Adam Klein

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Los Angeles, California
Poprzedni sezon: Zwycięzca Survivor: Millennials vs Gen X
Zawód: Prelegent oraz prowadzący

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Moim pierwszym nickiem w internecie było "SoleSurvivorAdam". Survivor zmienił mój ulubiony program z liceum w tytuł, który zdobyłem! Wierzę, że jestem tą samą osobą, którą byłem, gdy pierwszy raz zagrałem w Survivor. Wierzę w te same wartości, mam te samo hobby i taką samą energię. Różnicą jest to, że mam więcej możliwości by realizować moje marzenia i mieć większy wpływ na świat wokół mnie.

Co zmienisz w swojej grze?
Swoją strategię w Survivor opieram na tym samym, na czym opieram się w życiu - zdobywaniu przyjaciół. Każdy kto zaczyna grę z nastawianiem, że "nie jest tu po to aby znaleźć przyjaciół" nie ma szans na wygraną. Tym razem część ludzi z którymi będę grał już się przyjaźni. Będę musiał ukryć moje przyjaźnie, wypatrywać, kto jeszcze to robi i ciężko pracować, aby zdobyć zaufanie "w grze", które nie ogranicza się na przyjaźni poza programem.

Tym razem nie mogę ukryć tego, jak wielkim fanem Survivor jestem. Mogę się tym bawić i wykorzystywać wielkie ego niektórych graczy, zwłaszcza, że nie jestem w tak poważnej i okropnej sytuacji, w jakiej byłem ostatnio. Wydaje mi się, że inni mogą nie zwracać na mnie uwagi, bo będą uważali, że wygrałem dzięki szczęściu, a moja gra socjalna jest taka sobie. Chcę, żeby nie postrzegali mnie jako zagrożenie i wykorzystam to, ale będę pamiętał, że wszyscy pozostali gracze potrafią grać i nie mogę ich ignorować.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: XanderDE »

Nie, nie i jeszcze raz nie. Mam nadzieję, że inni nie będą postrzegać go jako zagrożenie i WŁAŚNIE DLATEGO wywalą go najszybciej jak się da. Tylko ten twist, ughhhh :x
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Maw »

Wygląda na tym zdjęciu jakby się zesrał. Kto to taki w ogóle? Nie znam.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Fenistil »

Jego zwycięstwo pod znakiem umierającej matki do dziś budzi we mnie ogromny niesmak. :/ Mam tylko nadzieję, że oglądając go w Winners at War będę w stanie o tym nie myśleć i że Adam jakimś cudem pokaże jakieś swoje inne oblicze.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo na nie. Wciąż jestem zniesmaczony jego grą na emocjach i wykorzystanie choroby mamy do osiągnięcia sukcesu. Niech odpadnie szybko i haniebnie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Adam Klein

Post autor: Davos »

Jakiś potencjał miał i pokazał kilka ciekawych ruchów, ale popełniał też błędy i niestety w finale zagrał na emocjach jury tą chorobą swojej matki :/ Nie cieszy mnie jego powrót i jeśli szybko odpadnie to nie będę po nim płakał. No chyba, że pokaże naprawdę dobrą grę to może odkupi się w oczach widzów.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości