Survivor 22

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

http://www.reality-tv.pl/2010/09/29/wys ... -survivor/

Nowy twist - wyspa odkupienia w kolejnej edycji Survivor?

Jak widać producenci kombinują jak się tylko da. Nie wiem czy to zmiany na lepsze, raczej nie. Teraz ten show będzie zupełnie przekombinowany.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Kombinują jak koń pod górę, nie rozumiem dlaczego nie chcą wrócić do prostych reguł z sezonów 8 i w dół

Guest

Post autor: Guest »

Nie brzmi to najlepiej. Je¶li wiadomo¶ci oka¿± siê prawdziwe to 22 edycja zapowiada siê nieciekawie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A mnie intryguje ten twist :D A oni zaczęli już filmowanie 22 czy jeszcze nie?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

już skończyli filmowanie tego sezonu jak sądze, albo kończą

a co do twistu... spójrzmy prawdzie w oczy czasem sprawdzają się sprawdzone zagrania a nie kombinacje...

Fei_Long
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Fei_Long »

Słuchajcie, jeśli by powracać do dawnych sezonów, gdzie nie było twistów, to za wiele by się nie działo. W sumie scenariusz był zawsze ten sam wyzwanie, pogaduchy sojuszników kogo wykopać i koniec. Rady były bardziej przewidywalne i nie emocjonujące, przynajmniej dla mnie.

Ukryty Immunitet, Wyspa Wygnanych, porywanie uczestników, Medalion Mocy, przemieszania plemion, wyrównywanie składu itd. Bez tych rzeczy nie doszłoby do 21 sezonów. I zgadzam się, że nie wszystkie twisty są w porządku, ale sądzę, że jeśli wszystko jest robione z umiarem to jak najbardziej może może być.

Fajnie będzie zobaczyć coś nowego, zobaczymy jak to sie potoczy, czy uatrakcyjni sezon czy go zepsuje.

Wiadomo, że pojawienie się tego jest raczej wymuszone podniesieniem oglądalności, bo jak zostało napisane wyżej: standardowy scenariusz byłby nudny.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja naczytałem się spojlerów na Survivor Sucks i jeśli to jest prawda, to co tam pewna osoba nawypisywała, to pomysł na sezon jest tragiczny, ale ogólnie akcje będą świetne. No ale kto tam wie, czy to prawda :P

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Pojawiają się nowe newsy dotyczące tego sezonu podane przez Missaye. Ponieważ jego wiadomości zawsze się sprawdzają, uznaję je za wiarygodne.

Otóż sezon 22 to będzie sezon rywali. Tak jak Rob i Russell, w przeciwnych drużynach będą ludzie, którzy w jakiś sposób ze sobą rywalizują. Missaye potwierdził obecność dwóch modelek, które rywalizowały ze sobą w jakimś tam konkursie miss. Ogólnie można się spodziewać, że w tym sezonie będzie trochę "celebrytów". Jeśli chcecie, mogę napisać, czyją dokładnie obecność Missaye potwierdził. Zdradził on też co się wydarzy w 1 odcinku, ale z tym poczekam aż będzie temat ze spojlerami, bo nie wszyscy chcą przecież wiedzieć takie rzeczy :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak dla mnie możesz napisac kogo podaje jako uczestników :wink: ale ze spoilerami się wstrzymaj xd

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

słonko pisze:jak dla mnie możesz napisac kogo podaje jako uczestników :wink: ale ze spoilerami się wstrzymaj xd

jestem tego samego zdania xd
no chyba, że to dotyczy jakiś twistów, o których ktoś tam wcześniej wspominał

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na wszelki wypadek założę odpowiedni temat ze spoilerami :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jeśli chodzi o twisty, to nie jestem pewien, czy Missaye to potwierdził, ale wszyscy mówią o tej redemption island. Niektórzy nawet zdradzili kilka szczegółów, ale nie pamiętam. A skoro nie pamiętam, to pewnie nie napisał tego Missaye. Ogólnie będę zamieszczał informacje zamieszczane tylko przed niego, bo jak do tej pory wszystkie sprawdzają się w 100%.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to pisz o tych obecnościach xddd kogo możemy zobaczyć w sezonie :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

lukaszk pisze:Jeśli chodzi o twisty, to nie jestem pewien, czy Missaye to potwierdził, ale wszyscy mówią o tej redemption island. Niektórzy nawet zdradzili kilka szczegółów, ale nie pamiętam. A skoro nie pamiętam, to pewnie nie napisał tego Missaye. Ogólnie będę zamieszczał informacje zamieszczane tylko przed niego, bo jak do tej pory wszystkie sprawdzają się w 100%.
Proszę Cię o zamieszczenie tego w wątku spoilery. :wink:

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

ja powiem tak.... mam dosyc ogladania tych samych, czyli roba, russella, amandy, jamesa, itp.... moze ktos inny, np. natalie czy eliza, bardzo mi sie podobaly, a walka tych dwoch kobiet bylaby ciekawa, ale raczej to nierealne :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości