Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Denise (zaskoczyłeś mnie, że wg Ciebie jest niezasłużona
Ależ oczywiście, że Lisa, problem w tym, że Jeff za bardzo ja wyhajpował przy płaczliwej i względnie nudnej osobowości, przez co nikt jej nienawidzi :evil:

Tak mnie teraz naszło – czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, czemu uparcie nie powraca Hatch? Chyba już lata temu Temida zdjęła mu kajdany i pozwoliła wyściubić nos poza Stejtsy, a do powrotu był niby chętny, przynajmniej za czasów S22.

Nie mówię o Toddzie, który już się chyba zachlał do reszty, nie mówię o Tinie, która raczej ma dosyć, nie mówię o Brianie, który o coś tam się z Probścidłem pohamrał, nie mówię o Earlu, którego nikt nie pamięta, ale akurat to nazwisko idealnie by dopełniło tę jurną gromadkę.

A, no i jeszcze Fabio :mrgreen: Wśród fanbazy jest już taką ikoną beznadziejności, że ciekawie byłoby zobaczyć, jak próbuje się odkupić i pokazać, że jednak umie w strategię.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Richard był w pierwotnej obsadzie, ale go ostatecznie wywalili, bo zbyt mocno negocjował. Plotki mówią, że zażądał miliona za sam udział XD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

A pomijając sympatię/antypatię, jak myślicie, kto sobie poradzi tj. zajdzie daleko?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Osoba, która ma najwięcej pre-game alliances ;)

Jakbym miał postawić na czarnego konia, to byłby to Tyson. Ma to swoje całe kółko pokerowe z większością zwycięzców ze starej ery + Kim i Jeremy. Jest aktywny w społeczności i ma też świetne kontakty z nowymi zwycięzcami. Jeśli dojdzie do finału, to na pewno przyjaźnie zaważą o głosach sędziów.

Drugą osobą jest Sarah, która swoją grę w Game Changers zaczęła od nawiązywania kontaktu z resztą castu na mediach społecznościowych i ogarniania sojuszy. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby tym razem zrobiła to samo ;)

Mógłbym potypować tylko na podstawie reputacji itp., ale generalnie każda edycja All Stars w dużej mierze opiera się na pre-game alliances i nie zdziwię się, jak tutaj też tak będzie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Bawicie się w jakieś rankingi, kto powinien kto zasłużył itd. to postanowiłem też wrzucić swoją listę:
1. Sandra - oczywiście zasłużony udział, królowa jest tylko jedna <3
2. Yul - legenda programu. Świetny w aspekcie fizycznym i w strategii. Nie wracał do dwa sezony, żeby się pokazać i trochę dorobić. Na takiego zwycięzcę warto czekać.
3. Tony - nie mogę się doczekać fajtów między nim, a Sandrą :D
4. Rob - legenda programu, dzięki niemu zdobył popularność. Musiał być w tym sezonie.
5. Parvati - kolejna ikona programu. Dobrze, że jest :)
6. Natalie - nie przepadałem za siostrami, za jej stylem bycia i charakterem, ale trzeba przyznać, że zagrała świetnie w swoim sezonie i zasłużyła na powrót
7. Amber - druga połówka Romberów. Kiedyś bardzo znana, teraz nieco zapomniana. Dobrze, że będzie można sobie ją przypomnieć. Cieszę się, że zdecydowała się na udział w reality-show, a nie poświęciła się tylko "byciu żoną Roba" w 100% :)
8. Denise - dobry, mocny gracz. Dobrze, że wraca.
9. Danni - kolejna osoba ze starej szkoły Survivor. Dobrze widzieć ją po raz kolejny. Nie byłem wielkim jej fanem. W finale kibicowałem tej drugiej osobie, jednak ciesze się, że wraca do programu.
10. Sophie - nie do końca pasowała mi jej taktyka w sezonie 23. Jestem ciekaw co pokaże tym razem.
11. Ethan - nie spodziewałem się jego powrotu. Nie jestem jego wielkim fanem, jednak każdy fan Survivora z lat 2000-2005 na pewno go zna
12. Nick - oby udowodnił, że jest dobrym graczem, a nie typem wybranym na zwycięzcę przez produkcję :)
13. Wendell - jeden z tych zwycięzców z ostatnich sezonów, gdzie wszyscy byli tacy sami i faworyzował ich edit prawie od początku do końca.
14. Michele - to jeden z tych dziwniejszych zwycięzców, wzięła się znikąd. Wiem, że pewnie została skrzywdzona przez edit i tutaj mam nadzieję, że pokaże na co ją stać.
15. Kim - z nią mam problem, bo jej sezon był tak nudny, że nie udało mi się go obejrzeć do końca. Dlatego wrzucam ją tutaj.
16. Sarah - nie chce mi się nawet komentować dlaczego tak nisko :)
17. Jeremy - grał na kodach xD
18. Tyson - nie przepadam za jego chamskim stylem gry. Miał już trzy szanse, a teraz wraca po raz czwarty...
19. Adam - nie przepadałem za stylem jego gry. Liczę, że został "skrzywdzony przez edit" i teraz pokaże naprawdę na co go stać
20. Ben - podzielam zdanie Ciriego, że był jednym z najdziwniejszych zwycięzców i grał na kodach xD

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Wszystkie kobiety poza Denise to icony, legendy, best players ever... A z facetów tylko Tony, Rob, Jeremy i może ewentualnie Yul. Ale pewnie wygra facet, i nie zdziwiłbym się jakby był to Tyson. 😒 Ale mam nadzieję, że wygra Michele albo Amber. <3

NightWing1993
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 24 sie 2019, 18:18
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: NightWing1993 »

Witam, po raz kolejny juz chyba trzeci (to ja NightWing z survivor Egipt, haslo jak zwykle zapomniane, nowe konto, przepraszam za brak polskich znakow, klawiaturze odbija).
Dlugo czekalem, na ten moment. Ciesze sie, jak male dziecko na powrot niektorych osob. Jednak marzenia sie spelniaja.
Kobiety w tym sezonie, mam z nimi problem. Za duzo ich, za duzo moich ulubienic.
Sandra- wiadomo, ze bede Jej kibicowac. Uwielbiam Ja, jak oceniam teraz...Jej szanse. Bardzo zle. Mysle, ze odpadnie dosc szybko.
Sarah- nie lubie....i tyle w temacie.
Sophie- czyli Sarah vel2...albo vel1...nie lubie.
Amber- super, ze wraca. Uwielbiam ,,stare,, powroty. Mam nadzieje, ze wygra i utrze nosa niektorym.
Michele- kolejna, ktora wygrala niedoceniona. Tez trzymam kciuki, takie osoby moga zaskoczyc i zrobic na zlosc.
Kim- i tutaj czekalem, wiele lat. Niestety obawiam sie, ze dojdzie daleko...jednak nie wygra.
Denise- kolejna moja ulubienica. Ta sama sytuacja co z Kim, silna babka...poleci szybko.
Parvati- powtorze trzeci raz...niestety nie wygra. Ale mam nadzieje, ze wyrzuci paru facetow po drodze.
Danni- botoksowa ksiezniczka. Lubie, poleci szybko.
Natalie- i znowu lubie i ponownie kibicuje.
Czyli z kobiet oprocz dwoch Pan, cala reszta jak dla mnie jest swietna, najlepsza z mozliwych. Brakuje tutaj Natalie z Samoa....ale no nie ma co narzekac.
Panowie i tutaj jest kiepsko, bardzo slabo jak dla mnie to jest porazka totalna, mam nadzieje, ze zaden z nich nie wygra.
Tyson- nie lubie.
Jeremy- nie znosze, nie cierpie.
Tony- lubie, ale niech odpadnie.
Wendell- nijaki...
Ethan- lubie, osobowosc lampki nocnej czyli, przydaje sie czasami, ale oczy bola.
Adam- eh.........
Nick- ladne oczy i chyba tyle, jedyny plus.
Yul- niby legenda, niby. Ale ja widze tutaj immunitet i glupie zasady dzieki ktorym wygral.
Ben- fajny jako czlowiek, slaby, bardzo slaby jako gracz.
Rob- oby odpadl przed Amber. I ponownie nie lubie Go.
Wiec jak wynika...Panowie dobranoc. Az nie moge uwierzyc, ze ja tak napisalem.
Ale to jest jakas masakra z nimi. Powrocili najgorsi z facetow, mam nadzieje ..ze final 3 bedzie skladac sie z samych kobiet i Jeffa cos trafi. Moze w koncu doceni gre kobiet, oby konfy byly sprawiedliwe (tsa...jasne. Jeremy, Rob, Tyson, Adam po 5 konf na odcinek, Amber, Michele 0....)
Jeszcze raz przepraszam za brak polskich znakow, naprawie do kolejnego wpisu.
Pozdrawiam znajome nicki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

W sumie to już pojawiło się jakiś czas temu, zapomniałem zapostować. Wyciekło logo 40 sezonu.

Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
13 sie 2019, 20:30
Mógłbym potypować tylko na podstawie reputacji itp., ale generalnie każda edycja All Stars w dużej mierze opiera się na pre-game alliances i nie zdziwię się, jak tutaj też tak będzie.
Czyli trzeba zrobić reality show, gdzie kamery towarzyszą uczestnikom przed grą, żeby było widać jak zawierają te sojusze.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Jak wszyscy to ja też zrobię swoje podsumowanie na temat castu :D. Zawodników podzieliłem na tych których lubię/szanuję, nie lubię lub są mi obojętni.

TAK
- Ethan - przed ogłoszeniem castu był dla mnie w kategorii „na pewno nie wróci”. Jego powrót zaskoczył mnie, ale pozytywnie. Lubię go jako osobę i tym bardziej się cieszę bo skoro wrócił to znaczy, że nie ma już poważnych problemów ze zdrowiem. Pokonał raka więc taki prawdziwy Survivor. No i bardzo mnie ciekawi jak ktoś kto grał tak dawno poradzi sobie w obecnej erze Surva. Mam nadzieję, że nie będzie to powrót typu Kelly Wigglesworth.

- Sandra - po S07 i S20 nie doceniałem jej jako zwycięzcy ale w Gamę Changers się do niej przekonałem i chętnie zobaczę jak zagra tym razem. Czym byłaby Wojna Zwycięzców bez Sandry?

- Danni - w jej sezonie bardziej kibicowałem tej drugiej osobie, jednak uważam, że wygrała zasłużenie. No i w końcu Ktoś z Gwatemali wrócił! Ona sama odmawiała już propozycji powrotu twierdząc, że zagra tylko w sezonie ze zwycięzcami i super, że obietnicy dotrzymała. Wysoko się ceni - zobaczymy czy dowiedzie tej wartości :D

- Yul - kolejny świetny zwycięzca - chyba jeden z moich ulubionych. Od dawna liczyłem na jego ponowny udział. Martwi mnie jedynie jego brak powiązań z pozostałymi graczami i że w sezonie gdzie pre-gamę alliances mają spore znaczenie, może mieć problemy :/

- Parvati - tu nawet nie muszę wiele pisać. Parv mogę oglądać za każdym razem :)

- Denise - mam do niej duży szacunek z racji, że była na każdej radzie, doszła do końca i wygrała. Zapracowała sobie na tytuł i zobaczymy jak teraz jej pójdzie.

- Tony - dobry gracz, a przy tym zapewnia sporo rozrywki. Mimo, że ostatnio odpadł szybko, wciąż będzie miał spory target. W grze będzie jednak sporo innych big threats więc myślę, że może zajść daleko o ile nie zacznie zbyt świrować.

- Natalie - kolejna z grupy moich ulubieńców. Byłem bardzo rozczarowany kiedy musiała się wycofać z S34 więc nie mogę się doczekać jej w akcji.

- Michelle - jest chyba jednym z najmniej docenianych zwycięzców ever. Gdyby nie motyw edycji raczej nigdy byśmy jej nie zobaczyli w Survivor bo Jeff też nie jest jej fanem. Pewnie będzie chciała pokazać na co ją stać - ciekawe co z tego wyjdzie. Obawiam się, że z całej 20-stki to ona ma największe szanse zostać ofiarą Purple editu ;(

- Wendell - mój winner pick w S36. Bardzo go lubię i wbrew powszechnej opinii nie uważam, że był jakoś bardzo wspierany przez produkcję. Raczej jego sojusznik Domenick, a Wendell przy okazji trochę skorzystał. Tak czy inaczej sam sporo osiągnął i moim zdaniem jest bardzo dobry pod względem strategii i socjalu.

OBOJĘTNI

- Amber - w S08 wygrała głównie dlatego, że jury było bitter wobec Roba, sama się jakoś szczególnie nie wyróżniła. Ale jest sympatyczna i nie spodziewałem się jej powrotu więc jestem trochę ciekaw jak potoczy się jej gra - czy wyjdzie z cienia męża a może odpadnie z racji tego, że ich duet będzie oczywistym zagrożeniem.

- Rob - uważam, że jest świetnym graczem ale obawiam się czy nie będzie znowu faworyzowany przez produkcję, skoro tak im zależało na jego udziale. No i jego zwycięstwo w S22 nie zrobiło na mnie wrażenia bo jego przeciwnicy byli z zupełnie innej ligi...no ale powiedzmy, że powinien wygrać już w All-Stars.

- Kim - kolejna osoba która zdominowała swój sezon. Problem w tym, że cast w One World był wyjątkowo kiepski i nieogarniety. Oczywiście nie umniejszam jej zwycięstwu ale zobaczymy jak Kim poradzi sobie z równymi sobie. I o ile jest dobrym graczem to z charakteru jak dla mnie nie jest zbyt ciekawa.

- Jeremy - solidny zawodnik, ale bardzo monotematyczny. W S29 cały czas gadał o Val, w S31 już o całej rodzinie - i to głównie utkwiło mi w pamięci. Może tym razem czymś zaskoczy.

- Nick - bardzo średni zwycięzca dobrego sezonu, w którym było kilku ciekawszych kandydatów. Nie grał jakoś super, popełniał błędy ale udało mu się zajść do końca i zgarnąć tytuł. Jego udział ani mnie grzeje ani ziębi.

NIE

- Sophie - generalnie nie lubię 23 sezonu i mało kto z tamtego castu przypadł mi do gustu. Sophie zagrała przyzwoicie ale zwyczajnie nie wzbudza mojej sympatii. Wolałbym jakby jej miejsce zajęła Natalie White.

- Tyson - w dwóch pierwszych sezonach nie pokazał nic szczególnego, w S20 popełnił nawet jeden z najgłupszych ruchów w historii. Jednak wyciągnął wnioski i przyznaję, że w Blood vs Water zagrał naprawdę dobrze. Tyson po prostu reprezentuje typ osoby której nie lubię i raczej nie polubię. Martwi mnie, że faktycznie może zajść daleko z racji swoich powiązań z resztą uczestników. Z drugiej strony jeśli ludzie będą świadomi jakie koneksje ma Tyson, to może uznają że lepiej się go pozbyć.

- Adam - chyba najgorszy zwycięzca z całej tej bandy. Nie wyróżnił się niczym w swoim sezonie, zgarnął tytuł dzięki łzawej historii, czego totalnie nie szanuję - powinno się wygrywać dzięki zasługom w grze. Mam nadzieję, że szybko odpadnie.

- Sarah - ugh... miałem nadzieję, że już nigdy nie zobaczę tej mordy w Survivor, ale niestety. Najbardziej antypatyczny zwycięzca w historii.

- Ben - wszyscy mają te same odczucia względem jego osoby. Zwycięzca ustawiony przez produkcję, dlatego też nie zasługuje na miejsce w tym sezonie. Jako osobę początkowo go lubiłem ale z czasem zaczął zachowywać się jak buc więc nawet nie nadrabia osobowością. Szkoda, że zamiast niego nie ma np. Earla. Taki plus, że w sezonie z takim castem raczej nie będzie tak faworyzowany.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Saw »

Nie długo rozpocznę oglądanie tego sezonu, to i czas zerknąć na obsadę. Super że produkcja wymyśliła sezon ze zwycięzcami. Nie ukrywam, że czuję ogromne podniecenie z tym związane. Kurczę, aż nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać. Ale jednak trochę ponarzekam na obsadę, bo czuje niedosyt.
Najbardziej mi żal, że nie zobaczę Chrisa, Natalie W., Arasa, Richarda i Earla. Nawciskali tak wielu zwycięzców z poprzednich sezonów to i Chrisa mogli wrzucić do obsady. Chłopak w swoim sezonie nie miał jak się wykazać i większość czasu spędził poza grą. Szkoda, bo tu byłaby okazja powalczyć i myślę że ludzie nie wzięliby go za zagrożenie. Natalie odniosła najbardziej zaskakujące/epickie zwycięstwo w historii programu i gdzieś po cichu liczyłem że tu też ją ujrzę. Ale rozumiem że nie chce wracać. Richard to natomiast legenda, pierwszy zwycięzca. I chyba jego brak najbardziej boli, ale on to z prawem miał zatargi, więc chyba nie było szans. A Arasa i Earla szkoda z powodu sympatii jaką ich darzyłem.
Męski skład jest bardzo kiepski. Aż pięciu zwycięzców z sezonów powyżej 30. Naprawdę musieli wcisnąć tu Wendella, Adama czy Nicka (czyli tak bezpłciowych uczestników). O Benie z którym zrobili ustawkę już nie wspomnę. Tak naprawdę jedyną godną uwagi osobom jest Ethan. Fajnie będzie go zobaczyć po tylu latach. Też tym bardziej, że los go nie oszczędzał, bo o ile mi wiadomo facet przez lata walczył z rakiem. Rob, Tony czy Tyson to byli pewniacy w składzie. Ale kurde boli mnie to, że większość męskiego castu nie wywołuje u mnie żadnych emocji.
Super za to jest skład kobiet. Tak naprawdę z tego grona nie lubię tylko Denise i Sary. O ile ta pierwsza jeszcze ujedzie, to jednak drugą panią ciężko będzie mi strawić. Zaskakujący jest udział Danni :o Myślałem, że to jest jedna z tych zwyciężczyń o której istnieniu Jeff już dawno zapomniał. Miło będzie ją zobaczyć po tylu latach. Amber też jest małym zaskoczeniem, tym bardziej, że w obsadzie jest już Rob. Poza tym królowa Sandra, dwie kobiety uważane za bardzo mocnych graczy Parvatii i Kim oraz Michele, Sophie i Natalie, którym bardzo kibicowałem w ich sezonach. Z cały sił będę trzymał kciuki za kobiety w tym sezonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości