Odcinek 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 1 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek mi się podobał.

Dante odpadł, fenomenalna wiadomość. Nie lubiłem go i jako gracza, i jako osoby. Był tragiczny, jego sposób myślenia, rozmowy z innymi, dramat. W ogóle nie miał pojęcia o grze, a uważał się za super gracza. Dramat. A wczoraj myślałem, że padnę jak dwukrotnie mówił, że myślał o nagrodzie solo, albo jak opowiadał, że on ma swoją wizje gry i inni w końcu ją zrozumieli. Myśliciel się znalazł... dawno nikt mnie tak nie irytował.


Robowi się wszystko udaje, generalnie nic do niego nie mam, ale będzie nudno jak mu się noga nie powonie aż do końca. Czekam na blindsidzik.


Mimo początkowej antypatii, doceniam grę Cobusa, który trzyma się w cieniu, ale ma dobre relacje z wieloma osobami i jakiś tam wpływ na przebieg gry na.

A przewaga Durao była za mocna. Jakie szanse mieli ludzie, którzy wiedzili znaczki raz i to na szubko, z osobą która uczyła się tego godzinami? A utrata głosu, w jego przypadku, karą w sumie nie była.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: ciriefan »

Ding Dong Dante Is Dead! Alleluja!

Koleś był okropny. Jego rozumienie tej gry jest dla mnie tak zaskakujące. Tyle razy na radzie nie wiedział co się dzieje, a on nie umiał wyciągnąć wniosków i dalej robił dokładnie to samo. Kompletnie nie wiedział, o co w tej grze chodzi. I nadal nie rozumie - rozwalił mnie twierdzeniem, że odpadł, bo Rob jest głodny (i jego wywody na ten temat na Ponderosie). Koleś, odpadłeś, bo ssiesz w tej grze. Having said that, mimo wszystko jako osobę uważam go za spoko kolesia. Jak na wszystkich kolesi w historii Surva z olbrzymim ego akurat jakoś mocno go nie hejtuję. Jako gracza owszem, ale nie jako osobę.

Moim zdaniem ci ludzie nie dopuszczą Roba do finału. No a jeśli to zrobią, to byliby naprawdę głupi. Ja osobiście życzę wygranej komuś z grupki 1. Mike 2. Nicole 3. Durao. Stawiam jednak na to, że Laetitia będzie w finale XD W sumie to po odejściu Dante mnie jakoś nikt nie drażni, w miarę lubię całą dziewiątkę, chociaż wywody Steffi na radzie były irytujące. Jack, chociaż jest underdogiem, nie przemawia do mnie, no ale mam nadzieję, że coś tam namiesza z tym swoim HII, żeby było ciekawiej.

No i dzisiejszy twist - tu się zgadzam. Przeprowadzanie zadania o immunitet było zbędne. Ta przewaga praktycznie dawała Durao zwycięstwo i to akurat było słabe.

KONFY
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Saw »

Odcinek bardzo mi się podobał. Najbardziej cieszy mnie fakt że Dante już wyleciał. Koleś był tak bardzo męczący. Jego sposób myślenia i prowadzenie gry było tragiczne. Nie wyciągał żadnych wniosków i dalej brnął w to że on jest najlepszy, mimo że na każdej radzie był w mniejszości. Jego ego było tak wielkie, że chyba już większe być nie mogło. Jeszcze ten tekst że nagroda powinna być tylko dla niego :? Ech jak dobrze że już go nie ma.
Rob ma niebywale silną pozycję i jestem ciekaw czy inni w końcu sie przebudzą, że pora go wyeliminować. Nie wiem czym tak naprawdę jest spowodowane to, że każdy tak mu ufa i o wszystkim mówi. Socjal ma bardzo dobry, ale jednak ci ludzie trochę zachowują się jak pionki. Coraz bardziej zaczyna to przypominać amerykańskiego Surva i jego imiennika. Nicole i Steffi są teraz bardzo dobrze ustawione co mnie cieszy. Ale oby nie dały się ograć Robowi, bo Seipei też była z nim blisko, a tak łatwo sie jej pozbył. Cobus i Jacques podpięli się pod główny sojusz. Cobusa choć nie lubię to jednak doceniam jego grę. To jest typowa gra poza radarem. Stoi gdzieś w cieniu i nikt nie bierze go na celownik, a przy tym dobrze kombinuje i potrafi się dobrze ustawić. Durao zdobył przewagę na IOS, ale niezbyt mi ona przypadła do gustu. Ogólnie cieszę się że to on wygrał immunitet, ale jednak ta przewaga była zbyt potężna. Równie dobrze można było wcale nie rozgrywać zadania. Doceniam grę Durao. który też potrafił się dobrze ustawić w dominującym sojuszu. Nie wiedzę żeby w najbliższym czasie ktoś chciał się go pozbyć.
W mniejszości po tej radzie znaleźli się Mike, Mmaba i Laetitia. Liczę że Mike i Mmaba wydostaną się z tarapatów. Trochę się dziwię, że poszli na układ z Dante, gdzie wiadomo było że raczej są na straconej pozycji. Laetitia to totalny duch w grze. Ja nie wiem co ona tam robi i czy w ogóle wie co dzieje się w grze.

Moi najwięksi faworyci na ten moment: Nicole, Durao, Mike i Mmaba. Lubię jeszcze Stefii i Roba. Ale Stefii ma momenty gdzie wkurza swoim gadaniem, a Rob prowadzi zbyt perfekcyjną grę i liczę mimo wszystko na jakiś ładny blindside na nim.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 12

Post autor: Jasasiek »

Nareszcie odpadł Dante, no on po prostu się nie nadaje do tego programu.
Z innych rzeczy w zasadzie bez zmian. Steffi mogłaby polecieć w międzyczasie, bo strasznie mnie drażni. Polubiłem Durao, ale zgadzam się, że jego przewaga była przesadzona.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości