S22E11 "A Mystery Package"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S22E11 "A Mystery Package"

Post autor: ciriefan »

ONE CASTAWAY REACHES THEIR BREAKING POINT IN THE GAME AND STRUGGLES TO FIND THE STRENGTH TO CONTINUE,
ON "SURVIVOR: REDEMPTION ISLAND," WEDNESDAY, APRIL 27

"A Mystery Package" — One castaway is on the verge of a breakdown, while other castaways speculate about the contents of a mystery package and how it affects their strategy, on SURVIVOR: REDEMPTION ISLAND, Wednesday, April 27 (8:00-9:00 PM ET/PT) on the CBS Television Network.

Zapowiedź odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=L3IC3DEB ... re=related

Reklamy odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=irUJ6R4r ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=bIIzj8Ln ... e=youtu.be

Tak więc czekają nas kolejne wariactwa Phillip'a. Pokazanie załamania Matt'a sprawia, że jestem przekonany, że nie odpadnie :wink: No i zapowiedź mówi, że Andrea może być zagrożona, a reklama, że Rob. Tego drugiego nie kupuję totalnie, że będą chcieli go wywalić. Ale pojawi się ten tajemniczy twist i ciekawe, czy to rzeczywiście wywoła zamieszanie.

Fei_Long
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Fei_Long »

A ja wierzę w cuda! I może teraz się uda wywalić Roba... :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Twist... Yeah, oby to bylo cos ciekawego xD Philip o dziwo nie denerwuje mnie tak jak kiedys... jeszcze zaczne go lubić O.o

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Re: S22E11 "A Mystery Package"

Post autor: frasiek »

lukaszk pisze: No i zapowiedź mówi, że Andrea może być zagrożona, a reklama, że Rob. Tego drugiego nie kupuję totalnie, że będą chcieli go wywalić. Ale pojawi się ten tajemniczy twist i ciekawe, czy to rzeczywiście wywoła zamieszanie.
Co Andrei to wygląda jakby miała się jakoś kontuzjować(poparzyć?) w następnym odcinku.

A co do Roba to jest tylko pytanie czy stanie się to co powinno się stać przy założeniu, że inni gracze planują powalczyć o główną wygraną. IMO dwa najbliższe odcinki to najlepszy czas na wyrzucenie Roba.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

znając życie Rob nie odpadnie

MD bluźnisz dziewczyno :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

i jak mówiłam nie odpadł... a szkoda xd ale i Andrea nie odpadła na szczęście :):)

matta to ja mam serdecznie dość, i to jeszcze mu się tak łatwo udaje wygrać na RI nie no jak on wygra to ja zwątpię w ten program...

zadanie jakoś mi się nie podobało, no ten twist była ciekawy bo do końca myślałam że pozbędą się Andrei ale na szczęście nie :)
ogólnie o odcinku nie powiem więcej bo mnie nie zachwycił

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

w sumie musiałem przewinąć wypowiedzi Phillipa, Roba, Matta i Andrei bo są mega irytujący
więc zostały mi zadania i próba przekonania Ashley i Natalie do głosowania na Roba

Liczyłem, że może Natalie coś zrobi, bo nie wypowiedziała się na ten temat, ale ona po prostu się nie odezwała przez cały odcinek, także no fajnie xd W sumie z tych co zostali w grze i na RI tylko jej kibicuje, bo ona się chociaż nie odzywa, to nie drażni... aż tak xd

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

A mi pozostaje wiara w Andrę z tych co zostali xD ew. Mike mógłby powrócić z RI ;d

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

wgl 4 osoby na RI to trochę tłok xd

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

no dokładnie, trochę tłoczno tam teraz xD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale co się przejmujecie i tak matt z boska pomocą wygra :lol: i jeszcze pewnie wygra program...
ale za to oglądalnośc im podskoczyła xd
11 mln 324 tyś jak do tej pory najlepszy wynik xdd

Guest

Post autor: Guest »

Jaki ten Matt jest nudny! Niech w koñcu przegra!
Je¿eli teraz s± 4 osoby na RI to nie zdziwiê siê jak w przysz³ym odcinku bêdzie ostateczna walka i jedna osoba powróci na wyspê do gry. :D
Odcinek 11-sty powalaj±cy to nie by³. Zbyt przewidywalny jak dla mnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Okropny był ten odcinek. Przez większość odcinka byłem przekonany, że odpadnie jednak Andrea, na szczęście tak się nie stało, ale nie zdziwię się, jak będzie kolejna. Ani Ralph'a ani Steve'a nie lubię, więc są mi obojętni i dobrze, że twist ich nie uratował. Phillip znalazł swoje spodenki, od razu przypomina mi się Russell i to, że odnajdował HII, czyżby producenci mieli w tym swój udział? :P Ashley i Natalie mieli świetną okazję dokonać wielkiego ruchu i pozbyć się Rob'a. Przecież jeśli by im się to udało, to zyskałyby mega szacunek i łatwiej byłoby im wygrać. No ale przecież Rob jest super i trzeba go ocalić, a to że on nas potem oszuka to spoko luz. Grant ja nie wiem, czy on sobie nie zdaje sprawy, że jest dla Rob'a największym zagrożeniem po Andrei? Steve i Ralph użyli naprawdę dobrych argumentów przypominając grę Rob'a w All-Stars. Ale nie było nikogo, kto by ich posłuchał. Poza tym Grant wie, że Rob miał wskazówki do HII. Czy on i żadna z dziewczyn nie myślą o tym, że gdzieś tam w grze jest HII? Julie niestety odpadła, znowu osoba, którą najbardziej lubiłem. Zastanawiałem się, czemu odpadła a nie faceci. Ale jej secret scene w Insiderze to próba tworzenia sojuszu z kobietami. Natalie i Ashley pewnie od razu pobiegły do Rob'a mu o tym powiedzieć, więc on się jej pozbył :P Żal, żal i jeszcze raz żal :P Matt i ten cały jego wątek to po prostu wymiotować się chce :P Ale jestem przekonany, że on wróci z Redemption, bo na pewno nie miałby tak dużego wątku, gdyby miał odpaść. I nie zdziwię się, jak wygra całą grę, co byłoby porażką na całej lini.

Oglądalność: 11 milionów 324 tysiące

Confessionals:
Rob - 4 (64)
Phillip - 4 (33)
Matt - 2 (25)
Steve - 3 (23)
Mike - 1 (22)
Andrea - 4 (16)
Ralph - 1 (15)
Ashley - 1 (10)
Grant - 2 (9)
Natalie - 0 (4)

Julie - 0 (15)

David - 17
Russell - 15
Stephanie - 14
Francesca - 11
Kristina - 11
Sarita - 10
Krista - 5

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

ten sezon niedługo przebije swoją przewidywalnością Survivor Africa ;p a jeżeli wygra Matt to przebije Fabia z poprzedniego sezonu jeżeli chodzi o nieudolnego zzwycięzce.. obawiam sie właśnie ze matt odegra jeszcze jakas role w tej edycji po bardzo możliwym powrocie z RI ;p Przestałem juz nawet lubic Andree bo zmarnowała za dużo okazji żeby pozbyć się Roba ;p Zastanawiam się już czy z tej bandy idiotów nie chciałbym widzieć Roba jako zwycięzce.. Trzymam jeszcze kciuki za Mika na RI

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S22E11 "A Mystery Package"

Post autor: Davos »

Znowu przewidywalny odcinek... Nawet twist z drugim głosowaniem na radzie plemienia mnie nie zaskoczył, bo dokładnie tego się spodziewałem. Przez chwilę bałem się tylko, że odpadnie Andrea, ale na szczęście tak się nie stało, choć jej dni i tak są policzone :/ O ile bardzo ją wcześniej lubiłem, o tyle zadziwia mnie jej naiwność... Jeśli ona chciałaby zajść dalej w grze to powinna w końcu zacząć działać i zwrócić się przeciwko Robowi. Ale Natalie i Ashley są jeszcze gorsze - Steve przedstawił im świetną ofertę, żeby podejść Roba, a one poleciały mu wszystko wygadać :D Grant też ani myśli odwrócić się od Roba, choć powinien już dawno zdać sobie sprawę, że Rob na pewno go nie zabierze do finału. Podobała mi się gra Steve'a w tym odcinku, robił co mógł, żeby się uratować i nastawić ludzi przeciwko Robowi, niestety natrafił na mur ślepej i bezmyślnej naiwności ludzi z Ometepe. Na co oni kurde liczą? Że Rob weźmie całą piątkę do finału? :P Przecież to oczywiste, że za chwilę poleci Andrea, a po niej pewnie Grant i Ashley, a Rob weźmie do finału Phillipa i Natalie, tak jak sobie zaplanował. No chyba, że po drodze zdarzy się coś niespodziewanego. Jedyna nadzieja, że namiesza osoba, która wróci z RI. Choć i tak wydaje mi się to mało prawdopodobne...

A na RI faktycznie robi się już mały tłok ;) Ciekawi mnie teraz, kto i w jakim momencie powróci do gry. Choć i tak niezależnie od tego, kto to będzie, raczej nie uda się tej osobie odwrócić całego biegu gry... Zdziwię się mocno, jeśli Rob nie wygra tego sezonu.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość