Odcinek 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 2

Post autor: ciriefan »

Premiera: 23 maja 2019

ŻÓŁCI

To plemię na tym etapie lubię najbardziej. Mamy dwa czteroosobowe sojusze: Mike-Geoffrey-Rocco-Durao oraz Mike-Geoffrey-Mmaba-RoseLee. Mam nadzieję, że przetrwa ten drugi sojusz. Mike i Rose-Lee to moi faworyci w tej grupie. Niby Laetitia to oczywisty 1st boot, ale już Rocco celuje w Mmabę, a Mike chce ją ochronić, więc może być ciekawie.

FIOLETOWI

Jacques zrobił Cobusa jak dziecko zabierając mu ukryty immunitet sprzed nosa. Dlatego właśnie o wskazówkach/przewagach nie mówi się nikomu. Plus dla niego. Mogliby przegrać kolejne zadanie, bo Tania wydaje się być obvious 1st bootem i dobrze, bo strasznie działa na nerwy, chociaż Felix w tym odcinku też pokazał się od złej strony. Dante natomiast ma aspiracje zostać Ozzym tego sezonu i zdobył ksywkę Aquaman. Z tej grupy największą sympatię wzbudza we mnie Meryl.

NIEBIESCY

O rany, co tu się odjebało? Przez cały odcinek martwiłem się, że to będzie walka Seipei vs Nathan. To z kolei moja dwójka faworytów w tym plemieniu. Tak się cieszę, że murzyneczka Seipei przetrwała <3 Nathan myślałem, że to oczywisty wybór. Szkoda mi go było, bo go bardzo polubiłem, a tu ta kontuzja, ale jednak najlepszym ruchem dla nich byłaby jego eliminacja. No ale został. Nie wiem, czegoś tu nie ogarnąłem, bo nie czaję, czemu odpadł Paul. Tzn wiem, czemu Nicole i Steffi mu nie ufały, ale wygląda to tak, jakby decyzja zapadła na radzie. Rada z kolei się strasznie dłużyła i nie słuchałem jej uważnie, więc nie wiem, co on takiego powiedział, że wyleciał. Ktoś mógłby mnie oświecić? Nicole dalej jest kreowana na ciemny charakter tego sezonu. Już tak jakby zapowiedziała, że odwróci się od Steffi. Rob jest nijaki.

Bardzo dobrze ogląda się ten sezon.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 2

Post autor: Umbastyczny »

FIOLETOWI

Hehe, nie lubię za bardzo Jacquesa, ale ładnie wyrobił Cobusa z tym HI. Dante rzeczywiście mi się kojarzył z Ozzym, mam nadzieję, że nie okaże się takim pustakiem, który oprócz zadań i umiejętności przetrwania nie ma niczego w zanadrzu. Felix niepotrzebnie wdawał się w głupie kłótnie z Tanią, ale przynajmniej na zadaniu zaplusował. Meryl i Ting Ting to moje faworytki tutaj. Tania xD no cóż, jest tragiczna, ale napędza trochę akcje.


ŻÓŁCI


Dużo bardziej lubię mieszany sojusz, niż ten "męski". I mam nadzieję, że Leatitia jakoś się utrzyma. Czterech facetów razem to będzie nudne, ale z dotychczasowych wypowiedzi raczej nie zanosi się na owocną współprace. Póki co bardzo mało Mmaby i Rose-Lee, ale jakoś darzę je sympatią.

NIEBIESCY

Też nie do końca wiem co się odwaliło. W sumie nie będę płakał po Paulu, bo za nim nie przepadał (ładnie zmaścił z grupowym HI). Czyli co? Najpierw mamy wypowiedź Nicole, że mu nie ufa po ich wspólnej rozmowie z Steffi przy studni. Potem na radzie jest wieść o tym, że kontuzja Nathana to nic takiego, nie ma zakażenia. Trochę sobie pomrugali i pokiwali głowami i nagle odpada Paul, ok.


Przydałaby się rada w innym plemieniu, co by więcej ludzi poznać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 2

Post autor: Maw »

Trochę dziwnie zostało to przedstawione, naprawdę na Radzie podjęli decyzję? Ale ważne, że odpadł Paul, który nie wnosił wiele, a dzięki Nate'anowi mamy jego bromance z Robem. Nicole rozwinęła skrzydła i pokazała jaką jest cold bitch. Mam nadzieję, że zblindsiduje niedługo Steffi. <3 Seipei MORP QUEEN, I can feel her redemption story arc. 😭

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 2

Post autor: Saw »

Fioletowi
Tanii już totalnie odwala. Nie wiem po co ona wdaje się w te wszystkie kłótnie i robi tyle szumu wokół swojej osoby. Tym samym kieruje na siebie jeszcze większy cel. Nie dość że za ostro zaczęła grać, to jeszcze wszystkich irytuje swoim zachowaniem. Nie wiem czy jest jakaś szansa na jej przetrwanie. Ale jestem zdziwiony, że taka starsza pani potrafi być taką Drama Queen :lol: Taki zasłużony tytuł przeważnie przypadał młodszym. No ale babcia wymiata i dzięki niej jest ciekawie. Felixa lubię, ale też nie wiem po co wdaje się w dyskusje z Tanią. Lepiej siedzieć cicho a nie prowadzić do kłótni, bo jeszcze kiedyś taka Tania może mu się przydać. Jacques mistrzowsko załatwił Cobusa z HII. Widać że gracze nigdy się nie nauczą, że nie warto dzielić się wskazówkami. A jak już dzielić się to tylko z osobą pewną na 100%. A Cobus już na początku gry daje się tak łatwo wyrolować.

Żółci
Podoba mi się ten sojusz Mike/Geoffrey/RoseLee/Mmaba i liczę że jak pójdą na radę to właśnie ta czwórka przetrwa. Taki układ jest dużo ciekawszy od sojusz męskiego i w ogóle lubię całą czwórkę, która wchodzi w ten sojusz. Na czele stoi Mike, który naprawdę fajnie gra. Jest bardzo nie pozorny w tym co robi. Rocco nic nie podejrzewa, że powstał drugi sojusz. Celuje w Mmabe, co mi się bardzo nie podoba. Po dobrym pierwszym wrażeniu teraz mam coraz bardziej mieszane odczucia co do jego osoby. Przypomina takiego typowego koksa, który myśli że może każdego ustawiać po kątach. No ale liczę że się mylę i pokaże trochę ciekawszej gry niż tylko strategia na silny męski sojusz. Laetita chyba skutecznie ukryła się w tle, bo jej imię już tak nie pada do eliminacji.

Niebiescy
Jestem w szoku po tej radzie plemienia. Muszę przyznać, że ładnie zostałem zblidsidowany. Wszystko miało się rozegrać pomiędzy kontuzjowanym Nathanem a Seipei. A nagle totalnie niespodziewanie odpada Paul. Ja tam się cieszę z takiego obrotu spraw. Paul był nudny i nic wielkiego nie wnosił. Słabo postąpił gdy oddał HII dla plemienia. Takie zagrywki nie mają sensu. Grasz w tą grę dla siebie, a nie dla kogoś. Nathana bardzo lubię, bo chłopak ma od początku pod górkę, przez tą kontuzje. Fajnie że się ostatecznie nie poddał i pozostaje w grze. Kontuzja niby nie jest groźna, więc można powalczyć. Choć oczywiście dla plemienia, chyba lepiej by było gdyby go wyeliminowali. Natomiast Seipei ma potencjał na jakieś dramy. Poza tym nieco ją polubiłem i przykro gdyby tak szybko odpadła.
Nicole i Steffi rozdawały tu karty. Trochę się dziwię że nie ufały tak bardzo Paulowi, że postanowiły go wykopać. Tylko zastanawia mnie kiedy została podjęta ta decyzja o jego eliminacji. Czy jeszcze w obozie czy już na radzie. Mam wrażenie, że to ta druga opcja. Tak jak Umbastyczny napisał, trochę pomrugali i pokiwali głowami i nagle tak z dupy odpada Paul. Pobyt Roba na IOS bez większej historii, bo skończył bez głosu. Podoba mi się nawet jego bromance z Nathanem. Tak jak zawsze jestem średnio nastawiony do takich relacji, to jednak tutaj widać że jest to szczere.

Ogólnie odcinek bardzo fajny. Trochę odżyłem, po dramatycznie kiepskim sezonie NZ. Widać że ci ludzie przyszli by grać i są nastawieni na rywalizacje. Oby tak dalej.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 2

Post autor: Jasasiek »

No też jestem w szoku po tej radzie XD Wszystko wskazywało na to, że z powodu kontuzji odpadnie Nathan, a tu nagle w ciągu 30 sekund na radzie wszystko odwróciło się przeciwko Paulowi. Ale najważniejsze, że Tania przetrwała!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości