Survivor 22

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 22

Post autor: ctoria »

Na razie niewiele wiadomo - jeśli chodzi o lokalizację to przewidywania padają na Nikaraguę lub Filipiny.
Szeroko jest też dyskutowana możliwość kolejnej edycji All Stars, tym razem: Second Chance Edition. W jednej z nieoficjalnych wypowiedzi Jeff Probst powiedział, że jest to mało prawdopodobne.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A mi pomysł w drugimi szansami się podoba. Ja chciałbym zobaczyć uczestników z edycji 1-21 (oprócz 3 all-stars), którzy odpadli jako pierwsi lub tych którzy zostali wyeliminowani tuż przed finałem :wink:. Byłoby więc 18 uczestników, czyli ok.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Słyszałem że Russell i Boston Rob będą w tym sezonie :D Myślę że będzie ciekawie może Russell w końcu wygra chociaż jury pewnie znowu się obrazi że ich wszystkich wrobił :D Zobaczymy jak będzie
Obrazek

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Mam głęboką nadzieję, że ten bufon wyleci już z pierwszym swoim odcinkiem

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

elvis329 pisze:Słyszałem że Russell i Boston Rob będą w tym sezonie :D Myślę że będzie ciekawie może Russell w końcu wygra chociaż jury pewnie znowu się obrazi że ich wszystkich wrobił :D Zobaczymy jak będzie
serio ? znowu Russell ? chyba żartujesz. to ja w takim razie bojkotuję 22 sezon Survivor. naprawdę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie słyszałaś o tym?
chodzą plotki że powrócą tak jak Bobby i Steph w 11, w przeciwnych drużynach jako 'pomoc' ale oby to były tylko plotki

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że Russel wyleci jako jedna z pierwszych osób. Z Robem M. to już przesada. Byłaby to jego czwarta edycja :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Rob mógłby mieć i 6 edycji, on mi się nigdy nie znudzi, ale lansowanie Russella jest straszne, pewnie wiele osób zniechęci do oglądania tego programu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

colby pisze:Rob mógłby mieć i 6 edycji, on mi się nigdy nie znudzi, ale lansowanie Russella jest straszne, pewnie wiele osób zniechęci do oglądania tego programu
Pewnie tak. Wydaje mi się, że producenci myślą odwrotnie. Liczą na to, że Russel przyciągnie nową widownię.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wszystko wskazuje na to, że nieoficjalne informacje są prawdziwe i w Survivor 22 zobaczymy Roba i Russela: http://www.reality-tv.pl/2010/09/17/trw ... programie/

Mam nadzieję, że Rob dokopie Russelowi :wink: Kilka postów wyżej napisałem, że kolejna edycja z Robem to byłaby przesada, jednak zmieniłem zdanie i zobaczyłbym go jeszcze raz.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O nie... Tylko nie to :/ Russell mnie zaczyna drażnić, mimo że szanuję jego grę. Rob jeszcze może być, ale też do moich ulubieńców nie należy. Wogóle heloł, skoro Rob może wrócić 4 raz, to ja chcę Cirie po raz 4!!! :) I błagam, oby nie wrócili James, Amanda, Coach i JT bo tego się nie będzie dało oglądać :/

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Jak dla mnie taka edycja nie ma sensu, ja osobiście nie mam ochoty oglądać Roba po raz 4 (w sumie to 6 jak podliczyć TAR) i Russella 3 z rzędu (no prawie)

Producenci powinni postawić na nowych uczestników, albo "skorzystać" z tych starych równie ciekawych, ale nie aż tak promowanych. No bo co oni nam mogą ciekawego pokazać, ich gra zapewne nie zmieni się wcale, poza tym już w Heroes vs Villains był taki pojedynek, który jak wiadomo Rob przegrał.

A tak swoją drogą jakby, któryś z nich odpadł w 1 albo 2 odcinku, to cały format byłby zwalony od samego początku.

Guest

Post autor: Guest »

Rob to jeden z moich ulubionych graczy w historii, wiêc nie mam nic przeciwko ogl±daniu go na ekranie mojego monitora :wink: W HvV mia³am trochê niedosyt trochê dojrzalszego Roba M, ale pomys³ starcia z Russellem wydaje siê kompletnie nietrafiony.
Poza tym mam nadziejê, ¿e nie bêdê musia³a ogl±daæ ju¿ Russella H.w Survivor.:roll: Never again! W 100% popieram powy¿sze zdanie o bezsensowno¶ci formatu. W 11 powrót Steph i Bobby'ego zda³ egzamin, ale na miejscu uczestników S22 od razu w pierwszym odcinku pozby³abym siê RH z wyspy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Co 8 edycji był All-Stars z zawodnikami z ostatnich 7. Cóż, kolejna powinna dopiero wypaść na edycję 24. I to by było dobre. A potem na 25 czy 30 zapraszać też tych wcześniejszych na jubileusze. Nie ma sensu brać tych samych zawodników co edycja.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

To będzie już totalnie przekombinowane, nie rozumiem dlaczego produkcja tak miesza, powinny być normalne sezony z normalnymi - nowymi uczestnikami a jak im się pomysły kończą, to może lepiej niech zakończą ten program, niżby mieli go ciągnąć kosztem jego dobrego poziomu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości