Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Jack pisze:
22 cze 2019, 10:51
Niedługo w tym miejscu zaczną kręcić Top Model, pewnie modele wyniosą się tuż przed wrześniem i z marszu wejdą tam uczestnicy.
Jeszcze nigdy Top Model nie kręcili dwa razy w tym samym domu, więc szczerze wątpię, że modele mieszkają w domu po "Big Brotherze", zwłaszcza, że nagrywano tam jeszcze po finale wywiady w czasie, gdy już realizowano odcinki z finałową 13 Top Model. :D

Co do tej edycji - ogólnie oceniam ją pozytywnie, tym, co mi najbardziej przeszkadza w tym programie jest dom. Nie chodzi nawet o sam fakt, że to jest zwykły dom, bo w codziennych sytuacjach nie robi to wielkiej różnicy, ale to tak bardzo ogranicza im jakikolwiek potencjał na zrobienie bardziej wymagających zadań od kwestii scenografii, ale też ogólnie - nie zamkną ich w domu na cały dzień. Miał być tutaj jakiś pokój do zadań, który by im na to pozwalał, ale ostatecznie nie było takiego pomieszczenia, tak samo "pokój multimedialny", na co to komu? Mają telewizor w pokoju zwierzeń, nie potrzebują osobnego pokoju do wyświetlania 10 razy w sezonie jakichś pierdół.

Co do prowadzących - Agnieszka jest okej, widać było, że w trakcie prowadzenia sezonu dostała opieprz, że nie ma pojęcia co się dzieje w programie i wzięła się trochę w garść, Ohme bardzo na plus. I co do prowadzących tutaj kończą się plusy. Chajzer jest najbardziej irytującym prowadzącym w portfolio TVNu, on przypomina mi Ibisza kiedy miał swoje najgorsze lata próbowania bycia "cool", z tym, że Ibisz mimo wszystko jest lepszym prowadzącym z samej racji doświadczenia. Jędrzejak to mimo całej sympatii powinien zostać przy roli pogodynka w DDTVN, bo do prowadzenia programu na żywo się nie nadaje, nie było ani jednej Areny w której nie palnąłby jakiejś głupoty. Sama produkcja mogłaby zaoszczędzić na prowadzących zostawiając samą Agnieszkę na arenę - bo drugi prowadzący tutaj jest zupełnie zbędny oraz dając Ohme jako prowadzącą BB Nocą.

Samo BIg Brother Nocą mogłoby dostać jakieś przyzwoite studio, bo ta klitka wygląda żenująco, myślę, że nie byłoby problemu zgarnąć jakąś małą widownię i zrobić coś większego, żeby wyglądało to jak porządny program.

Co do kolejnej edycji - nie liczę na to, że zobaczymy "standardowy" dom, bo tak się nie stanie, ale liczę na to, że produkcja trochę bardziej przygotuje się na zadania i podejdzie do tego z trochę większym rozmachem. Liczę też, że zmienią diametralnie wystrój domu, bo jeżeli zostanie on w tym samym stylu to będzie to po prostu nudne, a tak samo wizualne odświeżenie zdecydowanie pomoże w tym, aby program był w miarę świeży (to, że TVN robi dwie edycje na rok to jest pomyłka sama w sobie, jak już musieli dawać kolejny sezon to mogliby zrobić maksymalnie 30 dniowy Celebrity Big Brother, wtedy byłoby to w miarę do zniesienia).

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

TVN ogłosiło, że drugą edycję zamiast Agnieszki będzie prowadziła Gabi Drzewiecka :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Szkoda, że Chajzera nie zmieniają :D

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

Jack pisze:
01 wrz 2019, 14:01
Szkoda, że Chajzera nie zmieniają :D
Chajzera będzie jeszcze więcej, bo o ile dobrze pamiętam to on teraz zastąpi pogodynka :?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Wybornie, przynajmniej jakoś przejdą mi resztki ochoty na oglądanie tego sezonu :)
A tak na serio kojarzyłem go jak jeszcze kilka lat temu robił jakieś materiały do DDTVN i wydawał się być całkiem normalnym reporterem, ale w BB to juz przechodził sam siebie. BB Nocą i jego teksty/zachowanie momentami było tak żenujące, że nie dało się tego znieść.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Funfact z pewnej grupy z facebooka, gdzie pojawił się post, że na nowy sezon zobaczymy niewiele zmian w wyglądzie domu.

Polscy widzowie to jedyni widzowie, którzy chwalą brak zmian, bo stacja:
-przyoszczędziła
-nie marnuje mebli (widzowie martwią się gdzie pójdą stare meble, czy skończą pod mostem?)
-nie maluje ścian w domu bb bo CZY WY MALUJECIE SCIANY W MIESZKANIU CO POL ROKU?

Pojawił się nawet pomysł, że to nie stacja powinna zmienić wygląd domu...tylko uczestnicy w czasie pierwszego tygodnia, cytuję "od razu będzie wiadomo kto miga się od pracy". xD Wyczuwam crossover z Kasią Dowbor...ale czy tvn i polsat się dogadają? mam już spoilery od polsatu

Obrazek

czemu polacy wydają siętacy głupi xDDD
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Polska mentalność XD
Nie rozumiem dlaczego nasi rodacy mają takie dziwne podejście do programu rozrywkowego.

Chciałbym, aby zrobili jakiś wariacki dom w stylu Kanady albo USA z pokojem dla biedoty, jakimiś dziwaczyni ozdobami, nowym, sekretnym pokojem albo chociaż pokręconym pokojem zwierzeń jak w UK. Niestety, ale to już nie rok 2001. BB jest... musi być bardziej krzykliwy.

Noale Grażyny i Janusze potrzebują skromnej izdebki, białe ściany, robotnej baby zapierniczającej w kuchni (najlepiej lepiąc pierogi albo skubiącej kurę na rosół), znużonego chłopa, który przyjdzie do chaty po całym dniu roboty w polu, siądzie przy stole z tradycyjnym, polskim obiadem nań i pomodli się do krzyżyka z Chrystusem nad wejściem do izby. Zero jakichś idiotów, samolubów, leni, jakichś dramogennych osób. Wszyscy robią wszystko dla grupy, są szczerzy i prości. #IdealnyPolskiBigBrother

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kamel »

Kobra pisze:
07 wrz 2019, 10:15

Chciałbym, aby zrobili jakiś wariacki dom w stylu Kanady albo USA z pokojem dla biedoty, jakimiś dziwaczyni ozdobami, nowym, sekretnym pokojem albo chociaż pokręconym pokojem zwierzeń jak w UK.
dla nich ten dom to kicz, niepotrzebny przepych i chwalenie sie bogactwem, ktoś nawet chwalił TVN ze się cieszy ze nie podąża za amerykańskim wzorcem obłudy XD.
Uczestnicy powinni żyć skromnie o chlebie (który znów by ktoś ukradł- Kasia) i wodzie, a zamiast domu powinni im wynająć pietro mieszkań w bloku w Sosnowcu.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

powinni im wynająć pietro mieszkań w bloku w Sosnowcu.
To też już grali. Co prawda nie w Sosnowcu, a w Gorzowie (chyba niewiele lepiej), jakiś jurny biznesmen stwierdził, że zrobi sobie własne rijaliti, wynajął mieszkanie w wieżowcu, nawpuszczał do środka motłochu zwerbowanego na Naszej Klasie, ustawił trzy kamery i dumny z siebie nazwał to wszystko "Bitwa o sławę". Bodaj w połowie edycji zabrakło mu siana na prąd, więc zwinął stragan, ogłosił zwyciężczynią jakąś randomową lasię i pogonił całe towarzystwo. Podobno sąsiedzi żalili się, że kandydaci na gwiazdy wychodzą nocami na balkon, drą japy i żebrzą przechodniom o szlugi.

Ale co do nowej edycji, to przyznam, że ja osobiście mam głęboko w pupsku jaki będzie wystrój, byle wpuścili tam ludzi, których da się oglądać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Pamiętam to Tombak <3 Tam była chyba taka akcja, że w połowie tej edycji dali uczestnikom mikroporty XD
I tak jak mówisz wszystko padło po kilku tygodniach, na stronie napisało, że jakaś laska wygrała show, a kasy chyba nie dostała do dzisiaj :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Też pamiętam to cudo, co prawda wyłącznie z pudla, ale jednak XD

Jeśli chodzi o skromność i bidę to powinni reanimować Dwa światy. Serio, dziwi mnie, że Polsat jeszcze nie skopio... znaczy nie postawił na reaktywację reality show.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Im wystarczy bida umysłowa, więc skupiają się na swoim Love Island.

Z Dwóch Światów pamiętam tylko cycoliny panny Zuzanny, zasady były tam chyba mocno niemrawe i zdaje się, że przy odpowiednim pożyczaniu od siebie hajsu cały plebs mógł tam dojść suchą nogą aż do finału. Prędzej szedłbym w Bar, tam też się zanadto nie wykosztowywali. Słyszałem, że wódy mieli pod dostatkiem, ale tak to lodówa pusta :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Ale hajsu nie można było pożyczać w nieskończoność. Jak dobrze pamiętam tylko raz można było i też nie było wiadomo, czy jakaś sknera pożyczy. Akurat DŚ plusują za sam koncept, bo przynajmniej wymyśliliśmy coś swojego, a jakby nieznacznie zmodyfikować reguły, mogłoby powstać fajne reality. A tak ciągle telewizja bierze się za jakieś zagraniczne formaty, które w większości robi się bez jakiegokolwiek zrozumienia.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Kojarzy mi się, że jakiś dżony z Polsatu szumnie to wtedy reklamował, że to program o współpracy i jeśli grupa będzie sobie pomagać, to dojdą do końca bez ubytków w ludziach, tylko te wszystkie japy właśnie nie chciały od siebie pożyczać i dlatego poodpadały, no ale młodym się było, pstro w głowie miało, to i mogę nie pamiętać. Tak czy inaczej format po drobnych poprawkach mógłby być do zżarcia, zresztą nasi sprzedali to nawet gdzieś na wschód. Ale czy ostatecznie jakiś Iwan z Nataszą doili krowy na wizji, czy skończyło się na planach, tego już nie wiem.

Edit: Żeby nie było, że tak sobie tylko bezczelnie offtopujemy, to w ramach Bebe Dwa (Siedem? Osiem?) zaprezentowano już trójkę kandydatów na uczestników, zaprezentujmy więc i my: https://www.rmf.fm/magazyn/news,25787,b ... ydaci.html

Nie wiem jak Wy, ale ja płonę z ciekawości, czy do programu dostanie się Martyna, Wiktoria, czy Seweryn. Strzelam, że będzie to #trenerpersonalny, tego jeszcze nie grali :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości