Denise Stapley

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Marion, Iowa
Poprzedni sezon: Zwyciężczyni Survivor: Philippines
Zawód: Terapeutka

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Myślę, że Survivor bardzo zmienił moje życie, ale nie przez pieniądze. W głębi duszy jestem tą samą osobą, którą byłam wcześniej, w co wliczało się prowadzenie tego samego samochodu od prawie dwunastu lat, razem z jego wgnieceniami i uszkodzeniami. Gra w Survivor wyzwoliła we mnie coś, na co wcześniej nie zwracałam uwagi. Jestem bardziej otwarta na życie, chcę podróżować, to odgrywa wielką rolę w motto mojej rodziny, którym jest #GoSeeDo (odwiedzaj miejsca, których z reguły nie odwiedzasz, zobacz ludzi, których z reguły nie widujesz, rób rzeczy, których z reguły nie robisz). Survivor przypomniał mi, że życie jest zbyt krótkie, więc wytrzymaj trudniejsze chwile i doceniaj te lepsze.

Co zmienisz w swojej grze?
Jeśli mam być szczera - nie mam pojęcia! Dlaczego? Bo jesteśmy tym, kim jesteśmy, dobrzy albo źli. W chwili, gdy znajdziesz się na wyspie wszystkie "najlepsze plany" mogą szybko zamienić się w koszmar. Prawdę mówiąc - podstawa tego, jak grałam ostatnio pozostanie taka sama, a będzie nią dostosowanie się do sytuacji. Oprócz tego muszę liczyć na to, że "bogowie" Survivor będą po mojej stronie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Maw »

Od kiedy zagubiona siostra P!nk jest w Survivorze? Nie lubię jej, bo zabrała wygraną Abi-Marii i Malcolmowi sprzed nosa. Tak ogólnie była raczej mało zapamiętywalna poza tym, że była na wszystkich radach i jest mi obojętna, najmniej jej kibicuję z kobiet. Może ją polubię, who knows.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Fenistil »

Niby ją lubiłem przez większość jej sezonu, ale jednak to jak sponiewierała psychicznie Abi-Marię będąc jednocześnie psychologiem (!) pozostawiło we mnie pewien niesmak. Jako zwyciężczyni wyróżniała się jednak na tle tych wszystkich sezonów, choćby ze względu na swój wiek. Z tego powodu cieszę się z jej obecności tutaj - choć akurat tyle lat minęło od niektórych starszych sezonów, że Denise ledwo-ledwo udaje się zachować status tej najstarszej. ;)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Meciek »

Profil Denise:


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny bardzo ciekawy powrót. Denise zagrała w swoim sezonie dobrze, przeszła do historii uczestnicząc we wszystkich radach plemienia. Twarda babka i trzymam kciuki :)

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Denise Stapley

Post autor: Davos »

Jest mi raczej obojętna na tle innych osób z tego castu, ale też specjalnie jej nie hejtuję. Na pewno trzeba docenić jej umiejętność dostosowywania się, która sprawiła, że w sezonie 25 przetrwała wszystkie rady w grze. Tu pewnie będzie podobnie grała, próbując unikać celownika. Ale może ją pogrążyć jej wiek i ewentualna słabsza dyspozycja w zadaniach na etapie pierwszych zadań. No chyba, że nie będzie w tym aspekcie odstawać od innych.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości