S22E03 "Keep Hope Alive"

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S22E03 "Keep Hope Alive"

Post autor: Roxy »

Cieszy mnie wygrana Matta na RI, ale tylko dlatego że nie lubiłam Fran ^^
znów powtórka z multum wypowiedzi Roba i Russella i próba podejścia tego ostatniego...
zadanie w zasadzie bez emocjo, bo skoro fioletowi mieli się podłożyć to nawet nie było na co patrzeć, zwłaszcza że zadanie jest z poprzedniego sezonu, przynajmniej to koło i woda, bo nie pamiętam już co potem było ^^
chciałabym tylko zobaczyć minę Roba, który jest taki szczęśliwy ze zwycięstwa i z tej wskazówki, gdy będzie to oglądał i dowie się że zadanie było z góry wygrane ^^
ale co z tego xd rada wynagrodziła mi wszystko
to było cudowne, udało im się zachować to rozdzielenie głosów, udało im się wywalić Russella, oby na RI też odpadł, i do tego jeszcze mogłam się pośmiać z tego co Stephanie mówi^^ może i tak dziewczyna jest wierną fanką Russella, ale jakoś ją polubiłam i życzę jej dojścia daleko ^^

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Trzeci odcinek i nadal trzyma poziom dwóch pierwszych. Ja tam kibicowałem Fran, Matt robi miny jak kot sraj.cy na pustyni i mnie denerwuje tym xD Fran chociaż była śmieszna. Szkoda.
Porażka Zapatery była wiadoma już po zapowiedziach. Ale pomysł o odpuszczeniu zadania rzeczywiście idiotyczny. Ralph jest rzeczywiście głupi jak but, ale że jest głupi to ma i szczęście zgodnie z przyszłowiem :wink: Siedzi z tym HII i jeszcze się godzi na ryzykowne rozdzielania głosów :shock: Z jednej strony szkoda, że Julie nie przeskoczyła, z drugiej to mimo wszystko jest coś wyeliminować Russella xD
Stephanie jest pyskata, i nie da sobie w kulki lecieć i za to ją lubię. Jej problem polega na tym, że teraz to ona nie ma czego szukać, bo Krista siedzi cicho i to ją zostawią.
Jestem ciekawy ile Russell pobędzie na RI. Szczerze to mam nadzieję, że obaj panowie co się tam znajdują pojadą do domu szybko.

Ciekawe co się wydarzy za tydzień xD
Obrazek

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

podobal mi sie ten odcinek, zwlaszcza pod koniec, Julie moze okazac sie niezla graczka w tym sezonie... Stephanie juz lezy jesli nie wygraja, albo jak nie dojdzie do twistu :D
Krista to jak szara myszka, Sarity w ogole nie znam, o dziwo nie bylo dzis Kristiny, za to Andrea sie pojawila.... widac ze teskni za Mattem, ale jak sie nie wezmie dziewczyna brac za siebie, to po niej :D

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

w sumie odcinek był niezly ale wszystko poszlo nie po mojej mysli, przegrala Francesca a do tego odpadl Russell. W sezonie, w ktorym go polubilem odpadl jako 3, super xd
Poki co sezon mi sie totalnie nie podoba... Jedyne osoby, ktorym teraz kibicuje to Kristina i Stephanie.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Nie wierzę, po prostu nie wierzę! Tyle czasu czekałam na to aż wyrzucą Russella przez te wszystkie sezony i wreszcie się udało! Chociaż pomijam, że w tym sezonie mnie aż tak nie irytował.
Co do RI to wolałam, żeby wygrała Fran, ale z perspektywy czasu cieszę się, że to jednak Matt został, bo ma duże szanse pokonać Russella.
Generalnie ten sezon bardzo, ale to bardzo mi się podoba. W tej chwili moimi ulubionymi zawodnikami są David, Stephanie, Julie, Rob, Andrea. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

OoooOOOoooo trzeci odcinek i nadal jest ciekawie :wink:
Kijek Matta na początku wyzwania ;d no chłopak nie radził sobie z związaniem tych patyków, ale końcowy efekt osiągnął, jednak szkoda, że to nie Francesca pozostała, na początku radziła sobie o wiele lepiej, a tu nagle.... klapa :(
Konkurencja, powtórzona, szkoda. Decyzja fioletowych o podłożeniu zadania, nie za mądra. Wiele ryzykowali, ale cel mimo wszystko udało im się osiągnąć.
Cóż to się stało, że Rob nagle nie uważa HII za fee? Mam jednak nadzieję, że on go nie znajdzie ;]
A teraz przejdźmy do spraw związanych z radą plemienia :wink: Jakoś nie mogłam uwierzyć, że Julie zjedna się z Russelem i Stephanie. Ale udało jej się ich doskonale zmylić. Na radzie byli na prawdę pewni swego ;d a tu bęc xD
Coś pięknego Russell odpadł :wink:) mam nadzieję że na RI nie zabawi za długo ;d;d

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny zarąbisty odcinek :D Oby ten sezon nadal był taki świetny, jak na razie jest genialny :)

Niestety Francesca odpadła na dobre. Matt jest nudny jak flaki z olejem, kompletnie nic nie wnosi i oby Russell go pokonał.

Ometepe:
Andrea - ma rację, że nie ufa Rob'owi. Oby skopała mu tyłek! Nie wiem tylko, co sobie myślała, mówiąc na arenie, że nie głosowała na żadnego z wyeliminowanych. Chce z siebie zrobić większy cel?
Kristina - tym razem niestety kompletnie niewidoczna
Rob - działa mi na nerwy. Szanuję jego grę, ale nie oszukujmy się, mial łatwiej od Russell'a. Ma drużynę ślicznych, młodych dziewczyn, które się podniecają się jego obecnością. Mam nadzieję, że nie znajdzie HII i że podzieli los Russell'a.
Grant - kto?
Philip - tym razem nie tak drażniący, ale go nie lubię:P
Natalie - kto? a tak, fanka Roba
Ashley - kto?

Zapatera:
Russell - hahaha to było genialne. Jego mina jak odpada i wogóle. Ma to, na co sobie zasłużył.
Mike - polubiłem go, ale trudno cokolwiek o nim powiedzieć
Ralph - nie wydaje się być mózgiem, ale go polubiłem. Oby zaszedł daleko :)
Krista - kto?
David - jeden z moich faworytów, podoba mi się, jak trzyma emocje na wodzy
Stephanie - bardzo ją polubiłem, oby udało jej trochę namieszać :D Przesadziła z tą swoją fascynacją Russell'em, ale może coś jej się uda ugrać.
Sarita - kto?
Julie - w końcu ją pokazali no i jakie wejście :D świetny ruch. Dobrze, że nie zdradziła sojuszu. Owszem, Russell może i chciałby ją zabrać do końca z pozostałą dwójką, jednak jaką ma pewność, że jakiś twist ich nie rozdzieli i nie stanie się celem? Poza tym wydaje się fajną babką :)

Oby ten sezon trzymał poziom :D

survivor
3rd jury member
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: survivor »

Szkoda ,że Russell odpadł taką miałem nadzieje ,że im się uda ,a tu dupa. A Ralph jak dla mnie to dobrze zrobił ,że nic nie powiedział o swym ukrytym immunitecie może ryzykował ,ale bynajmniej nikt nie wie o tym ,że go ma.


ADMIN: Proszę nie spoilerować.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

co za dno, może było przekopiować to co przeczytałeś, bana bym ci dał -.-

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie martw się Colby, wszystkie spojlery na ten sezon są nieprawdziwe, bo osoba, która zdradzała przebieg poprzednich dwóch edycji skończyła w sądzie i już ich nie daje :D

survivor
3rd jury member
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: survivor »

Napisałem tak bo po prostu myślałem ,że wszyscy to wiedzą kto jako pierwszy miał odpaść z Zapatera ,a powrót Russella to tylko moje przypuszczenia.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

survivor pisze:Napisałem tak bo po prostu myślałem ,że wszyscy to wiedzą kto jako pierwszy miał odpaść z Zapatera ,a powrót Russella to tylko moje przypuszczenia.
ja nie czytam spoilerow i nigdy wiecej niech nikt NIE MOWI co jest w spoilerach w tym temacie i innych :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

survivor pisze:Napisałem tak bo po prostu myślałem ,że wszyscy to wiedzą kto jako pierwszy miał odpaść z Zapatera ,a powrót Russella to tylko moje przypuszczenia.
jak widać nie wszyscy :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jestem w trakcie nadrabiania moich zaległości programowych. Na razie sezon mi się podoba (jest lepiej niż w Nikaragui).
Brawo, brawo, brawo. Nareszcie ludzie dostrzegli, że trzeba się pozbyć Russela na początku, bo późnej może być za późno :D Stephanie chyba zakochała się w Russellku xdd Jak go broniła na TC, no nie wierzę, że tacy ludzie istnieją :wink: Nigdy nie przepadałem za Russellem, jednak zrobiło mi się go trochę żal. Sam sobie nie dowierzam, ale jednak :wink:)
Wygrana Matta mnie nie cieszy. Wolałem, żeby wygrała Francesca. Matt strasznie przypomina mi Fabia. Gdyby Mattowi udało się wrócić po połączeniu, a Rob nadal byłby w grze mółby to być początek końca gry Boston Roba...

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

No nie wierzę, 3 odcinek i już po Russellu. Jestem niesamowicie zadowolona, gdyby tylko przegrał z Mattem to już będę wniebowzięta chyba.

A co do odcinka to ja kibicowałam Francesce i już myślałam ,ze to ma a tu nagle kijek za krótki.
Oba zadania bez rewelacji, ale rada nadrabia wszystko a szczególnie to "szczekanie" Stephanie na wszystkich wokół. Może faktycznie się zakochała w Russellu :P albo ją tak zaślepił jak te dziewuszki w pierwszej jego edycji(Samoa chyba?).
W każdym razie jest nadzieja, ze w kolejnych odcinkach nie będę się już męczyć oglądaniem tego pajaca Russella XD.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości