Rob Mariano

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Pensacola, Florida
Poprzedni sezon: Survivor: Marquesas, Survivor: All Stars, Survivor: Heroes vs Villains, zwycięzca Survivor: Redemption Island, mentor w Survivor: Island of the Idols
Zawód: Budowa

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Dzięki Survivor mam swoją rodzinę!

Co zmienisz w swojej grze?
Zawsze muszę się dostosować do sytuacji!

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Meciek »

Zwiastun Roba:


damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: damian300d »

Jak już przypominamy sobie sylwetki uczestników, to Rob ma profil na Filmwebie, chociaż nie odegrał raczej zbyt dużej roli w filmie, w którym wystąpił xd
https://filmweb.pl/person/Rob+Mariano-607215

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Fenistil »

Rob miał już tyle prób... Gdy w końcu zakończył to sukcesem i zyskaniem statusu legendy, to teraz chyba lepiej by zrobił nie wracając już do gry.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: frasiek »

Fenistil pisze:
28 sty 2020, 02:05
Rob miał już tyle prób... Gdy w końcu zakończył to sukcesem i zyskaniem statusu legendy, to teraz chyba lepiej by zrobił nie wracając już do gry.
Wiesz ile w sumie dostał kasy za sam udział w s39 i s40, że się porywasz na takie oceny?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Umbastyczny »

Rob to jedna z ikon programu i choć sam nie jestem jego fanem, to powrót dość oczywisty. Łatwo mu nie będzie, jedno z głośniejszych imion + obecność żony - zobaczymy jak długo pociągnie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Davos »

Chciałem napisać dokładnie to samo - że Rob to ikona Survivor, ale Umbastyczny mnie uprzedził ;)
Boston Rob to chyba największy (może obok Tysona) przykład progresu, jaki uczestnik może zrobić w tej grze. W Markizach grał niedobrze i więcej mówił niż robił. Do tego był dość arogancki i raczej ciężko było go wtedy lubić. Ale w All Stars pokazał, na co go stać i to on powinien wtedy wygrać. W HvV pogrążył go w sumie błąd Tysona, przez który rozleciał się ten sojusz i Rob został zblindsidowany, ale w Redemption Island już zdominował cały sezon - choć uczciwie trzeba przyznać, że grał w większości z amebami. Na pewno trudno mu odmówić inteligencji i cwaniactwa, jest też świetnym obserwatorem i potrafi wpływać na innych - ale przez to, że stał się tak wyeksponowany przez ten program, w sezonie zwycięzców będzie oczywistym celem i myślę, że sporo osób będzie chciało szybko się go pozbyć. Zwłaszcza, że w grze jest jeszcze Amber. Raczej zakładałbym szybkie odpadnięcie Boston Roba. Choć nie zdziwiłby mnie też jego powrót z EoE, jeśli nadal jest tak dobry w zadaniach.
Obrazek

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: marinhos »

Wspaniały zawodnik. Legenda Survivor. Nigdy się nie poddał. Cieszę się z jego udziału.

Myślisz Survivor, mówisz Boston Rob Mariano.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: Jack »

Boston Rob wystąpi w odświeżonej wersji programu "Grasz czy nie Grasz". W puli nagród programu jest aż 200 mln dolarów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rob Mariano

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości