Odcinek 6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: Jack »

Premiera: 20 czerwca 2019

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek.

Twist z dwiema połówkami HII całkiem spoko wymyślony, aczkolwiek ciekawiej by było, gdyby na Wygnanie trafiły dwie osoby z różnych sojuszy. Sytuacja strategiczna byłaby wtedy ciekawsza, ale i tak źle nie wyszło. Nathan oddał swoją połówkę Nicole, która teraz ma HII. Nie pamiętam, kto ma drugie HII. Czy przypadkiem nie Rob? To daje ich duetowi bezpieczeństwo na najbliższej radzie ich plemienia. I mam nadzieję, że uda im się zblindsidować Dantego, który mnie strasznie irytuje. Akcja ze schowaniem krzesiwa żenująca. Czyżby był zazdrosny o to, że ktoś jest lepszy w obozowym życiu od niego? Nicole odegrała piękną łzawą scenkę. Coraz większy jest z niej Villain sezonu. Aczkolwiek nie rozumiem do końca powodu, dla którego pokazała im HII. To nie jest przecież tak, że Nathan by ją wydał. Mogli wymyślić jakieś inne kłamstwo. Ludzie w tym sezonie jednak mają dziwne pragnienie chwalenia się wszystkim swoimi znaleziskami.

Drugiego bezpiecznego plemienia było tak mało, że w sumie niewiele można napisać o nich poza tym, że raczej ewidetnie Qubus nie chce się trzymać z Nathanem i Steffi, których lubię. Z kolei Qubusa na ten moment nie trawię, jest w nim coś irytującego. No ale przejdźmy do żółtych. Tutaj zastanawiam się, czy Jacques zrobił dobrze mówiąc im prawdę o swojej przewadze i HII. Niby są tą silną grupą, no ale... To już na tym etapie dało Tanii amunicję, żeby w niego wycelować. Tania odpadła i w sumie szkoda, bo nawet mnie przekonała do siebie w ostatnich odcinkach. Nie można jej na pewno odmówić tego, że walczyła do końca. No ale nie do końca rozumiem tą decyzję. No bo tak. Seipei była z nią mega blisko. Czemu chciała się pozbyć pewnej sojuszniczki? Jacques też był odrzutkiem wraz z Tanią w ich poprzednim plemieniu, więc powinni trzymać sztamę. Nie rozumiem, jakim cudem Durao nagle stał się bezpieczny? Na jakiej podstawie oni uważają, że on nie wróci później do pierwotnych żółtych? W przeciwieństwie do Tanii to on jest dla nich najbardziej niebezpieczny i może im o wiele bardziej zagrozić. Dziwne decyzja jak dla mnie, no ale zobaczymy, co z tego wyniknie.

Seipei to królowa tego sezonu. No i uwielbiam produkcję za to, że też to zauważyła i dali jej podpis przy konfach "biker queen". Starsze murzynki są the best!

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny spoko odcinek.

Mam bardzo podobne odczucia jak ciriefan. Twist z połówkami spoko, ale szkoda, że akurat bliscy sojusznicy się tam pojawili.

FIOLETOWI

Dante mnie tu najbardziej irytuje. Rocco ciut bardziej zaczynam lubić. Wciąż mało Laetiti, ale ją lubię. Meryl ok. Największe plusy tego plemienia to Rob i Nicole. Zdolności aktorskie Nicole xD - wypadła całkiem przekonywująco, jedyny problem to brak wskazówki. Ale łzy na poczekaniu, brawo :D

NIEBIESCY

Cobus mnie irytuje. Stefii i Nathan mogą być w tarapatach, ale ten drugi tego nie widzi i jest pewny siebie.

Sojusz Mmaba, Mike i Geoffrey jest dla mnie póki co dość nijaki.


ŻÓŁCI

Szkoda mi Tani :( Na początku jej nie lubiłem, ale mnie przekonała do siebie. Dodatkowo też uważam, że to błąd. Ja bym na ich miejscu odpalił Durao, który ma generalnie do kogo wracać, a z jego pierwotne plemię może się wypiąć na Seipei i Jacquesa. A Tania byłaby lojalna, miała świetny kontakt z Seipei. Mimo to niezmiennie kibicuję Seipei. Mam nadzieję, że ma na siebie plan i coś ugra po połączeniu sił z Nicole, Nathanem, Robem i Steffi. Imponuje mi jej gra i to jaką w tym epie miała kontrolę nad całym plemieniem. Oby ktoś nie wpadł na pomysł ubicia jej, że za dużo władzy itp.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: Maw »

Tam jest jakiś Qubus? Pierwsze słyszę. Wydaje mi się, że oglądamy inne show.

Sezon jest spoko i kolejność odpadania jak na razie mi pasuje. Myślę, że Cobus, Seipei i może Nicole mają szansę stać się najlepszymi uczestnikami ever. Rob/Nathan też są spoko. Mógł odpaść Jacques, ale Tania wiadomo było, że prędzej później to nadejdzie, poza tym irytowała Cobusa, więc bye...

Widać, że nie macie gustu niestety i pokazujecie to na każdym kroku. Ale zgodzę się, że starsze murzynki są najlepsze - Stacey czy Cece to legendy.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: Saw »

Kolejny przyjemny i ciekawy odcinek. Szkoda tylko, że znów na radę plemienia udali się żółci. Chciałbym zobaczyć jak układ sił rozkłada się w którymś z pozostałych plemion. Ciekawy twist z dwiema połówkami HII. Fajnie, że na IOS trafili akurat Nicole i Nathan, których bardzo lubię. Tworzyli dobry sojusz w poprzednim plemieniu i liczę że nadal będą się wspólnie uzupełniać. Choć też ciekawie byłoby zobaczyć dwie różne sobie osoby, których nie łączył nigdy sojusz. Ciekawe jakby wtedy wyglądała sytuacja z tym HII. Wątpię żeby tak łatwo doszli do porozumienia.

Fioletowi
Boże zachowanie Dantego było tak żałosne. Chowanie krzesiwa jak w przedszkolu normalnie. Gdyby jeszcze był jakiś konkretny powód to może bym zrozumiał. Jakiś konflikt obu panów czy też zagrywka strategiczna, by nastawić innych na Roba. Ale tu chyba tylko i wyłącznie zaważyła zazdrość. Szkoda mi Roba w całej tej sytuacji. Dante łapie ogromnego minusa. Nicole ładnie zagrała ten płacz po powrocie z IOS. Ja serio dałbym się na to nabrać. Fałszywe łzy na poczekaniu to potrafią tylko świetni Villains.

Niebiescy
Tutaj zbyt wiele się nie działo. Sojusz Mike/Geoffrey/Mmaba stał się trochę nijaki. Mam wrażenie że nie odegrają zbyt dużej roli w dalszej rozgrywce. Przy jakimś ponownym przemieszaniu czy połączeniu odpadną jedno po drugim. Wydaje mi się że nie są zbyt ważni dla rozgrywki. A szkoda, bo całą trójkę lubię. Cobusa coraz bardziej nie lubię. Chyba najgorsza osoba z całej obsady. Szkoda że Nathan nie dostrzega że on wcale nie chce trzymac z nim i Steffi.

Żółci
Szkoda, że poszli znowu na radę. Nie lubię takiego dobijania słabszych. W zadaniu o nagrodę tak ładnie im poszło, ale o immunitet znów ułożyło się niekorzystnie. Tak naprawdę nie wiem dlaczego odpadła Tania. Mogli pozbyć się Durao, który zawsze może wrócić do dawnych przyjaciół. Pozostała trójka to były osoby, które były odrzutkami w poprzednich plemionach. Moim zdaniem korzystniej dla nich było połączyć siły. Dziwi mnie przede wszystkim decyzja Seipei, która jednak wydawało się że jest blisko z Tanią. No ale cóż wybrała inaczej. Tanii naprawdę szkoda. Mimo że była trudna z charakteru to dało się ją lubić. Ona miała swój świat i ciężko było się z nią dogadać. Jej gra i osobowość bardzo nieobliczalne. Ale trzeba przyznać, że woli walki nie można jej odmówić. Ładnie powalczyła o swój los w tym odcinku. Mimo że była na celowniku to przedstawiła dobre argumenty, by ją pozostawić w grze. Pozytywnie pożegnała sie z grą i zostawiła dobre wrażenie. Gdyby kiedyś był jakiś all stars to chętnie ją zobaczę ponownie. Seipei nie przerwanie nadal jest moją totalną faworytką. Uwielbiam ją słuchać i patrzeć jak gra. Kto by pomyślał, że to ona będzie rozdawała karty. Oby tak dalej. Jacques mnie wkurza, ale to nic nowego. Wkurza mnie ża tak wiele przewag ma w kieszeni. Koleś jest w typie Jeffa Probsta. Aż czasem zastanawiam się czy to nie edycja US i ktoś mu tam nie pomaga. Durao to też ciekawy zawodnik, mimo słabej gry. Nie mam kompletnie pojecia co ona dalej zrobi. Czy będzie trzymał z żółtymi, czy poleci szybko do starych znajomych.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 6

Post autor: Jasasiek »

No nie, Tania :( Szkoda, że najbarwniejsza postać sezonu musiała odpaść, kiedy w programie jest jeszcze tyle nijakich uczestników - Steffi, Geoffrey, Rocco, Dante, Mmaba. Też mi się wydaje, że rozsądniej byłoby pozbyć się Durao, no ale trudno. Pozostaje kibicować Seipei i Nicole, która ma coraz lepszą pozycję, chociaż też nie wiem po co wygadywała wszystkim o HII. Dlaczego w tej edycji nikt nie potrafi zatrzymać informacji o przewagach tylko dla siebie XD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości