Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

Premiera: 25 lipca 2019

Only a few days on the island and alliances are already starting to form. It's still a team game as the rewards challenge requires a huge effort from all in order to take home some fishing equipment.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: Umbastyczny »

Zadanie o nagrodę zainspirowane Wyprawą Robinson xD



Jakoś po drugim odcinku i radzie Contenders, mam wrażenie, że jakoś szczególnie lepiej nie poznałem tego plemienia. Casey, Hannah, Sam, Sarah czy Shaun bardzo mało widoczni. Nie dają sobie rady z mistrzami póki co, zobaczymy może mniej fizyczne zadania im pomogą. Dziś w tym o immu moim zdaniem posadzili niewłaściwą osobę. Harry się pokazał, gościu kombinuje i postawił na swoim, więc na plus. Matt sfrustrowany, bo poszło nie po jego mysli, bywa. Do Badena nic nie mam, może mógł sobie darować tę przemowę na koniec, ale generalnie mnie nie irytuje. Po Laurze płakał nie będę, nic nie pokazała i tyle.

W Champions mniejszość bierze się do boju, spoko, bo akurat polubiłem czy Davida czy Janine, Pię uwielbiam. Jak ma paść na kogoś z nich to najlepiej na Luke'a, ale ten z kolei ma wskazówkę. David chce popracowac nad Rossem i Abbey, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chrapanie Rossa xD



Faworyci po 2 odcinkach to Pia i Nova, ale w sumie lubię sporo osób, a kilka muszę dopiero poznać, więc czekam z wyrokami :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: Jack »

Drugi odcinek był zdecydowanie lepszy niż premiera. Było trochę wizytówek, więc część uczestników można było poznać nieco lepiej, chociaż tak jak piszesz Umba - contendersów nie dało się jakoś lepiej poznać :D

Czekam z niecierpliwością aż uaktywni się Sam i zacznie rzucać jakimiś głupimi tekstami jak w Amazing Race :D
Było sporo Harry'ego, co według mnie oznacza, że niedługo może wylecieć. Baden zrobił małą dramę na koniec i w tym przypadku mam wrażenie, że jakimś cudem dobrnie do przemieszania, potem wkręci się w jakiś sojusz i dotrze do połączenia.
Laura nie pokazała niczego. Nie widziałem w niej nic ciekawego poza tą wizytówką. I tutaj mamy kolejną osobę, która uważa się za super osobę, która zawsze walczy do samego końca, walczy z przeciwnościami na co dzień i we wszystkim odnosi sukcesy dzięki ciężkiej pracy...

W champions Luke oczywiście musiał znaleźć wskazówkę - nie, żeby wydawało się to podejrzane :D Czuję, ze jeżeli oni pójdą na radę to znów będzie nudno i wyleci Pia.

Czekam na kolejny odcinek, może w końcu będzie więcej contendersów :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: ciriefan »

Odcinek nie był zły, ale też nie jakiś super.

Champions - Luke znalazł wskazówkę. Do Aus Survivor mam jednak większe zaufanie i jestem gotów wytłumaczyć to tym, że pewnie 80% tych Championów nie oglądało wcześniej programu i nie mają pojęcia, co robią. Toż to celebryci chcący przeżyć przygodę bądź zarobić pieniążki. David powoli wyrasta na ciemny charakter jak dla mnie. No a odcinek wygrało chrapanie Rossa. Niestety było mało Pii.

Contenders poszli na radę, a mam wrażenie, że było ich jakby mniej od Champions. Dziwnie ich pokazują, ale mam wrażenie, że o wiele bardziej ich lubię od przeciwników. Przede wszystkim jakoś polubiłem Matta. W sumie od momentu wizytówki jak tłumaczył, czemu chciał być nauczycielem historii, to już wtedy mnie całkowicie kupił. Po drugie Baden, no w grze na razie wiele nie pokazał, ale cóż zrobić, ta jego wzruszająca przemowa też mnie kupiła. Fizyk chemik dwa bratanki, więc no muszę trzymać za niego kciuki. Oby nie zmienił się tylko w jakiegoś irytującego Cochrana XD Poza tym te trzy niewidzialne blondzie też wydają się być całkiem spoko, a zwłaszcza Casey zwróciła moją uwagę. Sarah też ma w sobie to coś, co przykuwa moją uwagę. Irytuje mnie natomiast Harry - ma w sobie coś odpychającego, a to gryzienie patyka podczas rady było jak dla mnie strasznie creepy i irytujące. Jest też coś drażniącego w Daisy. Nie wiem co, ale nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji.

Laura - trochę szkoda. Nie miała okazji się wykazać, a wrażenie zrobiła na mnie całkiem dobre.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: Saw »

Odcinek słabszy niż ten premierowy. Championi wygrali immunitet co mnie bardzo cieszy, bo chciałem żeby Contenders poszli na radę. Liczyłem że uda się poznać ich plemię, ale niestety połowa uczestników nadal była niewidoczna. Gdzie są Hannah, Casey czy Sam? Kurczę chciałbym je bliżej poznać, a niestety nie było mi to dane.
Pokazali się Harry i Matt. Tego pierwszego chyba nie polubię. Wygląda mi na bardzo aroganckiego i pewnego siebie. Te miny i przeżuwanie patyka na radzie jakoś mnie odrzuciły od niego. Natomiast Matt wydaje mi się że ma potencjał.
Na radzie wszystko miało się rozegrać pomiędzy Badenem i Laurą. Ogólnie oboje wydają się sympatyczni i nawet trochę ich polubiłem. Wiadomo że Laura jest bardzo specyficzna przez swój wzrost. Można było się spodziewać, że inni uznają ją za jedną ze słabszych. Jako gracz wydawała mi się ciekawsza, a w rzeczywistości wypadła nijako. Albo to montaż, albo po prostu nie wiele zrobiła by się uratować. Wiedziała że jej imię pada do eliminacji, a zagrała zbyt pasywnie. Zupełna odwrotność Pii z zeszłego odcinka. Baden jest sympatyczny, ale też nie pokazał nic nadzwyczajnego w obronie. Czekał grzecznie na to co zrobią inni. Ma szczęscie że padło na Laurę, ale to nie oznacza że problemy się skończyły. Szkoda mi się go zrobiło gdy wygłosił swoją przemowę na radzie. Ale też mam nadzieję że to nie był początek użalania się nad sobą, bo tego nie zniosę. Jak chłopak weźmie się w garść to może w najbliższym czasie dołączy do grona moich faworytów.
U Championów było dużo ciekawiej. Sojusz mniejszościowy walczy o poprawienie sytuacji. Powstał plan przeciągnięcia Rossa i Abbey, za który zabrał się David. Naprawdę pozytywne wrażenie sprawia na mnie ten facet. Widać że jest ogarniety i ostro zamierza walczyć. A to flirtuje z Abbey, a to gada z innymi o strategii. Na razie jest moich faworytem numer dwa w tym sezonie zaraz po Pii.
Luke znalazł wskazówkę i oby udało mu się zdobyć HII. Bardzo kibicuję sojuszowi mniejszościowemu i chciałbym żeby rozbili dominującą siódemkę. Tamci widac że mocno wierzą w swój sojusz, bo już kolejny raz ktoś podkreślał skład i mówił że są silną grupą.

Zadania były na wysokim poziomie. To pierwsze od razu skojarzyło mi się z Wyprawą Robinson. Australijczycy jak zawsze wymyślają coś ciekawego i innego, a nie jak Amerykanie którzy wałkują cały czas to samo.
Pochwalę też soundtanck przy odczytywaniu głosów. Muzyka jest świetna i jeszcze bardziej dodaje emocji ;)

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 2

Post autor: Jasasiek »

Odcinek słabszy od poprzedniego. Na plus obydwa zadania :)
W Champions Luke znalazł wskazówkę. Gdy tylko wrócili z zadania, podejrzewałem, że Luke będzie węszyć żeby coś znaleźć i faktycznie mu się udało. David postanowił przeciągnąć Rossa i Abbey na stronę niesportowców. Jestem jak najbardziej na tak, bo wydają się ciekawszą grupą, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
U Contenders jeszcze ciężko rozróżnić uczestników. Tym razem na pierwszym planie znalazł się Matt i zrobił na mnie dobre wrażenie. Wydaje mi się, że nie będzie odgrywał roli typowego mięśniaka w tym sezonie. Pojawił się też Harry, który był w głównej mierze odpowiedzialny za eliminację Laury. Fajnie, że kombinuje, ale nie wiem, coś mi w nim nie pasuje. Jakiś taki zbyt pewny siebie się wydaje, a te zbliżenia na radzie z gałązką w zębach nie pozwalają myśleć inaczej. Zarówno Laura i Baden są mi obojętni. Laura została przedstawiona jako ta bardziej przebiegła i sprytniejsza, ale trochę słabo się broniła, więc trudno stwierdzić czy rzeczywiście taka była. Baden może mnie jeszcze czymś zaskoczy, od zawsze mam słabość do naukowców/ścisłowców w survivorze, więc czekam na jego przełomowy ruch xD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości