sobie, żeby Denise "Queen Slayer" albo Michelle miały dwa winy i mianowały się drugą Sandrą.
Ja wiem, że Michelle wierzy we wróżby z ciasteczek, ale chyba nawet wie, że nawet jakby wygrała 2 razy to powinna się cieszyć, jeżeli fani tej gry łaskawie uznają, że choć jedno zwycięstwo było zasłużone. ;)
Czekaj, bo ja nie rozumiem. Załóżmy, że Michele wygra ten sezon... Dlaczego ktoś, kto wygrał 3 miliony dolarów miałby się przejmować tym, że ludzie w internecie twierdzą, że na nie nie zasłużyła?

Odnośnie odcinka, to dla mnie nadal ogląda się spoko ten sezon. Wizytę bliskich zrujnowały pytania Jeffa w trakcie, gdy ci się jeszcze przytulają, ale to moje personalne odczucie. Ten cały chaos był też trochę za krótki, szkoda, że trzeba było się tak dużo domyślać, a nie otrzymujemy za dużo faktów od samych uczestników. Szkoda, że Kim wykorzystała swoje HII, do tego źle, ale no jest ryzyko, jest zabawa. Moim zdaniem jak na osobę, która miała target od dnia 1 to dotarła całkiem daleko (bo zdziwię się jak nie odpadnie teraz następna). Ale wciąż najbardziej kciuki trzymam za Sophie, bo ją po prostu lubię tam najbardziej.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: frasiek »

r&b pisze:
18 kwie 2020, 19:58
frasiek pisze:
17 kwie 2020, 09:08
Sa!nt pisze:
17 kwie 2020, 07:34

Ja się pod tym podpisuję. Nie wyobrażam sobie, żeby Denise "Queen Slayer" albo Michelle miały dwa winy i mianowały się drugą Sandrą.
Ja wiem, że Michelle wierzy we wróżby z ciasteczek, ale chyba nawet wie, że nawet jakby wygrała 2 razy to powinna się cieszyć, jeżeli fani tej gry łaskawie uznają, że choć jedno zwycięstwo było zasłużone. ;)
Czekaj, bo ja nie rozumiem. Załóżmy, że Michele wygra ten sezon... Dlaczego ktoś, kto wygrał 3 miliony dolarów miałby się przejmować tym, że ludzie w internecie twierdzą, że na nie nie zasłużyła?
A dlaczego się tym przejmuje po tym jak wygrała milion?
Dała się wrobić w udowadnianie, że jest godna, pomimo jednej wygranej to zamiast drugiej wygranej potrzebuje tego czego zabrakło w pierwszym sezonie. O ile ten sezon może cokolwiek zmienić, co nie jest takie pewne jak się widzi teksty chwalące Kim za bezsensowne zagranie HII, tylko dlatego, że ktoś już wcześniej ją uznał ze jedną z najlepszych w historii.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: ciriefan »

Odcinek słaby, zdecydowanie najgorszy jak do tej pory.

Nie cierpię rodzin bliskich. Tym razem żadna z nich nie była jakaś strasznie wzruszająca, po prostu nudne, stracone 24 minuty odcinka. Do tego matka Adama musiała dostać więcej czasu antenowego, jakby mało go miała w sezonie 33 (to już było takie apogeum irytacji dla mnie w tym epie, mam jakąś obsesję na tym punkcie, że tak mnie to drażni XD). Największy plus dla mnie to było zobaczenie na ekranie ponownie dawnych uczestników Survivor: Rachel, Val, Johna i przede wszystkim drugą z twinnies Nadyę.

Potem zadanie, jakieś mega randomowe sceny w obozie, rada trwająca 2 minuty, potem kilka minut szeptów, z których nic nie da się wywnioskować. Zagranie 3 fantami i randomowo odpada Tyson nie wiadomo po co i dlaczego. Takie jedno WTF.

Myślę, że Michele od początku grała z drugim sojuszem, dlatego pozwolili sobie na taki a nie inny podział głosów. To po pierwsze. Po drugie myślę, że Jeremy mógł wiedzieć, że Michele nie gra z jego ekipą (w końcu od początku ich dwójka miała silne relacje), co by tłumaczyło, dlaczego użył przewagi - co przy remisowym rozkładzie 5:5 też złym ruchem by ostatecznie nie było zwłaszcza, że tu nie ma silnych sojuszów, tylko jakieś voting bloki co odcinek, więc za tydzień nie zdziwię się, jak jego sytuacja będzie całkowicie odmienna. Zagranie kradzieżą głosu przez Sarah wydaje się ok, to zawsze dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli chodzi o zagranie HII przez Kim to należę do osób, które tego nie ogarniają - w sytuacji, gdy najprawdopodobniejszym scenariuszem wg jej wiedzy na tamten moment jest podział głosów 3:3:3, najlepszym ruchem jest po prostu ochrona siebie. Próba ochrony sojusznika w tej sytuacji wydaje się bezcelowa, bo ochroni jednego, drugi i tak odpadnie, a ona sama może być tą drugą osobą, która otrzyma głosy. Dziwne. Mam wrażenie, że czegoś tu nie pokazali i tej grupie mogło się wydawać, że mają czyjeś głosy z drugiej ekipy, bo Kim, nawet niewidoczna w tym sezonie, jest osobą myślącą logicznie, więc wierzę w to, że odjebało się tam coś, czego nie widzieliśmy. A że było mało czasu, to pokazali tylko te scenki tak, żeby wytłumaczyć kto ostatecznie jak głosował (nie tyczy się to Michele - może była tym podwójnym agentem i tego nie widzieliśmy). No wszyscy co grali nawet w Surva internetowego wiedzą, jak dużo dzieje się w grze, także naprawdę musimy poczekać do wywiadów z uczestnikami, żeby lepiej móc to wszystko oceniać.

Czyli odcinek można podsumować tak: 24 minut totalnej straty czasu, zadanie i totalne WTF. Bardzo słabo. Ktoś słusznie zauważył - jakbym randomowo obejrzał ten odcinek nie znając programu, nie miałbym pojęcia, o co chodzi i na pewno by mnie to wszystko nie zachęciło do oglądania.

NightWing1993
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2019, 18:18
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: NightWing1993 »

Uwielbiam Kim.
Oglądałem sezon w którym wygrała z pewnym uwielbieniem.
Oglądam teraz ten sezon, myślę sobie co Ona robi.
Z drugiej strony...
Przecież wygrało tyle różnych osób, mniej, bardziej zasłużonych, i to są Nasze oceny, ocena ludzi.
Nie znamy Ich osobiście, widzimy 45 minut odcinka, który jest cięty, krojony i jeszcze nie wiadomo co.
Każdy w jakiś sposób zawsze gra, stara się grać.
A no sorry... Ile ludzi, tyle opinii.
Są edycję internetowe, co państwo też ma swoją edycję.
Nie idzie się dopasować do wszystkich ludzi, są osoby z którymi nie chcę się rozmawiać, grać itd, itp.
W pracy, w szkole, w życiu jest tak samo.
Co Ona ma zrobić?
Zacząć krzyczeć?
Rozebrać się za masło orzechowe?
Widocznie tej grupie ludzi na wyspie nie odpowiada, w sensie zaszła i tak teraz daleko.
W swoim sezonie jedli faceci Jej z ręki, kobiety inne Ją podziwiały.
Widocznie teraz ma inną grupę osób.
I nic nie poradzi, może jedynie wygrywać immunitety, szukać pod drzewami i koniec.
Człowiek nie zupa pomidorowa, że przeważnie każdy lubi.
Jednym się odpowiada, innym nie.
Myślę, że akurat Ona nie musi nic nikomu udowadniać, tak samo jak Sandra, Rob, Parvati, Natalie, Danni itd.
Ale tak naprawdę każdy kto wygrał.
Ktoś oddał na Nich głosy w finale, czy grali czy nie grali czy drapali się po głowie.
Gdybym ja wygrał milion dolarów to szczerze, miałbym gdzieś opinie innych czy grałem dobrze czy źle.
Pójdź, pokaż, zagraj lepiej.
Co do odcinka.
No nie lubię takich sentymentalnych wątków.
Wiadomo, że nikt nie jest z kamienia i coś tam zawszę ruszy człowieka.
Szkoda mi bardzo,, starej,, ekipy.
Tyle lat minęło, teraz siedzą na tej wyspie no i co... Tak naprawdę nic.
Nie dziwię się, że Sandra zrobiła to co zrobiła.
Co do rady...bardzo jest to przykre wszystko.
Zlewka totalna, oglądając to było mi wstyd, czułem złość. Tak jakby Im się nie chciało rozmawiać, jakbym oglądał czeski film. Nie wiadomo o co chodzi, kto ma z kim sojusz. Nie wiem czy osoba, która montowała ten odcinek wypiła za dużo soczku, czy ja.
Jakbym mam być szczery, to wolałbym po prostu żeby tego sezonu nie było, mimo że czekałem, myślałem o takim motywie wiele lat.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: frasiek »

NightWing1993 pisze:
19 kwie 2020, 23:38
W swoim sezonie jedli faceci Jej z ręki, kobiety inne Ją podziwiały.
Widocznie teraz ma inną grupę osób.
No niesamowite osiągnięcie z tymi facetami, jako całosć tak się dali zdominować innemu graczowi, że jednogłośnie zrezygnowali z nietykalności.

To, że w sezonie ze zwycięzcami jest inna grupa osób to raczej nie powinno być zaskoczenie.

NightWing1993
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2019, 18:18
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: NightWing1993 »

frasiek pisze:
22 kwie 2020, 11:31
NightWing1993 pisze:
19 kwie 2020, 23:38
W swoim sezonie jedli faceci Jej z ręki, kobiety inne Ją podziwiały.
Widocznie teraz ma inną grupę osób.
No niesamowite osiągnięcie z tymi facetami, jako całosć tak się dali zdominować innemu graczowi, że jednogłośnie zrezygnowali z nietykalności.

To, że w sezonie ze zwycięzcami jest inna grupa osób to raczej nie powinno być zaskoczenie.
Piszę po raz ostatni, bo ja w przeciwieństwie do niektórych pracuje... Dla mnie Kim jest najlepsza.
I żadne wypowiedzi tego nie zmienią.
Pozdrawiam.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: frasiek »

NightWing1993 pisze:
23 kwie 2020, 13:08
Piszę po raz ostatni, bo ja w przeciwieństwie do niektórych pracuje... Dla mnie Kim jest najlepsza.
I żadne wypowiedzi tego nie zmienią.
Sprowadzenie swojego stanowiska do absurdu to dość ciekawa forma poddania się.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: Maw »

Kim is best player EVER to play this game. You heard it here first. Frasiek, sorry, ale twoja opinia doesn't matter, bo Kim zawsze już zostanie best female winner z OW, niezależnie od tego jak poradzi sobie w innych sezonach! I nie ma na ten temat dyskusji. Zdominowała wszystkich. Ludzie jedli jej z ręki, więc odczepcie, odpieprzcie się od niej, bo ona wie co ma robić!

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

S40E10 "The Full Circle"

Post autor: marinhos »

Wspaniała rada finałowa. Nowa era Survivor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40: Winners at War”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości