Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: Jack »

Premiera: 27 sierpnia 2019

An unlikely duo battle it out in an endurance challenge. All sorts of names are being thrown up for the Tribal Council vote, but the name that keeps coming up the most is one you won't expect.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: Umbastyczny »

W sumie ciekawy odcinek, ale ciągle czuję niedosyt.

Contenders obudzili się z ręką w nocniku. Ostatnio wywalili Dave'a i byli zadowoleni, a nic im to nie dało. Teraz też powinni się skupić na urabianiu Luke'a. No bo ich cała strategia to Daisey i jej HI? Daisey, która już jedno HI zmarnowała wcześniej. HI o którym wiedzieli Luke i Pia. To nie mogło się udać.
Na plus Harry, który mówił, że jak są 2 cele oczywiste (on i Daisey) to głosy pójdą na trzeci cel, czyli Johna :D


Pia jest cudowna, uwielbiam jej, każda jej wypowiedź poprawia mi humor.
Coraz bardziej lubię Simona jako osobę, mega sympatyczny facet. Jako gracz? Ciężko coś powiedzieć, ale zwróciłem uwagę, że to dziś on zawołał dziewczyny i Luke'a na rozmowę kogo wywalić :D.

W sumie mamy 8 osób, w tym ten 3-osobowy sojusz dziewczyn. Ciekawe czy będą grać solidarnie czy się od siebie odwrócą? Jeśli nie to pozostali mają ostatnie szanse je rozdzielić. A jeśli doliczymy Simona, który jest z nimi od dnia 1, to mają 50% plemienia. Liczę, że będzie ciekawie.

Póki co w sumie odpadają osoby, których eliminacji jakoś tam sobie życzę (najbardziej kibicuję Daisey w kontekście odpadnięcia, już mam jej dość).


PS: Liczby, które zaczął mówić Baden na zadaniu, to kolejne wyrazu ciągu Fibonacciego.

PS2: Coraz bardziej szanuję Johnatana, bardzo mi się podoba jego styl prowadzenia. Rozmowa z Lukiem przed zadaniem o immu :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: ciriefan »

Pora znowu ponarzekać :P

Powrót do Champions vs Contenders - yay jakie to ciekawe XD

Nie wiem nawet co napisać, taka nuda. Dziwne, że Luke postanowił kompletnie nic nie robić z faktem, że został zblindsidowany. Daisy i jej flop ze znalezieniem HII.

No nie wiem. Myślę, że jak na razie to jest najbardziej przewidywalny i najnudniejszy sezon Aus Survivor jak do tej pory.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: Jack »

Kolejny odcinek, który nie zachwycił. Budowano takie napięcie, że może być ciekawie, że nie wiadomo totalnie kto odpadnie, że w grę wejdą ukryte immunitety (łącznie z tym Dava który wróci na wyspę), a tutaj wyszło normalnie. Przestraszona Daisy użyła immunitetu na sobie i odpadła osoba z jej grupy. Ale emocje XD

Tak naprawdę w tym odcinku odkryłem, że jest tam jeszcze Simon. Serio, miał straszny edit do tej pory. Widać, że coś zaczyna grać. Może teraz rozpocznie się jego historia i to on będzie zwycięzcą?

Luke po raz kolejny przetrwał. Dobrze chociaż, że w końcu ludzie głośno zaczynają mówić o jego eliminacji. Może niektórym otworzą się oczy :)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: Saw »

Odcinek niezły, ale co tu dużo mówić nadal nie ma jakiegoś przełomu. Wszystko toczy się wokół Champions vs Contenders. Ogólnie kibicuje Championom, ale chciałbym jakieś przemieszania pomiędzy sojuszami.

Contenders są słabiutcy w tym sezonie i to oni zaniżają ocenę tej edycji. Najpierw wywalili swojego sojusznika Andy'ego, następnie nie wykorzystali okazji gdy Championi zaczęli celować w siebie i chcieli wywalić Davida, a teraz Daisy zawaliła ze swoim HI. Ta dziewczyna jest naprawdę kiepska. Drugi raz znajduje immunitet i drugi raz wyrzuca go w błoto. Jasne było że głosy na nią nie pójdą. Tutaj pochwalę Harry'ego który od razu wyczuł że on i Daisy są oczywistymi celami. Ale ona oczywiście spanikowała i zagrała na siebie. Najlepszym momentem odcinka było jak Luke i Pia przyłapali ją na znalezieniu HI. Naprawdę tak trudno jest schować gdzieś idola. Przecież miała trochę czasu za nim przyszła ta dwójka. Nawet w tyłek mogła go wcisną lub gdziekolwiek :lol:

Miło było usłyszeć Simona. Sympatyczny facet i choć mało go w odcinkach i graczem jest mizernym to go lubię. Dzięki wygranemu immunitetowi i udziałem w nagrodzie mógł choc trochę zaistnieć. Moim zdaniem on całkiem dobrze orientuje się w sytuacji w plemieniu jednak nie jest osobą ktora może zdradzać lub wykonywac samodzielne ruchy.

Trio Pia/Janine/Abbey nadal na mocnej pozycji i aż dziw bierze że nikt nie chce ich rozbić. Jeśli nikt się nie ogarnie to otworzą im prostą drogę do finału.
Teraz pewnie odpadnie kolejny niedobitek z Contenders. Harry może będzie próbował coś zdziałać, ale ich szanse sa na ogół mizerne. Wydaje się że ich trójki największe szanse ma Baden, który sprawia wrażenie niegroźnego, ma dobry socjal i niezłą relację z Lukem. Może jemu ewentualnie uda sie jeszcze coś ugrać.

AllenHaw
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2020, 17:06
Kontakt:

Australian Survivor 2019 Odcinek 17

Post autor: AllenHaw »

Australian Survivor to shit i ten odcinek to potwierdził. Mam nadzieję, że edytorzy zostaną zwolnieni. Dać Sam 0 konf przez cały sezon, kiedy przetrwała 16 dni i 7 odcinków... Nikt w historii Survivora nie został tak zignorowany, nawet osoby, które odpadały już na wstępie. Żenada to mało powiedziane. Sammy była już w TAR, gdzie podobno była bardzo ciekawą uczestniczką, jest fanką, w dodatku niedługo przed udziałem straciła ojca, który popełnił samobójstwo. Mega jej szkoda. Jej edit to nie jest żadne usprawiedliwienie. Podczas 7 odcinków, które trwają ponad godzinę spokojnie mogliby pokazać COKOLWIEK. Żałosne. Australian Survivor to gówno od kiedy wprowadzili ten twist Champions vs Contenders. Contenders już w poprzedniej edycji byli słabo widoczni z małymi wyjątkami, ale teraz to już w ogóle porażka na całego. Szkoda, że nie ma głosowanie na Favorite Player, może fani by się zjednoczyli i zagłosowali na Sam, żeby pokazać, jak bardzo edytorzy są słabi w tym, co robią. Mam nadzieję, że chociaż Hannah dostanie konfę przed swoim odpadnięciem...

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 17

Post autor: Jasasiek »

Daisy już mi tak działa na nerwy xD Wszystko mnie w niej irytuje, głos, gameplay, miny. W tym odcinku zaliczyła kolejnego flopa i już drugiego z HII. Mogła spodziewać się, że głosy Champions na nią nie pójdą, tylko prawdopodobnie na Harry'ego lub Johna, ale ona i tak postanowiła zagrać na sobie. W sumie rozumiem, bo pewności nie miała i akurat w takich sytuacjach najbezpieczniej jest użyć na sobie. Ale kurde, mogła lepiej ukryć ten immunitet. Pod tą studnią wyglądala jak dziecko przyłapane na kradzieży lizaczka czy innych lodów ekipy xD Niech ona już odpadnie.
Nie rozumiem czemu nikt nie zajmie się rozdzieleniem sojuszu trzech dziewczyn z Champions. Jak Contenders dalej tak będą grać, to F4 mają one zagwarantowane. Jedyną nadzieją jest jeszcze Luke, może z Badenem i Harrym coś wykombinują, bo przecież nie bez celu pokazano ich ploteczki nocne przy ryżu.
Brawo dla Badena za występ w zadaniu, nie spodziewałbym się, że z niego może być taki challenge beast :D
John był nudny, miał pełnić rolę śmieszka sezonu, niczym Luke w 2017, ale słabo mu wyszło. Nie będzie mi go brakowało.
Contenders zaniżają poziom tego sezonu na tyle, że będzie on chyba najgorszym, biorąc pod uwagę edycje australijskie od 2016.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości