Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Walczą o 100 tysięcy+ PLN brutto, więc może być problem z tym mieszkaniem w Radomiu :(

A co do morsowania to myślałem że dziadkowie robią to aby trafić do Galerii Zakręconych Teleexpressu, ale widać nie tylko.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Dzień 9 ?
Chyba już pogubili się z tymi dniami. W środowym odcinku była relacja z dnia trzeciego, czyli z wtorku. Wypadałoby więc, że sobota i niedziela to dni 7 i 8. Jednak dzisiaj w odcinku pokazano to jako dzień 6 i 7 :D

Odcinek nie był taki zły. Była drama o kibel, było przedrzeźnianie Łukasza, rozmowy Oleha (tak, on umie mówić) oraz ogłoszenie nominacji i przygotowania do wyjścia Natalii. Nawet pojawiły się soundtracki. Całkiem spoko epizod.

Marlena podobno podjęła decyzję (wraz z produkcją), że nie wychodzi jednak dzisiaj. Hahaha. Mówiła o tym od soboty, a teraz jednak nie. Pewnie wyjdzie za kilka dni, ale to przesuwanie jest dziwne. Może produkcja ją przekona do pozostania do soboty i wyjścia w programie na żywo :D Albo zogranizują jakiś specjalny odcinek w środku tygodnia :D

Widziałem też jakiś fragment na youtube jak Tomek rozmawia z Marleną. Chyba przejął się swoją nominacją. Nie chciał uczestniczyć w zadaniu. Widać, że zależy mu na wygranej. Wcześniej mówił, że planuje odejście. Patrząc na to co się dzieje i fakt, że jego szanse pozostania raczej nie są gigantyczne to zgaduję, że może chcieć wyjść przed niedzielą.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Wielki brat powinien tupnąć nóżką i porządnie opierdolić w celu zaprzestania tych niekontrolowanych wyjść jako to już robił w przeszłości... gdy miał jaja tj. był facetem. Serio, zaczynam wierzyć, że jedynym pomysłem na ludzi, którzy sami nie wiedzą czego chcą są jakieś kary pieniężne. Myślę, że to skutecznie utrzymałoby ich w środku.
15 tysięcy na castingach i wybrali samych quitterów.
Odcinek o niczym, ale jako tako im wyszedł. Może nawet nauczą się do końca edycji te odcinki montować.

W ogóle dzisiaj przypominałem sobie jakieś urywki różnych Big Brotherów z naszej pięknej cebulandii i niestety, ale ludzie wcześniej faktycznie potrafili organizować sobie czas bez łachy bb, a to jakieś kłótnie, a to gry, konkursy, jakieś śmieszki.

I o co chodzi z grubą Kasią? Na nominacjach była posrana ze strachu, bo coś tam niby wywinęła, dzisiaj lub w przedostatnim odcinku coś mruczała o jakiejś sytuacji. O co chodzi?

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Jack na jakim jutubie żeś to widział? :)
Co do Tomasza to ja słuchałem do pewnego momentu tej rozmowy z Marleną i on tam generalnie stękał, że to mu nie uchodzi robić takiego zadania z przebieraniem za dziewczynę i też było jakieś z manekinem i że to takie niskie. I wgl jak wyjdzie z domu i ktoś z jego znajomych będzie poruszał ten temat to generalnie weźmie i wyjdzie i przestaną być jego znajomymi... Wgl to sztywny jak nie wiem ten koleś, zero dystansu do siebie. On tam jest jednym, którzy najwięcej stękają.

Ja trochę w zeszłym tygodniu śledziłem te live feedy i nie wiem o co biega z tą Kaśką, no chyba, że o tą akcję z Danielem? To było w odcinku czy nie, bo już nie pamiętam. Generalnie on tam jej pojechał, że mu kanapki nie zrobiła czy coś, ahhahaah.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2019, 10:37 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

Kaśce chodziło o to, że Radek i maciek co chwile mówią, żeby każdy jadł szybciej, bo Kaska zaraz przyjdzie i wszystko zje, i biedna sie poplakała i powiedziała, że ma dosyć takich żartów.

Saw
8th jury member
Posty: 764
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Odcinek był całkiem dobry, chyba najlepszy jak do tej pory. Chciałem się pozytywnie nastawić do Maćka, a tu początek odcinka i już pokazuje swój żałosny poziom. Robić takie dymy o gówno to już naprawdę przesada. Ale z drugiej strony choć coś ciekawego było do zobaczenia. Na plus rozmowa i relacja pomiędzy Radkiem i Olehem. Fajnie że Ukrainiec zaczął coś mówić i można go lepiej poznać. Wydaje się naprawdę spoko osobą.
Coraz więcej plusów zbierają sobie u mnie Bartek i Igor. Bokser na początku był mi obojętny, ale wydaje mi sie że to niezły jajcarz i z nim może być ciekawie.
Tomek chyba jest ostro wkurzony eliminacją bo bardzo nastawiał sie na wygraną. On sobie doskonale zdaje sprawę że z Łukaszem nie ma szans w głosowaniu. Ale ja też bym wolał żeby to on odpadł, bo nic ciekawego tam nie wnosi. Łukasz przynajmniej ma charakter i potrafi się postawić Maćkowi. Nie spodziewałem sie że tak będzie walczył o swoje. Myślę że pomiędzy tą dwójką może być jeszcze sporo kłótni, biorąc pod uwagę że raczej szybko nie odpadną.

Słyszałem że Kasia miała jakieś tam spięcie z uczestnikami i właśnie chodziło o jedzenie. Ale jak widać to jej nie zaszkodziło, bo podczas eliminacji miała czyste konto.
Wkurza mnie już ta cała sytuacja z Marleną. Jak chce wyjść to niech ją wywalą i po kłopocie, a nie w durny sposób to przeciągają. Ona jest podobno pewna swojej decyzji, ale BB ją chyba przekonał żeby jeszcze troche została. Ogólnie wydaje mi się że casting bardzo słabo im sie udał. Mamy już dwóch rezygnujących, a to dopiero drugi tydzień. Na pewno z grona 15 tysięcy ludzi można było lepiej wybrać. Zawsze myślałem że jak sie idzie do takiego programu to chce sie zajść jak najdalej. A nie rezygnować po kilku dniach, bo sie tęskni za rodziną czy jak Daniel bez powodu. Kurde mają super dom, jedzenie, ciepło a im jeszcze nie dogodzisz. To nie Survivor gdzie można nie wytrzymać warunków panujących na wyspie.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

Kasia wczoraj powiedziała, że w ogóle i tak nie może zostac do końca programu, bo ma wyjazd do Stanów, więc raczej nie powinno jej byc w tym programie.

Saw
8th jury member
Posty: 764
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

^
Mnie to jakoś bardzo nie dziwi, bo coraz większe brudy uczestników wychodzą. Nie powinno tak być że biorą uczestnika który nie może być do końca. Jak dla mnie to jedna wielka pomyłka. A co jak dojdzie daleko? Zrezygnuje czy będą udawać że odpadła po głosowaniu. Natalia po programie przyznała że tez nie chciała tam zostać do końca i w pewnym momencie pewnie by zrezygnowała. Naprawdę super podejście. Ohme nie popisała się podczas tych castingów.
Okazało się też że Karolina grała w paradokumencie Szpital. Jak widać coraz więcej mamy osób obytych z telewizją.

Radek podobno grał w Koronie królów :(

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Marlena może chce wyjść bo się boi, że jak zostanie dłużej to ludzie zaczną o niej grzebać, no ale już za późno :lol: Miała rozbieraną sesję, zdjęcia w internecie. Nie bała się pokazywać tam a w programie się kąpie w stroju ;)

Jak ktoś chce popatrzec na jej bimbałki to łapcie link: http://rakosz.pl/galeria/Marlena/?fbcli ... 6uFJV7sTx0

Wchodzisz na własną odpowiedzialność :D

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Ugh, ma rację że nie pokazuje tych sztuczności w programie.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Łukasz vs Tomek to będzie nudny wynik i przewidywalny, diaspora LGTB zrobi swoje nie watpię. Boję się że może przez to wygrać ten program.
Coś mi się wydaję, że ta ekipa by się idealnie odnalazła w Survie, spiskując.
Ktoś wie z ktorego roku są te zdj Marleny?
Wydaje mi się że Tvn wyrabia się z realizacją i będzie już tylko lepiej, pytanie czy to uratuje program. Wie ktoś jak oglądalność ( poza pierwszym) odcinków?
Igor się rozkręcił to mam nadzieję, że i big sister będzie się rozkręcać.
Ciekawe czy uda się im wynająć chatę jakimś zagranicznym edycją.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

No niestety widać że pokazują to tak żeby Tomek miał zagwarantowaną przegraną. W dzisiejszych czasach TVN sobie nie pozwoli na to aby Łukasz odpadł.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Odcinek w porządku, ale edit i faworyzowanie Łukasza mi się nie podobało, on też dużo gra i udaje.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Nie pozwoli sobie dlatego, że nie mają kompletnie o czym gadać, dlatego jego orientacja wzbudza takie kontrowersje... Ale spokojnie, pewnie jeszcze kilka razy z rzędu będzie nominowany i odpadnie. Na pewno nie wygra. 100%.

Oleh. <3 Marlena. <3 Justyna. <3 Mam nadzieję, że Marlena jednak nie quitnie, wygra cały program i będzie mogła mówić wszystkim, że to była tylko jej strategia! Chyba jej nie lubią, że nie głosują na nią mimo że chce odejść. :( Albo tak bardzo nie znoszą Tomka i Łukasza. Justyna - królowa łamania regulaminu. No collar vegan queen. Musi wygrać, żeby pokazać, że zasady są po to, żeby je łamać! Myślę, że to właśnie ona jest agentem. Potem się pewnie okaże, że te osoby, które quitnęły nie były nawet prawdziwymi zawodnikami tylko było to wyzwanie dla uczestników jak zimna woda i zakaz grania w piłkę, a my tak ich hejtowaliśmy. Przecież skoro sama Magda powiedziała, że nie może zostać do końca - podstęp! Pewnie jest szkodnikiem albo osobą z produkcji i ma za zadanie udawać domownika. Na następne zadanie chciałbym jakiś quiz "co wiesz o mieszkańcach?". Tam pasowałoby to zdjęcie Marleny i ona pewnie zrobiła sobie tą sesję myśląc o BB, że kiedyś weźmie udział i dzięki temu dostanie SMSy.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

MaciekRS pisze:
26 mar 2019, 20:34
No niestety widać że pokazują to tak żeby Tomek miał zagwarantowaną przegraną. W dzisiejszych czasach TVN sobie nie pozwoli na to aby Łukasz odpadł.
Oj, po edicie z poprzedniego tygodnia powinna zostać niunia, a nie łysy. Aczkolwiek zgadzam się - Tomek ma przejebane, ale sam sobie kopie grób i to od początku - kompletnie niewidzialny, a teraz na dodatek obrażony na świat, który śmiał go oszukać, bo jakich głębokich i wysokich treści spodziewał się po programie, w którym Frytka pieprzy Kena w jacuzzi, a Janusz Dzięcioł, aby zgarnąć hajs w trakcie nominacji przebierał się za Karolinkę?
Ofc w historii big brothera zdarzały się sytuacje, w których szara myszka/niewidzialny zawodnik pokonywał tzw. "mocnego" gracza, np. Alicja rozjebująca Gulczasa.

I co? Można? Można. Wreszcie dostaliśmy dobry odcinek. Idiotyczne zadanie, kilka osób dostało setki i były emocje. Da się? Da. Imao, szkoda, że zjebali tak koncertowo pierwszy tydzień.
Łysy to czarny charakter tego sezonu. Osobiście nie mogę doczekać się konfrontacji pomiędzy nim, a Łukaszem. W końcu mamy kolejną ciekawą historię - walkę między nimi.
Co jeszcze? Zlitowali się i pozwolili się zaprezentować Olehowi. Czy tylko ja rozumiem talk show jako talk show, a nie pierdolamento Oleha?
Zdecydowanie najlepszy odcinek do tej pory. Może jeszcze z tego sezonu coś będzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości