Natalie Anderson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Edgewater, New Jersey
Poprzedni sezon: Zwyciężczyni Survivor: San Juan del Sur
Zawód: Trenerka CrossFit

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Świadomość, że moja determinacja i nieprzerwane skupienie może się opłacić. Nieważne jak zła wydaje się sytuacja - dzięki skupieniu i ciężkiej pracy możesz z niej wyjść. Byłam dumna z mojej siły fizycznej i psychicznej. Stałam się pewna swojej niezależności oraz broniłam swoich poglądów zarówno w grze, jak i w prawdziwym życiu.

Co zmienisz w swojej grze?
Gra w Survivor składa się z wielu czynników. Próba obrania strategii wcześniej byłaby głupia. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że nie otrzymałam ani jednego głosu przeciwko mnie myślę, że nie powinnam wiele zmieniać pod względem trzymania się mojej intuicji oraz taktyki. Jestem dumna z tego, że walczyłam o siebie, że byłam odważna oraz silna. Wiem, że żeby wygrać Survivor musisz ciężko pracować, ale wiem też, że składają się na to również inne czynniki - wyczucie czasu oraz szczęście, które mogą pomóc. Liczę na odrobinę szczęścia, dobre wyczucie czasu oraz na to, że to wszystko w połączeniu z ciężką pracą pozwoli odnieść mi sukces jak w moim pierwszym sezonie.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Fenistil »

To takie pocieszne jak Natalie w każdym z materiałów ET Canada radośnie zakłada, że ten sezon rozpocznie się jako bitwa płci. :D A tak poza tym, to fajnie będzie zobaczyć ją z powrotem. Survivor desperacko potrzebuje w tych czasach takich silnych, pewnych siebie kobiet.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Meciek »

Profil Natalie:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Umbastyczny »

Świetny powrót. Bardzo polubiłem Natalie za charakter i styl gry, oby wiodło się jej jak najlepiej.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Davos »

Na początku SJDS za nią nie przepadałem, bo zbyt mocno pyskowała ;) Ale potem się do niej przekonałem i cieszy mnie jej powrót, bo ona jest naprawdę niezłą cwaniarą, a przy tym da się ją lubić. No i zadaniowo z tego co pamiętam chyba też wypada nieźle. Myślę, że w tym sezonie będzie naprawdę groźna.
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Kobra »

Zdecydowanie moja ulubiona zwyciężczyni. W sumie to chyba jedyna dziewczyna, którą lubiłem od początku i która wygrała. Także podwójne yay.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: Davos »

Typowałem, że Natalie daleko zajdzie, ale kompletnie zapomniałem, że wstawili ją do jednego plemienia z Jeremy'm…
Z drugiej strony w tym sezonie, podobnie jak w 38, nic nie jest do końca przesądzone więc kto wie, co się jeszcze wydarzy.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości