Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Jack »

Premiera: 18 sierpnia 2019

With the first challenge involving heights and blindfolds and the second requiring all their strength, everyone is pushed to the edge - except one survivor who appears to be throwing the game.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek mi się podobał choć dość przewidywalny i nic szczególnego się nie wydarzyło.

Champions - w sumie nic szczególnego się tu nie działo.

Contenders - Harry znalazł immu, ale jakoś spodziewałem się, że mu się uda i będzie szukał. Miał motywację, żeby szukać. Cieszę się, że podzielono głosy między niego i Matta, a nie jak pierwotnie chciała Janine, bo byłoby po Pii. Pia <3 Matta mi nie szkoda, irytował mnie, typowy mięśniak, dla którego liczy się tylko gra fizyczna.


PS: Andy to tragedia...

Głucha
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2017, 22:33
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Głucha »

na koncu 11 byla zapowiedz medyka i nic

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: ciriefan »

Ech ten sezon zaczyna mnie irytować. Nudy się robią. 12 odcinków wojny champions vs contenders - dla mnie to już się przejadło i jest nudne.

Champions - nawet zadania nie umieją położyć. Andy tak teatralnie próbował je położyć i dupa. Z drugiej strony - czyżby Baden nie był wtajemniczony w plan położenia zadania? Zmiażdżył innych w tej układance, a tak łatwo można było ją zwalić.

Contenders - Harry znalazł HII. Już mnie naprawdę przestaje dziwić to, że znowu znajdują je ciągle i te same osoby. Doceniam Harry'ego i Matta za ich starania i muszę przyznać, że trochę krew mnie zalewa w tym sezonie, że mamy takich Simonów i Rossów. To jest frustrujące, bo z jednej strony mamy dwóch fanów walczących z całych sił, a z drugiej strony mamy dwóch celebrytów, którzy polecieli na wakacje i jeszcze pewnie dostali za to ładne gaże. Obydwaj mają sukcesy i na bank mają kasę. Taki Simon pod kątem gry - to był idealny moment na zmianę stron, ale on pewnie jest zadowolony z czeku za udział i nie ma zamiaru brudzić sobie reputacji i popularności jakimś nieładnym zagraniem. Co z tego, że skoro był poza sojuszem, to technicznie nie byłaby zdrada? A Ross jest przeuroczy, lubię go, ale on nie gra na poważnie, on się po prostu tam dobrze bawi. Nigdy więcej celebrytów w tej grze. Plusem tej sytuacji jest to, że przynajmniej Pia nie odpadła, bo mam wrażenie, że oglądam już tylko dla niej.

Matta mimo wszystko szkoda. Graczem nie był najwyższych lotów, ale jako osobę go polubiłem.

A no i królowa Pia dzisiaj mnie rozłożyła na łopatki, że podjęła się tego zadania mimo strachu robienia tego z zawiązanymi oczami. Jako osoba o ogromnym lęku wysokości podejrzewam, że był nie podszedł do tego zadania, ale królowa dała radę.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Maw »

Matt robbed angel... Jak zawsze icona musiała zająć 14 miejsce (oprócz 2017 ofc). :( Jak tragiczne jest to, że dostaliśmy cztery UTR boots z rzędu? To świadczy o edicie w tym sezonie, a ten sezon mógłby być naprawdę dobry, ale nie da się słuchać w kółko tego samego. Raczej nic już nie uratuje tego od bycia najgorszym sezonem australijskim (nie licząc tych pierwszych randomowych edycji, których nie oglądałem). Mogłaby Pia odpaść. Nic do niej nie mam, ale jej edit mnie denerwuje i jeśli ona wygra to będzie dla mnie tylko dowód na poziom tego sezonu. Nawet gracze w wywiadach nie starają się ukrywać tego jakim to Pia jest wspaniałym underdogiem. 😒 Ale liczę, że jednak zwycięzca nie będzie tak oczywisty i wygra Luke.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Umbastyczny »

Ej ej ej :D Pię to Ty szanuj <3

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Saw »

Ten sezon rzeczywiście zaczyna zmierzać w złą stronę. Mnie również irytuje ten podział na Champions vs Contenders, Wszyscy chcą trzymać się pierwotnych plemion i ani myślą o nowych układach. Teraz zaczyna się zbieranie numerków na połączenie, a za tym też idzie podkładanie zadań przez oba plemiona by wywalić niedobitków z poza sojuszu. Nie podoba mi się taki obrót spraw. To był kolejny odcinek w którym jakieś plemię specjalnie chciało przegrać zadanie. Na szczescie całą sytuację uratował Baden, który chyba nie został poinformowany o planie położenia zadania lub za bardzo wziął sobie do serca pochwały Jonathana i dalej chce dobrze wypadać w konkurencjach.
W Champions nie wiele sie działo. Andy jest irytujący do bólu. Nawet dobrze zadania nie potrafi położyć. Wyraźnie było widac że chce przegrać zadanie, a wystarczyło udawać że coś robi a przy okazji przeszkadzać Badenowi. Nie wiem co on chce w tej grze ugrać. Jego gra jest tak chaotyczna i idiotyczna że szkoda gadać. A to chce grac z Davidem i Luke'm, a to chce trzymac z Contenders. Przecież wyraźnie widać że jest tam na dnie i oni wcale się z nim nie liczą.

W Contenders wszystko było bardzo przewidywalne. Rozdzieli głosy pomiędzy Harry'ego i Matta. Choć bałem się że popełnią mega głupstwo i nie rozłożą głosów na tę dwójkę i tym samym Pia wróci do domu. Harry znalazł HII i nim zagrał. Dodatkowo razem z Mattem próbowali przeciągnąć Simona i Rossa na swoją stronę. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i Matt odpadł. Nie jest mi go w ogóle żal. Pokazał się jako arogancki dupek, który uważa sie za lepszego. Zirytował mnie tym jak wypowiadał się o Hannie. Cieszę się że tak potoczyła się rada, jednak nie ukrywam że też chciałbym zobaczyć jakiś przewrót w tej grze, bo od kilku odcinków zrobiło się przewidywalnie. Ross i Simona uważam że wybrali słusznie zostając z kobietami. Ten sojusz z dwójką Contenders nic by im nie dał. Na razie ich pozycja w w sojuszu pięcioosobowych jest bezpieczna i do połączenia nie musza się o nic martwić. Skoro poszli na układ z kobietami że chcą utrzymać Champions strong i uratować Davida i Luke'a, to lepiej żeby się tego trzymali. W Contenders od razu znaleźli by się na dnie, a tu wcale nie jest powiedziane że na takiej pozycji się znajdą. Duże zagrożenia będą się wzajemnie wycinać, a oni gdzieś tam poza radarem mogą się uchować.

Bardzo pochwalę zadanie o nagrodę. Naprawdę mega to wymyślono. Nie wiem czy bym temu podołał. Pewnie ze stresu narobiłbym w gacie :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Jack »

Odcinek taki jak każdy w tym sezonie. Wiem, że sporo osób krytykuje, ale ja jakoś wciągnąłem się w ten sezon i już trochę z przyzwyczajenia oglądam te odcinki.

Harry znalazł immunitet i szkoda, że nie udało mu się wykonać jego planu. Przy dogrywce wiadome było, że odpadnie Matt, więc druga część rady była zupełnie bez emocji. Super, że Harremu zależy na grze, ale mam nadzieję, że nie będzie teraz co odcinek znajdować HII aż do finału :D

Mam nadzieje, że kolejna edycja nie będzie znów champions vs contenders. O ile w poprzednim roku ten twist jeszcze im wyszedł, tak w tym roku każdy z danej grupy chce trzymać ze swoimi oryginalnymi współplemieńcami.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 12

Post autor: Jasasiek »

Kurde, ten odcinek był naprawdę stresujący :D Już myślałem, że sojusz piątki nie podzielił głosów albo Simon lub Ross flipnął i poleci Pia, która w tym momencie jest moją główną faworytką. Harry trzyma się czego tylko może, kolejny HII go uratował. Z jednej strony to imponujące, że po tym wszystkim jest jeszcze w grze, ale z drugiej sam sobie zasłużył na to, że jest w położeniu w jakim jest. Nie miałby takich problemów, gdyby nie te odpały na radzie przy wszystkich, bo zbudował przedtem naprawdę dobre relacje z sojuszem Champions. Niech teraz walczy.
Matt w pierwszych odcinkach wydawał się bystrzejszy, a okazał się typowym mięśniakiem, więc koniec końców już wolę oglądać dalej jak Harry walczy o kolejny dzień w programie.
Zadanie o immunitet było komiczne. Wyglądało to tak, jakby żadne z plemion nie chciało wygrać, byleby wykorzystać okazję do pozbycia się resztek z pierwotnego drugiego plemienia. Dobrze, że Baden zachowywał jakieś pozory :D W Contenders 2.0 chciano pozbyć się Harry'ego, a w Champions 2.0 Davida/Luke'a, a złożyło się tak, że każdy z nich mógł liczyć na ochronę HII xD Andy jest dla mnie już ironią gracza, bo tak nieudolnie przystawiał te puzzle i udawał, że się zastanawia. Jak można tak słabo udawać? Nie mogę doczekać się aż odpadnie (bo nie wierzę, żeby miał realne szanse na zwycięstwo), ale w sumie jest się z kogo pośmiać.
Ogólnie oryginalne plemię Contenders to porażka. Kibicuję z tej grupy chyba jedynie Badenowi, Shaun wydawał się ok, ale w potyczkach z Davidem wychodzi dość mizernie i podejrzewam, że właśnie podobnie skończy. Daisy irytuje, John jest jej cieniem i tylko pełni rolę śmieszka, Andy to już mem tej edycji, Harry jest antypatyczny, ale z nich wszystkich robi najwięcej. Ci, którzy już odpadli, nie wykazali się niczym szczególnym i nie zapamiętam ich na dłużej. W porównaniu do Contenders z poprzedniej edycji wypadają naprawdę kiepsko.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości