Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: Jack »

Premiera: 25 sierpnia 2019

We are well and truly down to an individual game now and this time around, the prize is a brand-new car. What lengths will the survivors go to get their hands on the keys?


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

W sumie odcinek mi się podobał choć był przewidywalny. No bo cóż, Shaun (hiper ultra mega fizyczne zagrożenie) pierwszy raz po połączeniu nie ma immu i odpada :D. Dość popularny motyw :P

Ale na plus było zadanie o samochód. W sensie, że się odbyło, bo samo w sobie było typowe. Zadanie o immu lubię. Ciekawie było zobaczyć te wieczorne pogawędki. Na dłuższą metę wolę jednak standardowe rozmowy na spokojnie na plaży, ale miło było zobaczyć coś świeżego. A Shaun niezależenie ile miałby czasu to już by się nie wyratował i był skazany na eliminację.
Mały plusik dla Daisy (ale wciąż jej bardzo nie lubię), że przynajmniej zagłosowała z większością.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: ciriefan »

W sumie to już jest schemat w tym sezonie - odcinek dupy nie urwał, finał przewidywalny, ale i tak dobrze się oglądało.

Tak właściwie to najciekawsze dla mnie były zadania, chociaż oba są z typu zadań, których nie cierpię. W obu jednak tak mocno kibicowałem, aby David przegrał, że mnie wciągnęły XD W pierwszym się udało i Abbey wygrała samochód. W drugim niestety nie.

Shaun odpadł. Szkoda, bo go lubiłem, ale dla Champions jeszcze było zbyt wcześnie, aby się od siebie odwrócić.

No ogólnie szału nie ma.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: Jack »

Ech, ten odcinek jakoś mnie nie porwał. Od samego początku można było przewidzieć kto odpadnie. Tymbardziej po podsycaniu emocji podczas wyzwania o immunitet, gdzie większość mówiła z pewnością, że wygra to Shaun. Odpadł, szkoda go, bo walczył nieźle. Jednak nie miał za bardzo jak się bronić.

Na razie ten sezon rozczarowuje. W poprzednim mieliśmy bardzo ciekawą sytuację po połączeniu i właściwie w każdym odcinku działo się coś szalonego, mam nadzieję, ze tu będzie podobnie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem przyjemny. Niby wszystko było przewidywalne, ale jednak edytorzy dobrze to zmontowali, bo można było mieć pewne wątpliwości. Pomysł na radę zaraz po zadaniu ciekawy, jednak wolę tradycyjne spokojne kombinowanie w obozie. Podczas tych rozmów przy ognisku trochę paranoi się wkradło i padło nawet imię Luke'a. Dobrze że jednak Champions nie dało się podpuścić i utrzymało swój sojusz.

Bardzo się cieszę że David wygrał immunitet i odłożył swoją egzekucję na później. Wszyscy ostro zaczęli w niego celować. Jego sojuszniczki z Champions pewnie nie zawahałyby się żeby go wywalić. Ale lepiej dla nich że nie wywaliły nikogo ze swoich, a osłabiły Contenders. Teraz kiedy mają przewagę liczebną, mogą dokonac blindsidu. Mam cichą nadzieję że David jeszcze jakoś się obroni. Zazwyczaj nie lubię takich osób jak on, ale jemu kibicuję. Lubię go słuchać i jego osoba sporo wnosi do programu. Jest też chyba najlepszym Villanem wszystkich edycji australijskich.

Odpadł Shaun, którego polubiłem i życzyłem mu dobrze. Ale jako głowa sojuszu i duże zagrożenie fizyczne stał się łatwym celem. Niestety tak jak pisali poprzednicy, jest to dobrze znany schemat. Zaskoczyło mnie że Daisy zagłosowała na swojego najbliższego sojusznika. Doceniam takie posunięcie, jednak nadal nie potrafię się przekonać do jej osoby.

Licze że w końcu będzie jakiś przewrót w grze i nie będzie nim eliminacja Davida, bo to też będzie przewidywalne. Najbardziej chciałbym żeby sojusze się wymieszały, bo taka walka pierwotnych plemion jest nudna. Oby coś zaczęło się dziać, bo jak na razie sezon wyraźnie słabszy od trzech poprzednich.

Nigdy nie lubiłem nagrody w postaci samochodu, bo to zawsze oznaczało że ta osoba nie wygra całego sezonu :? Jednak cieszę się w Australijskich sezonach to się pojawia. To jest taki sentymentalny powrót do przeszłości. Fajnie że Abbey wygrała, ale gdyby wygrał David czy niewidzialny Simon, to też bym się ucieszył.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

Odcinek z przewidywalnym rezultatem, ale przyjemny. Zadanie emocjonujące, świetnie ogląda się rywalizację o późniejszej porze :D Tęsknię za zadaniami przeprowadzanymi wieczorem/nocą.
Krótszy czas na kombinowanie akurat mi się nie podoba, ale w tym przypadku nie wyszło źle. Pomysł z głosowaniem na Luke'a dla mnie pozbawiony sensu, cieszę się, że sojusz Champions pozostał przy głosowaniu na Shauna. To prawda, że Luke jest poważną konkurencją, ale naprawdę pewnie jeszcze będzie okazja żeby się go pozbyć i można do tego wykorzystać resztki Contenders, które bez Shauna będą w stanie wiele zrobić, żeby pozostać dalej w grze. Eliminacja Shauna była konieczna, żeby osłabić pozostałych Contenders i uniemożliwić mu wygranie każdego następnego zadania, dlatego uważam, że dziewczyny i Simon dobrze zrobili.

David rośnie w siłę. Teraz w posiadaniu HII i po wyeliminowaniu Shauna wydaje się, że mało co może mu faktycznie zaszkodzić. Z jednej strony się cieszę, bo bardzo go lubię. Pomimo tego, że w porównaniu do innych dostaje wciąż chorą ilość konf, nie przeszkadza mi jego osoba. W historii tego programu, również w edycjach australijskich, było już paru takich aroganckich gagatków przekonanych o swojej świetności (A.K, Henry, Benji), ale Davida moim zdaniem najbardziej da się polubić i szczerze mu kibicuję. Wolałbym jednak żeby nie szło mu aż tak łatwo, więc liczę na to, że ktoś w końcu podejmie jakieś realne kroki i go osłabi. Gdybym miał się założyć, kto miałby to być, postawiłbym najprędzej na Pię lub Janine, reszta nie ogarnia na tyle, żeby coś wykombinować. No może Harry, jeśli nie będzie w tym czasie zajęty walką o wlasny tyłek xD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości