Odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 22 sierpnia

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Całkiem dobry odcinek, przyniósł mi trochę nadziei.

Pomysł z "aukcją" ciekawy, może nie do końca sprawiedliwy, ale szczęście też się liczy. To na co zwróciłem uwagę, to Rob, który naciskał na Steffi, żeby wzięła zakryty przedmiot od Jacquesa dla dobra sojuszu, a gdy rundę później mógł zrobić to samo, to wybrał żarcie.

Jacques coś próbował grać, generalnie nie przepadałem za nim specjalnie, ale jakiś irytujący nie był. Durao wydaje się być ślepo wpatrzony w Roba, kompletnie nie myśli i nie próbuje grać pod siebie. Mike jest bardzo nieporadny, z jednej strony chce wywalać zagrożenia i zrobić kontrsojusz, a z drugiej nic mu z tego nie wychodzi i dalej biernie głosuje jak mu każą.

Moje nadzieje pokładam w kobietach. Nicole jest bystra i już raz zdradziła bliskiego sojusznika + jej konfa z poprzedniego epizodu. Steffi otworzyła oczy po rozmowie z przyjaciółką, a Laetitia pragnie F3 z dziewczynami. Może prędzej czy później wywalą Roba, o ile nie będzie miał immunity runu. Generalnie lubię Roba i szanuję jego grę, ale... idzie mu aż za dobrze. Jak wygra to będzie to po prostu nudne i przewidywalne :D Gra bardzo dobrze (no, może momentami trochę przekombinowuje), ma bezpieczną pozycję, manipuluje innymi, wow. Ale i tak niech go wywalą.

Laetitia znalazła HI xD Jak jeszcze wywali Roba to może nawet będę jej kibicował.

Jedyne co mnie martwi to ilośc HI, mamy w grze 3 sztuki, a w grze 6 osób, jak doliczymy zwykłe immu to na jednej radzie bezpieczne mogą być 4 osoby - nie brzmi to dobrze.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 15

Post autor: ciriefan »

A dla mnie ten odcinek to był najnudniejszy odcinek od dawna, jaki widziałem.

Nudy jak cholera. Nawet nie wiem o czym pisać. Sezon miał potencjał, ale teraz to mi się nawet nie chce oglądać dalej.

Laetitia znajdująca HII i proponująca sojusz kobiet - beka sezonu. Jeszcze to ona obali Roba XD

Jacques - w końcu odpadł. Ile czasu można eliminować jedną osobę XD

Wygra Rob. Nuda.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 15

Post autor: Saw »

Odcinek taki sobie. Chyba najnudniejszy ze wszystkich jak do tej pory. Eliminacja Jacquesa była tak oczywista, że już bardziej być nie mogła. Jedyną opcją na ratunek mógł być Mike, ale że zdobył immunitet to nawet nie było opcji że ktoś inny odpadnie. Ale i tak szok, że tak długo zajęło plemieniu wyeliminowanie Jacquesa. Gościa już dawno nie powinno być w grze, ale przez głupotę musieli się z nim męczyć tak długo. Co do Jacquesa, to nic do niego nie mam. Choć szczególnie za nim nie przepadałem, to jednak w drugiej części sezonu pokazał się z niezłej strony. Początek miał kiepściutki, ale jednak z czasem nawet się wyrobił jako gracz i nie popełniła takich głupot jak przy eliminacji Ting Ting.
Została szóstka ale jakoś te emocje nam opadły. Rob jest zdecydowanym faworytem do wygranej. Wszystko mu się udaje, rozdaje karty i nie wierzę, że ktoś go powstrzyma. Ma zbyt dużą kontrolę nad innymi. Przyznaję że prowadzi rewelacyjną grę, ale jednak jego wygrana będzie zbyt przewidywalna. Dziwię się że nikt nie chce podjąć próby jego blindsidu. Niby pojawiają się rozmowy o tym że Rob jest zagrożeniem i warto byłoby się go pozbyć przed finałem. Ale nikt nie robi nic konkretnego w tym kierunku.
Mike teraz będzie na wylocie. Trzymam kciuki żeby zdobył immunitet tak jak w tym odcinku, bo inaczej jego los będzie przesądzony. A szkoda by było bo jako jedyny myślę że może przeciwstawić się Robowi. Choć jak na razie mało co w grze mu wychodzi. Wszystko idzie nie tak jak zaplanuje.
Panie Nicole, Steffi i Laetitia zakładają że we trzy dojdą do F3. No niby plan ok, ale należałoby się powoli ustawiać pod to F3 i wywalać duże zagrożenia, a nie trzymać takiego Roba do finałowej czwórki. Trzymam kciuki za Nicole i wierzę że coś jeszcze zdziała. Ostatnio zaczęło się mówić o jej mocnym socjalu. Choć do tej pory uważałem, że tak średnio sobie radzi w tym aspekcie.
Laetitia to normalnie fenomen. Babka to totalne zero strategiczne. Niech się cieszy, że laski chcą ją zatargać do finału. Ale podejrzewam że kazdy tam widzi się w finale u boku Laetiti, która dostanie okrągłe zero od jury. Serio jebłem śmiechem jak zobaczyłem że znalazła HII. Wszystkiego mógłbym się spodziewać, ale nie jej z ukrytym immunitetem Ale fajnie, że każdy ma prawo go znaleźć, nawet taka ameba strategiczna. Nie jak w US gdzie prawo do nich mają tylko ulubieńcy produkcji. Naprawdę zeszczam się ze śmiechu jak osobą która pokona wielkiego Roba będzie Laetitia ze swoim HII :lol: To byłoby epickie.
Durao mimo że lubię, to jednak jest typowym pionkiem Roba, bez żadnej strategii.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

W zasadzie ciąg dalszy Rob show. Jedyny ciekawy moment tego epa to Laetitia znajdująca HII. Może kobiety połączą siły i wywalą Roba, ale jakoś się nie nastawiam. Teraz pewnie odpadnie Mike, później Nicole/Steffi i Rob pójdzie do finału z goatami Laetitią i Durao. Ewentualnie Laetitia wyidoluje Durao wcześniej, żeby ocalić Nicole.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość