Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: Jack »

Premiera: 26 sierpnia 2019

The survivors enter one of the biggest Tribal Councils of the season as an unexpected move turns the game on its head.


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: Umbastyczny »

Dobry odcinek, podobał mi się. Niby był blindside, ale chyba tylko dla graczy. Całość poprowadzona była tak, że dla widzów szczególna niespodzianka to nie była. W sumie blindside szykował się od kilku odcinków, a tutaj od początku było o nim sporo.

Pia to królowa, w pierwszy epie płakała na zawołanie, teraz się śmiała <3 Podoba mi się jej gra, choć dziś była mniej under the radar, bo to ona dość aktywnie rozmawiała z innymi.

Dave grał mocno, grał twardo, ale przesadził. Za dużo pewność siebie, za bardzo się panoszył. To jak dziś przedstawił cały plan dziewczynom - tak się nie robi.

Contenders dalej są tłem dla Championsów. Ciekawi mnie Baden, który jest bardzo niedoceniany i tak sobie tam jest, inni nie widzą w nim zagrożenia, a koleś jest inteligentny, coś jeszcze może odpalić :)

Miło było zobaczyć jak Luke wygrywa immu.

EDIT: Generalnie Contenders mogli zagrać lepiej, podniecili się, że wyeliminują Dave'a, ale dalej są w mniejszości. Mogli pójśc do Dave i Luke'a i sprzymierzyć się z nimi przeciwko Champions, mieliby wtedy większośc.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: ciriefan »

No odcinek niby dobry. Był wielki blindside, no ale... Nudne to było. Powiedzenie, że oni budowali ten blindside od kilku odcinków to niedopowiedzenie. Był raczej budowany od odcinków 15, a to jest odcinek 16 XD Nie no spoko, ale kurde zamiast budować ten blindside już miesiąc temu, mogli pokazać wizytówkę Sam, Hannah albo Casey. Nie wiem, jestem tak zniechęcony i znudzony już tym sezonem, że masakra...

Pia po raz kolejny udowadnia swój status królowej sezonu. Jej socjalne wici są już rozprzestrzenione i teraz musi tylko je umacniać. Aczkolwiek ten jej udawany śmiech był taki... creepy. Lepiej jej wychodzi udawanie płaczu XD

David w końcu odpadł. Przekroczył jak na razie jedyny 100 konf. Ma też w tym momencie o 100 konf więcej od Simona - beka XD Z jego eliminacji najbardziej cieszy mnie to, że on nie dostanie już żadnej kolejnej konfy XD Ile można. To był męczący miesiąc, im bardziej go wciskali w odcinkach, tym bardziej miałem go dosyć. Bye.
EDIT: Generalnie Contenders mogli zagrać lepiej, podniecili się, że wyeliminują Dave'a, ale dalej są w mniejszości. Mogli pójśc do Dave i Luke'a i sprzymierzyć się z nimi przeciwko Champions, mieliby wtedy większośc
Może i tak, ale moim zdaniem to jednak byłoby ryzykowne. Jakby David się dowiedział, widać byłoby zmianę w jego zachowaniu, tego jestem pewien. Mam wrażenie, że Dave by wszystko wygadał, Champions oskarżyliby Contenders o kłamstwo i próbę mieszania i to skończyłoby się na eliminacji Daisy. Poza tym podejrzewam, że Contenders mają jakieś układziki z Champions, których nam nie pokazują, bo edit w tym sezonie ssie. Jest tak cholernie jednotorowy, przez co jedynym zaskoczeniem w tym sezonie to była tak naprawdę eliminacja Sam i to tylko dlatego, że nie miała ani jednej konfy. Gdyby to były odcinki 40-minutowe, to jeszcze bym zrozumiał takie prowadzenie historii, ale skoro już mają tyle tak długich epów, to powinni budować też inne wątki i postaci a nie tylko Dave vs Shaun i Champions vs Contenders.

Nie wiem, może tak narzekam, bo już jestem sfrustrowany tym, jak wszystkie tegoroczne Survivory (Us, Au i SA) po prostu zapowiadały się dobrze, a im dalej tym gorzej i no wszystkie ostatecznie ssą.

KONFY
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: Jack »

W końcu doszło do tego blindsidu. Zapowiadali go od pięciu odcinków i jeszcze w zwiastunie po poprzednim.
Niespodzianki żadnej nie było. Najdziwniejsze jest to, że pokazano to w taki sposób jakoby był to pomysł Pii. A tak naprawdę o blindsidzie mówiono od co najmniej kilku odcinków, jeszcze przed mergem...

Cieszę się, że odpadł Dave, tym bardziej że wyleciał mają ukryty immunitet w kieszeni.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: Saw »

Niby miał być super blindside, ale ja zupełnie tego nie odczułem. Dla mnie ta rada była strasznie przewidywalna, bo na eliminacje Davida zapowiadało się już od kilku odcinków. Bardziej chyba czułbym się zaskoczony gdyby Champions nadal trzymało się razem i wywaliło kogoś z Contenders. Więc jak dla mnie odcinek dupy nie urwał.
Davida mi szkoda. Polubiłem gościa i sporo wnosił do tego sezonu. Jednak za tą pewność siebie musiał zostac ukarany. Za bardzo uwierzył że jest tak mocnym liderem i nikt nie zmówi się przeciwko niemu. A tu się okazuje że aktywnie nad jego blindsidem pracowała malutka i niepozorna Pia. Ona dla mnie jest królową i coraz bardziej wierzę że jest wstanie wygrać ten sezon.
Contenders moim zdaniem nie najlepiej to rozegrali. Wiadomo że mają kiepską sytuację (choć sami do niej doprowadzili wywalając Andy'ego), to jednak za łatwo dali się namówić na propozycje wyrzucenia Davida. Ta eliminacja nic im nie da, tylko pozwoliła przetrwać jedną radę. Mogli spróbować nastawić dwójkę Luke/David przeciwko reszcie. Udałoby się im rozbić sojusz i może wywalić którąś z kobiet. To one mają pełną kontrolę nad grą i rozdają karty. A taki David i tak pozostałby celem i prędzej czy później zostałby wywalony. Więc moim zdaniem kiepsko to rozegrali. Z ich czwórki lubię jedynie Badena,który zresztą ma marny edit i nic wielkiego nie zdziała.

Sezon zaczyna mi się powoli nudzić. Po obiecującym początku, gdzieś tak od 10 odcinka poziom zaczął spadać. Cały czas wierzę że jeszcze czymś zostanę zaskoczony

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 16

Post autor: Jasasiek »

David mnie zawiódł, myślałem, że będzie w stanie ogarnąć co się święci i wykorzysta resztki Contenders do wywalenia którejś dziewczyny z Champions albo chociaż zużyje HII. Poczuł się zbyt pewnie. Mógł przyjąć inną postawę i nie wcielać się w dyktatora - ludziom nigdy nie podoba się jak ktoś im mówi co mają robić, nie uzgadniając tego z nimi i nie biorąc ich zdania pod uwagę. Nic więc dziwnego, że Pia, Janine i Abbey postanowiły go w końcu wykopać. Miał naprawdę spore szanse na zajście daleko, szkoda, że to zmarnował. Jest w tym sezonie najbardziej charakterystyczną postacią (nie tylko ze względu na ilość konf) i wydaje mi się, że po tym sezonie miał już zaklepane miejsce w All Stars.
Nie rozumiem co na eliminacji Davida zyskali Contenders, są nadal na dnie. Baden jako jedyny z nich ma chyba trochę oleju w głowie, mam nadzieję, że jeszcze to udowodni. Daisy i John to porażka, Harry może zajść dalej, ale nadal go nie lubię, więc bym tego nie chciał. Simon to duch, Luke ma teraz problem, zobaczymy jak sobie poradzi po tym blindsidzie. Trio Pia-Janine-Abbey jest świetne, bardzo bym chciał żeby wygrała chociaż któraś z nich, a najlepiej Pia :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości