Danni Boatwright

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Shawnee, Kansas
Poprzedni sezon: Zwyciężczyni Survivor: Guatemala
Zawód: Właścicielka "Sideline Chic"

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Zrozumiałam jak niewiele jest potrzebne do przetrwania i jak daleko mogę popchnąć siebie fizycznie i mentalnie.

Co zmienisz w swojej grze?
Szczerze mówiąc - nie będę wiedzieć do czasu, aż zobaczę jakie karty "będą mi rozdane". Wciąż chcę być uroczą dziewczyną ze środkowego zachodu, ale tym razem z odrobiną pazura.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: Maw »

Queen. Love her. Matka, ikona, legenda, zwyciężczyni. Trzymam za nią kciuki. Wydaje mi się, że jest niedoceniana. Może dlatego, że mało kto oglądał Guatemale? Szkoda, bo Danni była super.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: Fenistil »

O Danni większość fanów już zdążyła chyba trochę zapomnieć, ale bardzo fajnie że wraca. Jeśli chodzi o zwycięzców ze starszych sezonów, moim zdaniem to właśnie ona ma największe szanse żeby namieszać w czołówce, a może nawet wygrać. I tego jej życzę! :)

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: joeytribbiani »

Ostatnio odpaliłem sobie na YT jej grę w sezonie 11 i kurcze, ciekawy jestem jak poradzi sobie w tym sezonie. Udało jej się wygrać z typowej pozycji underdoga, bo została sama przeciwko 6 (5? nie pamiętam dokładnie) przeciwnikom, a i tak jej subtelna gra i wygranie immunitetu wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała uratowało jej skórę i dodatkowo wygrała milion. Danni wielokrotnie powtarzała, że ukrywała swoją gre przed producentami, aby Jeff nie mógł jej zdemaskować na radzie, co wydaje się świetną strategią. Jesteśmy niestety w erze "big moves" i teraz ciężko by jej było wygrać z taką strategią.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo ciekawy powrót. Chcę zobaczyć co pokaże, bo jej droga w S11 była nietypowa, no i to już stare dzieje. Pewnie najmniej rozpoznawalna uczestniczka tej edycji dla wielu widzów. Ja nieśmiało trzymam kciuki.

PS: Mam u niej dług wdzięczności za pokonanie Steph, której nie trawię :P

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Danni Boatwright

Post autor: Davos »

Jest mi raczej obojętna, choć grę prowadziła nienajgorszą - może i niezbyt efektowną, ale na pewno efektywną. Nie zdziwię się, jeśli teraz będzie grała podobnie i będzie starała się unikać celownika, pozwalając, by większe zagrożenia eliminowały się wzajemnie. Myślę, że może w tym sezonie daleko zajść.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości