Parvati Shallow

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Los Angeles, California
Poprzedni sezon: Survivor: Cook Islands, zwyciężczyni Survivor: Fans vs Favorites, Survivor: Heroes vs Villains
Zawód: Nauczycielka Yogi, coach, prelegent

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Survivor pozwolił mi obudzić moją wewnętrzną bestię, dzięki udziałowi mogłam poprowadzić programy telewizyjne, zwiedzić świat jako dziennikarka oraz robić sobie zdjęcia z bardzo podekscytowanymi fanami na lotnisku. Rozegrałam trzy sezony mając dwadzieścia parę lat, następnie przez dekadę analizowałam swoją grę. Myślę, że głównym powodem, czemu jestem w stanie pomóc ludziom jako trenerka yogi oraz coach jest moje doświadczenie z grą w Survivor oraz radzenie sobie z krytyką i sławą, jaką przynosi udział w reality show. Wiem jak to jest walczyć o coś z całych sił. Wiem też, jak ciężko jest radzić sobie z nieustannym ocenianiem przez innych. Znam ból, jaki przynosi zdrada, ale wiem też, że cuda się zdarzają. Nieważne jak wygląda sytuacja, zawsze jest z niej jakieś wyjście.

Co zmienisz w swojej grze?
Jestem pewna, że od samego początku będę celem, tak jak to miało miejsce w Heroes vs Villains. Tym razem będę musiała wziąć pod uwagę, że na początku będę poza grupą. Mogą tutaj pojawić się również gracze z którymi mam historię - zła historię - więc będę musiała pozbyć się uprzedzeń i traktować ich jak nowych ludzi, jakbyśmy spotkali się pierwszy raz. Chcę być bardziej agresywna i podstępna w poszukiwaniu ukrytych immunitetów, chcę mylić innych, pozwolić innym na prowadzenie i wzięcie wszystkiego na siebie. Chcę również wykorzystać to, że jestem matką. Na pewno nie jestem w aż tak dobrej formie, w jakiej byłam ostatnio, ale mam w sobie nową siłę, która bierze się z wiedzy, że jestem w stanie przetrwać sześć miesięcy nie wysypiając się przez noworodka. Wiem, że mogę nawiązać zupełnie inne relacje z ludźmi dzięki temu, że jestem matką.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Meciek »

Zwiastun Parvati:


Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: joeytribbiani »

Ahhh Parvati :D Jak ja nie mogę się doczekać żeby zobaczyć, jak ona sobie poradzi w tym sezonie :D Myślę, że większość fanów oczekuje od niej spektakularnej gry takiej jak w HvV i mam nadzieję, że taką dostaniemy. Parvati jest jednak jednym z najpopularniejszych zwycięzców i często jest wspominana jako "one of the greatest" więc nie będzie dziwne jak reszta będzie chciała się jej pozbyć. Niesamowite, że od jej ostatniego sezonu minęło 10 lat i sama Parvati mówi, że jest teraz zupełnie inną osobą. Trzymam za nią kciuki.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: MaciekRS »

10 lat może i robi wrażenie ale dla takiej Amber to minęło 19 lat od pierwszego i 16 lat od ostatniego występu :) i do tego ona ma CZWÓRKĘ dzieci. Tu to dopiero można się zmienić.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Meciek »

Profil Parvati:


Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Fenistil »

Po tylu latach Parvati nie będzie już tą samą flirciarą którą tak dobrze znamy, ale i tak pewien swój urok wiąż na pewno zachowała. Podobnie jak w HvV będzie na ogromnym celowniku od samego początku do końca i nie będzie miała zbyt wiele wpływu na to jaką grę prowadzić - będzie się musiała dostosować i grać z tymi nielicznymi osobami, które będą chciały z nią grać. Oby nie oberwało jej się zbyt szybko.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Umbastyczny »

Lubię Parvati i jestem ciekawy jak sobie poradzi po dłuższej przerwie. Mimo "winnerskiej" obsady to ona jest jednym z najmocniejszych/nagłośniejszych imion, co za pewne jej nie pomoże, ale liczę, że jakoś sobie z tym poradzi.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Davos »

Jedna z najlepszych kobiet, jakie grały w Survivor - co tu dużo gadać, Parvati jest świetna i chyba każdy cieszy się z jej powrotu :) Sam jestem ciekaw jej gry, bo wątpię, żeby była w stanie grać na spokojnie przez dłuższy czas ;) Raczej będzie grała agresywnie, pytanie tylko, czy inni jej na to pozwolą, bo ona pewnie będzie jednym z pierwszych celów w tej grze. Nawet mimo tego, że cast stanowią sami zwycięzcy, Parvati i tak będzie uchodzić za jedno z większych zagrożeń. Zobaczymy, jak długo się utrzyma i czy ma jeszcze w zanadrzu jakieś ciekawe sztuczki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: ciriefan »

Wraz z życzeniami noworocznymi Parvati ogłosiła, że jest w związku z kobietą. Ciekawe, co na to Natalie Bolton ;)


Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Umbastyczny »

A co z Johnem Fincherem? :o

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: ciriefan »

Oni się już dawno rozstali, chyba była nawet akcja, że Parv oskarżyła go o przemoc domową i agresję z tego co pamiętam, chciała dostać w sądzie pełną opiekę nad córeczką i sądowy zakaz zbliżania się dla niego, ale sąd odrzucił jej wniosek.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: Prus »

To już druga zwyciężczyni tego samego dnia, bo Erika też ogłaszała, że jest lesbijką XD

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Parvati Shallow

Post autor: joeytribbiani »

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości