Odcinek 4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Odcinek 4

Post autor: Jack »

Premiera: 6 czerwca 2019

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 4

Post autor: ciriefan »

Przemieszanie wyszło dosyć ciekawie. Najmniej mi się podoba fioletowe plemię, więc mogą sobie chodzić na rady. Z kolei niebiescy mi się podobają najbardziej, bo jest tam trio Mike-Geoffrey-Mmaba i do tego Nathan, a więc 4 moich faworytów. Trzymam też kciuki za żółtych tylko dlatego, że zależy mi na bezpieczeństwie mojej totalnej murzynkowej faworytki Seipei, która tym razem na szczęście trafiła na Island of Secrets. Wprawdzie była dzięki temu bezpieczne, ale za to została obrabowana z możliwości zdobycia przewagi.

Żółci poszli na radę i wydawało mi się, że tu właśnie sytuacja jest najciekawsza. No bo niby Tanya-Felix-Jacques mieli większość, no ale nie było to takie oczywiste. Tanya była do wylotu w swoim plemieniu, a Jacques miał na koncie flop z HII. Niestety jednak poszło tak przewidywalnie, że bardziej się nie dało. No i to Jacques znowu znalazł HII? Dlaczego on? Ugh. Na szczęście znowu zjebał mówiąc o tym Felixowi. Felix już wypaplał to Tanii, więc może być ciekawie, a przynajmniej mam nadzieję. Chociaż z drugiej strony może i kolejna przewidywalna rada nie byłaby tak zła, no bo niby do odpadki jest teraz Durao i jak dla mnie mógłby odpaść. W końcu dostał trochę czasu antenowego, ale omg jego styl wypowiedzi... Już drzewa w tle mają więcej charyzmy niż on. Do tego ten jego tragiczny występ na zadaniu. Szkoda więc, że padło na Rose-Lee, która była o wiele bardziej obiecująca.

Dobrze się to ogląda. Aż się chce kolejnego odcinka.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 4

Post autor: Umbastyczny »

Przyjemny odcinek. Przemieszanie i twist z Tanią na plus. Szkoda w sumie, że wybrała 5-osobowe plemię, bo byłoby ciekawie zobaczyć jakoś przesuwa.

NIEBIESCY

Tu życzę, w razie rady, Cobusowi odpadki. Nie przepadam za nim, irytuje mnie. Trio Mmaba, Mike i Geoffrey miała dużo szczęścia. Jeśli zagrożeni będą Steffi i Nathan, niech ten drugi się ocali.


FIOLETOWI


Tu najbardziej trzymam kciuki za Roba i Laetitię. Nicole i Meryl są ok, a Rocco i Dante są mi bardzo obojętni.


ŻÓŁCI

Sojusz Tania & Seipei <3 - oby im się gra układała. Ostatnio nawet polubiłem Tanię i przyzwyczaiłem się do jej "specyficznego" stylu. Seipei wyrasta na moją faworytkę, ma głowę na karku, chce grać, ma fajne wypowiedzi - oby tak dalej. Rada przewidywalna, ale generalnie dobrze, ze Tania przetrwała. Niestety nie lubię za bardzo tego plemienia. Felix i Jacques mnie irytują, ostatnio było ich sporo. Durao bardzo nijaki, a występ na zadaniu totalna klapa. A te deseczki nie wyglądały na trudne, inni sobie z nimi radzili, a on kilka razy spadł i to jeszcze w sytuacji, gdzie byli bardzo zagrożeni. Rose-Lee, wolałbym eliminację Durao, ale jej też mi nie szkoda. Również taka mocno nijaka, nie zawalczyła za bardzo o siebie, nie zapamiętam jej z niczego.


Sezon się fajnie rozkręca :)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 4

Post autor: Saw »

Fajny odcinek. Przemieszanie wyszło bardzo ciekawie. Myślę że teraz sezon jeszcze bardziej się rozkręci, chociaż już na ten moment dobrze się ogląda.

Fioletowi
Bardzo cięzko będzie ich wysłać na radę plemienia, bo mają potężne plemię. Tak przypadło że trafili tu trzej najwięksi faceci z całej obsady. No ale cóż, pewnie będą wymiatać w zadanich jak mało kto. A szkoda, bo chciałbym ich zobaczyc na radzie plemienia. Mamy trzy dwójki i nie wiadomo jakby to się ułożyło. Z tego plemienia trzymam kciuki najbardziej za Nicole i Meryl.

Niebiescy
Bardzo lubię trio Mike/Geoffrey/Mmaba i to im najbardziej kibicuję. Nathana tez lubię i wydaje mi się że jemu nic w przypadku rady nie grozi. Jest największym wzmocnieniem dla drużyny w zadaniach. Steffi jest spoko. Jakby poszli na radę to mógłby odpaść Cobus. Gość mnie kompletnie nie interesuje. No ale on pewnie będzie języczkiem uwagi dla wszystkich. Może być cennym głosem dla któregoś z sojuszów.

Zółci
Cholernie szkoda mi że Rose Lee odpadła. Bardzo polubiłem dziewczynę. Choć nie pokazała nic szczególnego i nawet szczególnie nie powlaczyła o przetrwanie, to jednak dostrzegałem w niej potencjał. No i w ogóle bardzo sympatyczna była, więc smucę się że jej nie ma. Wolałbym żeby odpadł Durao, kóry kompletnie nic nie wnosi. Teraz już wiem czemu tak mało się wypowiadał. Nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Koleś jest strasznie pogubiony i mało co ogarnia. Potrzebuje kogoś kto go poprowadzi za rączkę. W poprzednim plemieniu był to Rocco. Teraz będzie mał bardzo ciężko. Choć jego los wcale nie jest przesądzony. Trójka Tania/Felix/Jacques wcale nie jest taka pewna. No dobra teraz połączyli siły, ale nie daję wiary że się utrzymają. Tania prowadzi własną grę i jest totalnie nie obliczalna. Jacques też pokazał, że może mu nagle coś odwalić. Felix to osoba która chce mieć kontrolę nad wydarzeniami w grze, a pozostałej dwójce moze się to nie podobac. Jest jeszcze Seipei, którą sojusznicy z innego plemienia ocalili wysyłając na IOS. Miło z ich strony. Bardzo ją lubię i liczę że po powrocie wmiesza się w sojusz. Myślę że może stworzyć mocny power couple z Tanią. Co mogłoby być ciekawe dla rozgrywki.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 4

Post autor: Jasasiek »

Przemieszanie fajnie wyszło. Cieszę się, że akurat moje dwie faworytki Tania i Seipei trafiły do jednego plemienia. Felixa i Jacquesa nie lubię, a Durao jest nijaki, dlatego trochę szkoda mi Rose-Lee. Poza Tanią i Seipei trzymam kciuki jeszcze za Nicole i Laetitię, reszta raczej nie wyróżnia się na tyle żeby im kibicować. Steffi i Jacques do wylotu.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości