Big Brother Polska

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie nie mam pojęcia jak to wszystko ma wyglądać, ponoć dziecko wchodzi do programu z jednym rodzicem, może będą pokazywać rodziców pod prysznicem ;D

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja także uważam, że to jest przesada, jest tyle innych reality fajniejszych, na które można wykupić licenję. Z tego co pamiętam był taki program, dzieci wyjeżdzały do miasteczka rodem z westernu, musiały rządzić, pracować itp. Ciekawa jestem po czymś takim ile czasu dzieci się leczą u specjalisty wiadomego.
Ja jestem fanką reality kulinarnych i chętnie np bym zobaczyła polski top chef.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nowy reality show by się przydał, no może nawet z dziećmi, ale od razu w takiej formie, to przesada. Program wszędzie gdzie się pojawił był krytykowany, a Polacy wszystko skupują, licząc tylko na zysk :wink: I program miałby trwać 3 m-ce. Ciekawe co się stanie z tymi dziećmi jak wyjdą z programu, ja sobie tego na dzień dzisiejszy po prostu nie wyobrażam.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja tam się dziwię rodzicom, któzy wyślą dzieci do takiego programu. Bo zo można o takich rodzicach powiedzieć? Zapewne nic dobrego. Na pewno jednak się znajdzie pełno rodzin, które na własnych dzieciach będą chciały pieniądze zarobić.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Masz rację, takich rodzin w Polsce jest wiele, a dzieci, które występują w TV zapewne nawet nie będzie trzeba przekonywać. Po gestach dzieci z "Dzieciaków Górą" można wywnioskować, że wydaje im się, że są wielkimi gwiazdami :wink:, a tak niestety nie jest. Osoby które wezmą udział w tym "wspaniałym widowisku" nawet nie mają pojęcia jak się na tym przejadą. A ja pamiętam reality z dziećmi - "Łowcy przygód". Pamięta ktoś ten program?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

ATM grupa potwierdza, że w domu Wielkiego Brata zamieszkają dzieci: http://film.interia.pl/telewizja/wiadom ... 08284,3604

Guest

Post autor: Guest »

Widzia³am kilka odcinków pierwszej edycji, ale polska edycja programu jako¶ do mnie nie przemawia. Pomys³ z BB dla dzieci jest jak na TV w polsce zaskakuj±cy. Mo¿na siê domy¶liæ jaki typ osobowo¶ci znajdzie siê w takim programie. Dzieciaki z "parciem na szk³o", które chc± byæ "gwiazdami" oraz równie nienormalnymi rodzicami, którzy jeszcze bêd± entuzjastycznie popieraæ ich udzia³. W koñcu BB to ¶wietna droga do lansu i kariery. :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak, taki "szoł" to świetna droga do kariery. Jednak ja uważam, że dzieci w wieku 11-13 zamknięte na 3 miesiące w domu, przebywające 24h/dobę wśród pomieszczeń naszpikowanych kamerami to przesada. Ciekawa jaka stacja "skusi się" na ten format? Pewnie TV4.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ciekawe, kto to będzie oglądał. Żałosne. Myślałem, że już nic gorszego nie wymyślą od show o Joli i Jarku... :/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ponoć TV4 chce w swojej ramówce umieścić show o Joli i jej nowym chłopaku.

Guest

Post autor: Guest »

survivorfan pisze:Ponoæ TV4 chce w swojej ramówce umie¶ciæ show o Joli i jej nowym ch³opaku.
:roll: Czego to jeszcze nie wymy¶l±...

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ostatnio spotkałem ich na plaży - Jolę w tym nowym chłopakiem. Ich zachowanie... :D on jest takim typowym dresem, jestem ciekaw jaki będzie ten ich 'program' :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O matko. Oni chyba nie wierzą w to, że to będzie miało jakąkolwiek oglądalność... Żenada i tyle.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Oni obydwoje są największymi porążkami jakie widziałem w życiu na oczy, nie wróżę temu programowi żadnej przyszłości

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

colby pisze:Ostatnio spotkałem ich na plaży - Jolę w tym nowym chłopakiem. Ich zachowanie... :D on jest takim typowym dresem, jestem ciekaw jaki będzie ten ich 'program' :D
I jakie wrażenia po zobaczeniu na żywo takiej "mega gwiazdy" ? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości