Big Brother Polska

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

z resztą sama oglądam 13 edycję amerykańską
O! Dokładnie na to wpadłem. Tak tylko się zastanawiałem co to za cuda i dziwy w tym bb amerykańskim się dzieją.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pierwszą to wiadomo, że najbardziej się pamięta chociaż ja pamiętam wszystkich uczestników z większości edycji:) Byłem za Manuelą i Klaudiuszem w pierwszej, Gulczasa szczerze powiedziawszy nie lubiłem. Był bardziej z poziomu tych z TV4, zresztą potem wystąpił w piątej edycji:P Janusz w sumie był mi obojętny, nie wiem co ludzie w nim widzieli:)

W drugiej edycji moją faworytką była Agnieszka, taka śpiewająca blondyneczka. Trzecia była taka trochę nudnawa w porównaniu z poprzednimi, bo wszelkie osoby wokół których się coś działo poodpadały szybko, w sumie dobrze że Chemik wygrał.

Czwarta bez komentarza, wkurzył mnie już sam fakt tych licznych migracji uczestników w tę i z powrotem, chyba ze 30 osób się przewinęło. Ogólnie moim zdaniem wiele było ustawione, ciągle nominowana była najbardziej kontrowersyjna czwórka: Jolka udająca pustaka, Kasia L. czarny charakter, Adrian gej i Iza outsiderka, zbierali dużo głosów czy to na plus czy na minus więc napędzali kasę a jak za wcześnie były nominowane same kontrowersyjne osoby, to im dokładali automatycznie nominowanego kogoś za byle pierdołę i ta osoba odpadała żeby nie zabijać za wcześnie kur znoszących złote jajka. W ten sposób odpadła Agata, jedyna uczestniczka, którą polubiłem.

Po porażce czwartej edycji, piątą oglądałem tylko z doskoku i w sumie dobrze - demolujący chatę Józek, prosta jak dębowe krzesło Daniela... Ale faktycznie zwycięzca, ten Janusz był akurat nieco inteligentniejszy niż oni wszyscy.

Żeby BB mogło się jeszcze w Polsce podnieść, musiałby się chyba za to wziąć z powrotem TVN, nie oszukujmy się.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak każdy to każdy xd
pierwszą edycję oglądałam, z resztą chyba jak i większość Polaków :wink: i szczerze? Pamiętam z niej chyba wszystkich, no dobra nie wszystkich ale większość graczy :) nawet czasem udało mi się u sąsiada na canal+ chyba hmm nie wiem żółtym wtedy? w każdym bądź razie canal+ na jednym ze swoich programów nadawał 24h relacje z domu BB, ekran podzielony na cztery mniejsze i obraz z 4 rożnych kamer :)

drugą edycję pamietam w sumie chyba nawet dobrze xd chyba :wink: bo pamiętam kto wygrał, pamiętam agnieszke o której pisze tombak (blond kręcone włosy tak?) i tam jakieś pomniejsze osoby, ale no to nie to samo co oryginał xd

trzeciej edycji widziałam może z 2-3 odcinki i to tyle xd oczywiście najsłynniejsze co pamieam to ken i frytka i seks w wannie xd choć nie oglądałam chyba tego xd nie wiem nie pamiętam :wink:

4 i 5 edycji nie widziałam w ogól więc się nie wypowiem xd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

słonko pisze:jak każdy to każdy xd
pierwszą edycję oglądałam, z resztą chyba jak i większość Polaków :wink: i szczerze? Pamiętam z niej chyba wszystkich, no dobra nie wszystkich ale większość graczy :) nawet czasem udało mi się u sąsiada na canal+ chyba hmm nie wiem żółtym wtedy? w każdym bądź razie canal+ na jednym ze swoich programów nadawał 24h relacje z domu BB, ekran podzielony na cztery mniejsze i obraz z 4 rożnych kamer :)

drugą edycję pamietam w sumie chyba nawet dobrze xd chyba :wink: bo pamiętam kto wygrał, pamiętam agnieszke o której pisze tombak (blond kręcone włosy tak?) i tam jakieś pomniejsze osoby, ale no to nie to samo co oryginał xd

trzeciej edycji widziałam może z 2-3 odcinki i to tyle xd oczywiście najsłynniejsze co pamieam to ken i frytka i seks w wannie xd choć nie oglądałam chyba tego xd nie wiem nie pamiętam :wink:

4 i 5 edycji nie widziałam w ogól więc się nie wypowiem xd
Może to i lepiej, że nie oglądałaś 4 i 5, złe wrażenie by Ci zostało:) To taki mały smaczek z sieci, który potwierdzi moje słowa: http://www.youtube.com/watch?v=jsMgujTm0wA

Tak, dobrze kojarzysz Agnieszkę z dwójki:) Wiele osób uważało ją za pustą lalę, ale moim zdaniem był sympatyczna i nie taka głupia. Obawiałem się, że odpadnie dużo wcześniej, ale widać ludzie dali jej kredyt zaufania bo doszła prawie do końca. A pamiętacie Wojtka Glanca z tej edycji? xD Ten to był dopiero czub. Latał z tą pacynką, Eustachym. Był brzuchomówcą. Kilka lat temu wystąpił w Mam Talent (bodajże?) i gdy nie przeszedł dalej groził w sieci samobójstwem. Był też Irek-Kosmita, którego wyprowadzono z domu wielkiego brata wprost do szpitala psychiatrycznego.

Wieczór w jacuzzi Frytki i Kena w trzeciej edycji był niezapomniany:) Z tego, co pamiętam, zrobili to już pierwszego czy drugiego dnia. W późniejszych edycjach pewnie nie byłoby to już tak głośne, czasy reality się zmieniły. Wtedy gadano tylko o tym i oboje szybko odpadli. Można mieć na ten temat różne zdanie, ale akurat rozmowa Cejrowskiego z Frytką o tym była dla mnie żałosna.

Z trójki charakterystyczne też były ucieczki z domu przez dach, wulgaryzmy "Zołzy" i Karolina, która zbierała Pokemony i wyszła trzeciego dnia bo tęskniła za pieskiem xD
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie lubiłem Klaudiusza, Gulczasa i Gośki. Miałem dużą satysfakcję kiedy obaj panowie przegrali nominacje i odeszli. Też lubiłem Agę z 2. Doszła bardzo daleko. Ostatnia piątka starych uczestników. Glanc występował jeszcze w Wesołowskiej. Co do 2 edycji cieszę się tylko, że nie wygrała osoba, która robiła wokoło siebie przedstawienia typu Irek.
Akurat to jeszcze przejdzie jako parodia Dody, ale to...
http://www.youtube.com/watch?v=YZe10aPeLbE
http://www.youtube.com/watch?v=U8wPlkBqbn8
Ogólnie 4 i 5 polegały na wywoływaniu sztucznych dram. I prowadzący profesjonalny jak nie wiem co.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak to już bywa jak Wielki Brat to nie tylko pojawiający się od czasu do czasu głos (jak np. w Niemczech czy w USA) tylko producent i jednocześnie reżyser, któremu zależy na zyskach. Manipulacje w Czwórkowym BB były na porządku dziennym. Nie wiem czy wiecie/pamiętacie, ale podczas jednego z ringów sumy procentów nie dawały 100%, tylko 110% :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Tak to już bywa jak Wielki Brat to nie tylko pojawiający się od czasu do czasu głos (jak np. w Niemczech czy w USA) tylko producent i jednocześnie reżyser, któremu zależy na zyskach. Manipulacje w Czwórkowym BB były na porządku dziennym. Nie wiem czy wiecie/pamiętacie, ale podczas jednego z ringów sumy procentów nie dawały 100%, tylko 110% :D
Hahah było coś takiego:) A najlepsze były wyniki cząstkowe, do ostatniej chwili "łeb w łeb" szła jakaś osoba, która z definicji miała odpaść i ktoś z faworytów produkcji typu Jolka czy Adrian, a potem niby cudowne ocalenie niewielką ilością głosów. Wszystko tam było ustalone żeby zedrzeć jak najwięcej kasy z SMS, nawet sama F2 - dwie największe rywalki więc ludzie głosowali, a tak naprawdę na Kaśkę Lenartowicz były takie pojazdy od widzów że normalnie powinna była odpaść na początku. Chociaż ja uważałem ją za jedną z inteligentniejszych osób na tym tle.

Kobra, w jedynce też nie przepadałem za Gosią. Zachowywała się (a przynajmniej pokazana była) fałszywie i doszła do F3 wyłącznie przez to, że nie była pod koniec nominowana, w przeciwnym razie w finale z Manuelą i Januszem zmierzyłaby się "gladiatorka" Alicja. Ale słyszałem, że antyfani Gosi zrobili niestety prawdziwe piekło jej i jej rodzinie, w jednym z wywiadów Gosia wyznała, że jak wyszła, to pierwszym jej widokiem był widok załamanej i bardzo wyszczuplałej z nerwów mamy. To już przesada.

Nie wiem, czy wiecie, ale Anna Baranowska, pierwsza wyeliminowana w jedynce, już nie żyje. Kilka lat temu ktoś ją napadł i zmarła w wyniku obrażeń.

W dwójce też w sumie cieszyłem się z tego, że wygrała osoba, która wygrała (nie wiem w sumie czy mogę spojlerować, może będą kiedyś powtórki), kibicowałem jej po odejściu Agnieszki, za to Dawid mnie irytował i miałem nadzieję, że nie wygra. Pamiętam też historię Wojtka Witczaka, który chciał wygrać żeby pomóc choremu synowi (jeśli nic mi się nie pomieszało) no i był o włos, doszedł do finału.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Te wyniki cząstkowe najbardziej mnie rozwalały w barze. Krzysiu potrafił podawać je jeszcze 10 razy przed ogłoszeniem prawdziwych wyników. Ale co tam? Nie ma jak to zmobilizować widza do głosowania na swojego faworyta. Głosowanie w BB4 było syfne. Głosy za, głosy przeciwko. Po co tak utrudniać? Wystarczyłoby proste: głosuj na osobę, która ma opuścić dom wielkiego brata.
Nie wiem, czy wiecie, ale Anna Baranowska, pierwsza wyeliminowana w jedynce, już nie żyje. Kilka lat temu ktoś ją napadł i zmarła w wyniku obrażeń.
Wiemy, wiemy. Różne historie krążyły wokół jej śmierci.
Z jedynki warto wspomnieć też o Piotrze Lato.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kobra pisze:Te wyniki cząstkowe najbardziej mnie rozwalały w barze. Krzysiu potrafił podawać je jeszcze 10 razy przed ogłoszeniem prawdziwych wyników. Ale co tam? Nie ma jak to zmobilizować widza do głosowania na swojego faworyta. Głosowanie w BB4 było syfne. Głosy za, głosy przeciwko. Po co tak utrudniać? Wystarczyłoby proste: głosuj na osobę, która ma opuścić dom wielkiego brata.
Nie wiem, czy wiecie, ale Anna Baranowska, pierwsza wyeliminowana w jedynce, już nie żyje. Kilka lat temu ktoś ją napadł i zmarła w wyniku obrażeń.
Wiemy, wiemy. Różne historie krążyły wokół jej śmierci.
Z jedynki warto wspomnieć też o Piotrze Lato.
O tak, Lato gdyby nie został automatycznie wyrzucony z programu za taką głupotę, to mógłby dojść daleko. Był lubiany. Generalnie jest muzykiem, wystąpił z czwartej edycji Idola w F10 i był też na castingu do The Voice tylko nie przeszedł dalej.

Głosowania w Barze to w ogóle inna historia, Ibisz pomylił się co najmniej raz w odczytywaniu wyników i odpadła nie ta osoba, co powinna. Były też machlojki, zwłaszcza w szóstej edycji ze zwycięzcą, ale to już wiem prywatnie. Lubiłem ten program i bym sobie powspominał tylko nie wiem na ile kto pamięta:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

6 to Europa? Ten Anglik narwany wygral :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tak, o tę edycję chodzi... Słowo "wygrał" wziąłbym w duży cudzysłów:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Ja tam nie lubie tego programu . O co w nim w ogole chodzi . Siedza zamknieci w domu i gadaja o pierdolach . Co w tym fajnego . W innych reality jest jakis cel . Tutaj nie ma .

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Faktycznie, po wkręceniu się w Survivor mi również brakuje jakiegoś głębszego celu BB. Elementu strategii, czegoś w tym guście. Ale jednak lubię ten program i któregoś razu zapewne skuszę się na jakąś amerykańską edycję. Zawsze pozostaje możliwość oglądania nowych osobowości, oglądania reakcji ludzi na różne sytuacje, jakiegoś tam kibicowania danym osobom skoro jest eliminacja...

Wszystko jest kwestią doboru uczestników, żeby byli inteligentni i umieli widzów zainteresować. A nie tak jak BB 4.1, wczoraj oglądałem kawałek powtórki na TV6 i natrafiłem na obraz paradującej półnago Jolki z doczepionymi uszami królika. Nie na tym ma polegać BB i przez taki dobór obsady ludzie się właśnie do niego zniechęcają.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Ja ogladael pierwsza edycje , maly wtedy bylem to mi sie podobala , Ale ludzie trzeba przyznac byli wtedy fajni , nawet mojego ojca kolega ze studiow sie zalapal . W roznym wieku , z roznych srodowisk . Potem byla ta edycja na czworce gdzie cala obsada to tylko mlodzi pusci ludzie typu wlasnie jola . Ale widzialem urywki jakiejs edycji gdzie byl ten kickbokser , rozwalil mnie wtedy jak te awanture zrobil . Najpierw trudzil sie zeby rozwalic te drzwiczki od lazienki tylko po to zeby potem otworzyc je klamka : )

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

ja osobiście nie przepadam za BB i wszystkim programami tego typu gdzie o wynikach decyduje publiczność przez smsy, tel, internet itp.

Między innymi dlatego spodobał mi się Survivor, wiadomo, nie ma mowy o naciąganiu wyników, sami uczestnicy decydują kto jest najlepszy, a nie publiczność która widzi tylko to co było pokazane w TV. Uczestnicy są tam 24h na dobę i nie ważne co jest pokazane w TV mają jednak szerszy pogląd na to jak jest.

Wiadomo, że to całe głosowanie fanów, jest zrobione dla kasy i żeby dać widzowi możliwość uczestniczenia w tym wszystkim, ale tak jak jest w Survivor czyli "nagroda publiczności" w zupełności wystarcza jak dla mnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości